MIS VÄRVI ON sinu sünnipäev?

MIS VÄRVI ON sinu sünnipäev?

Otsi allpool toodud nimekirjast välja oma sünnipäev ja vaata, mida antud värv sinu kohta räägib.

23. detsember – 1. jaanuar = punane

2. jaanuar – 11. jaanuar = oranž

12. jaanuar – 24. jaanuar = kollane

25. jaanuar – 3. veebruar = roosa

4. veebruar – 8. veebruar = sinine

9. veebruar – 18. veebruar = roheline

19. veebruar – 29. veebruar = pruun

1. märts – 10. märts = aqua

11. märts – 20. märts = laim

21. märts = must

22. märts – 31. märts = lilla

1. aprill – 10. aprill = tumesinine

11. aprill – 20. aprill = hõbe

21. aprill – 30. aprill = valge

1. mai – 14. mai = sinine

15. mai – 24. mai = kuld

25. mai – 3. juuni = kreemjas

4. juuni – 13. juuni = hall

14. juuni – 23. juuni = maroon

24. juuni = hall

25. juuni – 4. juuli = punane

5. juuli – 14. juuli = oranž

15. juuli – 25. juuli = kollane

26. juuli – 4. august = roosa

5. august – 13. august = sinine

14. august – 23. august = roheline

24. august – 2. september = pruun

3. september – 12. september = aqua

13. september – 22. september = laim

23. september = oliiv

24. september – 3. oktoober = lilla

4. oktoober – 13. oktoober = tumesinine

14. oktoober – 23. oktoober = hõbe

24. oktoober – 11. november = valge

12. november – 21. november = kuld

22. november – 1. detsember = kreemjas

2. detsember – 11. detsember = hall

12. detsember – 21. detsember = maroon

22. detsember = rohekashall

Punane

Oled südamlik ja armastav. Sa oled valiv, kuid sulle meeldib olla armunud… Heatujuline ja rõõmsameelne, kuid oskad ka tujukas olla.

Kreemjas

Sa oled sportlik ja sulle meeldib konkurents. Oled usaldusväärne ja iseloomult ekstravert. Sa valid hoolikalt, kellesse armud ning ei armu kergesti. Kui oled korra enda jaoks armastuse leidnud, hoiad sellest kinni.

Rohekashall

Sinu jaoks on välimus väga oluline ning oma partnerile on sul kõrged nõudmised. Enne otsuste langetamist kaalud kõike hoolikalt ja üritad vältida vigade tegemist. Sulle meeldib olla liider ja sa leiad kergesti uusi sõpru.

Hall

Oled atraktiivne ja aktiivne. Sa ei varja oma tundeid ning ütled välja kõik, mis meelel on. Aeg-ajalt oskad olla isekas. Sulle meeldib, kui sind märgatakse ja vihkad ebaõiglast kohtlemist. Sa tead, mida õigel ajal öelda ja sul on hea huumorimeel. Oskad alati sõprade päeva helgemaks muuta.

Roheline

Sa saad uute inimestega alati hästi läbi. Sa ei ole tegelikult häbelik ning teinekord teed oma sõnadega haiget. Sulle meeldib, kui su kaaslane sulle tähelepanu pöörab, kuid enamiku ajast oled sa üksi ning ootad õiget partnerit.

Kuld

Sa oskad õigel ja valel vahet teha. Sa oled rõõmsameelne ja iseloomult ekstravert. Sul on raske leida õiget kaaslast, kuid kui sa oled ta leidnud, armud sa nii sügavalt, et pole pikka aega võimeline uuesti armuma.

Roosa

Sa annad alati igal pool endast maksimumi. Sulle meeldib aidata ja teiste eest hoolitseda, kuid sind ennast on raske rahuldada. Sul on negatiivsed mõtted ja otsid samasugust armastust nagu muinasjuttudes.

Kollane

Oled magus ja süütu ning inimesed usaldavad sind. Suhtes oled sa tavaliselt liider. Sa teed õigeid valikuid ning õigeid otsuseid õigel ajal. Sa unistad romantilisest suhtest.

Maroon

Sa oled intelligentne ja tead, mis on õige. Sulle meeldib asju omal viisil teha ning teinekord tekitab see probleeme, sest sa ei arvesta teise tunnetega. Kui asi puudutab armastust, oled väga kannatlik. Kui oled enda kõrvale õige inimese leidnud, on sul raske kedagi paremat leida.

Oranž

Oled oma tegude eest vastutav ning tead, kuidas teisi kohelda. Sulle meeldib konkurents ja sa sead endale eesmärke, mille poole püüelda. Kui asi puudutab sõprust, on sul raskusi teiste usaldamisega, aga kui leiad endale õige sõbra, usaldad teda igavesti.

Lilla

Sa oled salapärane, pole kunagi isekas ja huvitud kergesti uuest asjadest. Sõltuvalt sinu tujust on su päev kas kurb või õnnelik. Oled oma sõprade seas populaarne, kuid teed aeg-ajalt rumalaid asju ning unustad kergelt. Otsid enda kõrvale inimesi, keda usaldada saad.

Laim

Oled loomult rahulik, kuid sind on kerge endast välja viia. Sa oled armukade ja kaebad väikeste asjade üle.

Hõbe

Sul on hea kujutlusvõime. Oma loomult oled häbelik, kuid sulle meeldib uusi asju proovida. Sulle meeldib endale väljakutseid esitada ning sa õpid kergesti uusi asju. Sinu armuelu on raske ja segane.

Must

Sulle meeldivad väljakutsed ja sa oled väga vapper. Sulle ei meeldi muutused. Kui oled mingi otsuse teinud, siis jääd pikaks ajaks sellele kindlaks.

Oliiv

Sa oled soe ja südamlik. Sul on sõprade ja perega soojad suhted. Sulle ei meeldi vägivald ja tead, mis on õige. Sa oled lahke ja rõõmsameelne ning sa ei ole teiste inimeste peale kade.

Pruun

Oled aktiivne ja sportlik. Sa ei lase inimesi endale kergesti ligidale, kuid armud väga kiiresti. Kui sa leiad, et sa ei saa seda, mida tahad, annad kergesti alla ja loobud sellest.

Sinine

Sul on madal enesehinnang ja oled väga valiv. Sulle meeldib armunud olla, kuid sa armud mõistuse, mitte südamega.

Tumesinine

Sa oled atraktiivne ja armastad oma elu. Sul on kõikide asjade vastu suured tunded ja sind on kerge eksitada. Kui keegi sind välja vihastab, on sul väga raske andeks anda.

Valge

Sulle meeldib unistada ja sul on elus suured eesmärgid. Sa muutud kergesti armukadedaks. Teised inimesed austavad sind väga palju.

Aqua

Sinu tunded muutuvad äkiliselt ja lihtsalt. Sa oled aus, kuid usaldad teisi liiga kergekäeliselt. Sul on raske armastust leida ja armudes kaotad enese liiga lihtsalt ära ja võid seetõttu haiget saada.

 

allikas: Self Awakening