MILLIST NAIST PEAVAD mehed atraktiivseks?

MILLIST NAIST PEAVAD mehed atraktiivseks?

Ühele meeldib ema, teisele tütar, kuid teaduslikult on tõestatud, et on olemas omadusi, mida enamik mehi naise juures atraktiivseks peab.

1. Mehed peavad ovuleerivaid naisi seksikaks. See selgus uuringust, kus meestel paluti nuusutada naiste pluuse.

2. Meestele meeldivad naised, kes naeravad nende naljade üle. Kuid tähelepanu, naine: sa ei pea ise naljakas olema. Kui oled halb naljade tegemises, siis pole hullu, peaasi et mehe naljade üle naerda mõistad.

3. Mitmetest uuringutest on selgunud, et mehed hindavad ausaid naisi. Samamoodi ka tarkasid ja südantsoojendavaid naisi. Neid omadusi otsivad mehed pikaajalises partneris. 

4. Meestele pakub huvi punane värv. Antud seika testiti viies erinevas uuringus ning pandi tähele, et võrreldes teiste värvidega pidasid mehed punasesse riietunud naist atraktiivseks ja seksuaalselt huvipakkuvaks.

5. Alateadlikult meeldivad meestele naised, kes matkivad nende väikeseid žeste. Näiteks puudutavad oma juukseid või nägu natuke aega peale meest. Mis muud kui proovima!

6. Ergutustüdruku efekt: kui naised liiguvad ringi suure seltskonnaga, näivad nad nii üheskoos kui ka eraldi tutvumise väärilisena.

7. Avatus, sõbralikkus, enesekindlus. Kellele siis need omadused ei meeldiks? 

 

allikas: Business Insider