MILLISTEL TÄHTKUJUDEL ON ees ootamas unustamatu suvi?

MILLISTEL TÄHTKUJUDEL ON ees ootamas unustamatu suvi?

Käes on kauaoodatud suvehooaeg ning sellega koos saabuvad ka kaunid suveõhtud, puhkused, lõbusad vabaõhukontserdid, piknikud mere ääres ja palju muud toredat. Aga millistel tähtkujudel tuleb sel aastal kõige ägedam suvi? Portaal Your Tango pani kirja kolm tähemärki, kellel on ees ootamas unustamatu suvi. 

SÕNN

Sõnni ootavad suvel ees päikest täis rannapäevad ning samuti külastab ta mitmeid suvekontserte. Sõnn on juba mitu aastat planeerinud suveks igasuguseid toredaid ettevõtmisi, kuid millegipärast on jäänud need tegemata. See suvi on erandiks ja Sõnn jõuab igale poole, kuhu vaid jõuda soovib. Vallalist Sõnni ootavad ees põnevust täis suveööd. Suve keskel saabub sinu ellu keegi eriline ning tunned temaga erilist sidet. Ta paneb sind naerma ja tunned üle tüki aja, kuidas sa ellu ärkad. Suhtes olevat Sõnni ootab aga ees suur muudatus, olgu selleks siis kihlumine, oma kodu soetamine või positiivne rasedustest – ootamas on uued ja põnevad ajad. 

LÕVI

Lõvide jaoks algab suvi romantilise Veenuse seltsis. Suve teises pooles on õhus pingelist ootust, hellasid sõnu ja romantikat. Tähelepanu nõuavad lausa mitu silmarõõmu ning Lõvil on väga raske otsusele jõuda, keda võtta ja keda jätta. Kuula oma sisetunnet ja küll sa selle õige ära tunned. Kui Lõvide jaoks on aasta algus olnud raske, täis pettumusi ja raskuseid, siis suvi tõotab tulla fantastiline ning Lõvi leiab oma elujanu taas üles. Hea õnn saadab Lõvi terve ülejäänud aasta vältel ning jätkub ka järgmisel aastal. Juuli lõpus ootab Lõvi ees romantiline reis või unustamatu matk. 

AMBUR

Amburi elus on algamas uus aeg ning väikest eelnaudingut saad tunda juba sellel suvel. Sinu ellu saabuvad uued võimalused, head pakkumised, uued väljakutsed tööl ja sellega käib kaasas ka suurem palk. Kui kõik muu sinu elus on stabiilne, siis on ka suhtes oodata harmoonilisi aegu. Paljud asjad selginevad viimati augusti lõpuks, kuid ka sügisel on sinu jaoks varuks uusi põnevaid üllatusi. Veedate kallimaga unustamatu suve täis romantilisi väljasõite ja toredaid ühiseid hetki. 

Sarnased artiklid