NÄDALAHOROSKOOP: 13.-19. august

 

JÄÄR

Kuni kolmapäevani suudad inimesi hästi lugeda ning murrad igast olukorrast läbi. Oled oma tunnetega hästi kursis, mis annab sulle hea kohanemise ning otsuste langetamise oskuse. Sõprade ning perekonnaga suhtlemine on palju olulisemal kohal kui muidu. Leiad inimestega lihtsalt ühise keele, mis teeb sõprade leidmise lihtsaks. Kõik unenäod ja mälestused peaksid sellel perioodil olema kirkad ning meeldejäävad. Hea mõte on otsida esimestele tõlgendust.

Neljapäevast on mõnus aeg, et võtta rahulikult. Naudi sõprade ning perekonna seltsi. Stressi ei tohiks sellel ajal esineda, aga kui esinebki, siis hammustad sellest kergelt läbi. Üks asi, mida võid märgata enda juures – suurenenud hellus. Intiimsete suhete puhul tuleb see suuresti kasuks, eriti kui kipud olema introvertne – alati ei pea teised initsiatiivi näitama! Slay!

SÕNN

Nädala algus toob sulle rohkem entusiasmi oma tegemistes, seetõttu on hea aeg alustada uusi projekte. Peaksid end tundma piisavalt enesekindlana, et võtta iniatsiiv, eriti mis puudutab keerulisemaid ülesandeid. Hea aeg, et kellelegi muljet avaldada – kas siis ülemusele või partnerile. Võid kogeda suuremat vajadust helluse ja seksi osas.

Kogu nädal soosib optimismi, lahkust ja spirituaalsust. Kõige tugevamalt on seda tunda pühapäeval. Millal sa viimati midagi vaimsest aspektist jälgisid? Miks toimuvad su elus just need asjad? Igal sündmusel on põhjus. Puuduvate vastuste puhul peaksid just tugevat eneseanalüüsi tegema ning võimalusel pooleliolevad asjad ära lõpetama, sest vastasel juhul ei toimu edasiliikumist.

KAKSIKUD

Naudi elu täiel rinnal! Nädal algab positiivselt. Seljataga on toredad uued kogemused ja kindlasti oled jätnud ka suurepärase mulje. Vallalistele tähendab see väga head seisu, eriti kui käsil on uus suhtlus. Peaksid end tundma ilusa ja väärtuslikuna, selle tõttu tõmbad enda ellu samu asju. Kaksikutel on viimasel ajal palju muutusi toimunud, nii et enda poputamine oleks väga hea idee!

Nädala lõpp on sentimentaalsem, just tunnete osas. Klaarida kõikvõimalikud arusaamatused ja konfliktid! Kaugenenud suhetega teha lõpparve ning öelda nendele isikutele, et hoolid nendest väga. Tervise osas olla tähelepanelik, sest liigne siblimine võib keha koormata.

VÄHK

Kolmapäevani on hea aeg romantika ja suhtlemise jaoks. Täiuslik tasakaal seksuaalsusest ja hellusest teeb sinust väga meeldiva kaaslase. Tunne end enesekindlana uutes suhetes – kiirgad ju särast. Võibolla oled suhtes ja tahad partnerile rõõmu valmistada – miks mitte seksika pesu ja mõnusa õhtusöögiga? Soosiv aeg ka mõni koduloom võtta.

Terve nädal annab mõista, et oleks vaja rohkem eneseusku. Inimesed tihtipeale hoiavad end tagasi, sest kardavad hukkamõistu. See kehtib eriti tugevalt Vähkidele. Äkki oled mõnes olukorras, mis sulle ei meeldi? “Kannatamise” asemel võid julgelt öelda, mis tegelikult hingel. Õiged inimesed mõistavad sind. Aeg soosib ka heategusid – käitu vastavalt ja saad karmalt topelt tagasi.

LÕVI

Oleme jõudnud lõvihooaja teisele poolele, kui tõmbad ikka uusi võimalusi ja ka rahalist edu. Ainukene probleem võib olla see, et sa ei suuda ennast niimoodi väljendada nagu tegelikult mõtled. Planeedid on viimasel ajal palju trikke teinud ja see on põhjustanud ka palju segadust. Peaasi et sa ei kiirustaks ega arvaks, et oled kellelegi midagi võlgu. Sa ei ole! Suhetes piisab ka pisiasjadest, et pinget vähendada.

Nädalavahetusel võiksid kokku kutsuda kõik lähedasemad sõbrannad, et pidada maha üks pikk arutelu, mis puudutab just elu sügavamaid külgi. Spirituaalsus ja igasugune vaimne mõtlemine avardab just nüüd mõttemaailma ja annab selgust igapäevaasjades. Taro, astroloogia, meditatsioon on praegu parimad sõbrad!

NEITSI

Võta initsiatiiv enda kätte ning ära eelda, et asjad toimuksid iseenesestmõistetavalt. Sa tead, mida sa oma suhetes tegelikult soovid, aga võibolla kardad ära ehmatada. On täiesti normaalne olla kriitiline, kui olukord seda nõuab. Mis sind teistest eristab, ongi kõrgemad nõudmised. Why not embrace it? Pealegi, enda eest seismine on seksikas!

Nädalalõpp annab sulle omapärase, kuid samas müstilise energia, mis teeb sind paljudele (eriti välismaalastele) kütkestavaks. Lihtsalt asjaolude idealiseerimine ei vii kuhugi. Analüüsi olukordi nende järgi, mis nad on, mitte selle järgi, mis sa tahaksid, et oleksid. Lase lahti ka kõikvõimalikest vimmadest, mis viimasel ajal kimbutanud, need ainult tõmbavad sind tagasi minevikku.

KAALUD

Neljapäevani on fookus sinu eraelul, kodul ning perekonnal. Koged kindlasti rohkem emotsionaalsust kui varasemalt. Suhteprobleemide lahkamine on praegu parim aeg, sest oled haavatav, seetõttu ka mõistlikum. Kuu sinu märgis aitab sul ka näha asju, mida teised ei näe. Aita sõpra/sõbrannat oma suurepärase nõuandmisoskusega.

Nädalalõpp on ideaalne, et teha midagi iseendale. On aeg lõpetada teistega arvestamine, kui nad seda ei vääri. Sa ei pruugi sellest aru saada, aga oled suure tõenäosusega kellegi eeskuju. Mitte kõik ei suuda stressirohketes olukordades nii realistlikuks jääda. Samas tunnetatakse, et oled stressis – tee midagi pöörast sellel nädalavahetusel! Auru peab saama välja lasta.

SKORPION

Tunnista pattu. Kas oled asju jätnud viimasele hetkele või lihtsalt ära unustanud? No vot, tegele nendega. Lahtised asjad võivad hingele suureks koormaks olla. Kui soovid uut algust, siis korrasta oma elu enda vaatamise järgi. Vajadusel ole muidugi arvestav, kuid üldiselt on aeg endale mõelda. Motiveeritusega tõmbad ka õigeid olukordi/inimesi oma ellu.

Reede toob palju lootust igapäevaellu. Kohustused tunduvad lihtsamad ning tunned pisiasjadest rohkem rõõmu. Puhasta meeli joogatunni või korraliku tantsuga kohalikus baaris. Lase end intuitsioonil juhtida, sest nii teed õigeid otsuseid. Kalduvus ülemõtlemisele – sisenda ikka positiivseid mõtteid! 

AMBUR

Nädala esimesed kolm päeva soosivad ajaveetmist lähedastega, et ühiselt naerda ning äkki ka kokata. Parim aeg lõõgastumiseks on üks mõnus teraapiasessioon oma parimate sõbrannadega, sest kes teab, kui palju mürki on keegi endasse kogunud. Vabane negatiivsetest tunnetest süümepiinadeta nendega, kes tõesti hoolivad.

Oled nädala lõpus see, kes asjad liikuma paneb, sest kõik teised on nii pinges. Avaldad positiivset mõju ka nendele, kes kipuvad tihti mornid olema. Oled õnnistatud sujuva jutuga, nii et kõik soovivad sinuga rääkida. Teravalt ütlemine tundub huumorina, isegi kui oled tõsine. Ups? Reedel hoia silmad lahti uutele võimalustele töökohas. Võibolla tabad jackpot’i, mille peale teised ei tulekski ning saad ülemuselt tunnustava reaktsiooni.

KALJUKITS

Rõõmusta, sest peaksid tundma end tugevama, seksikama ning julgemana kui tavaliselt! Kirglike mõtete puhul tegutsed kohe ning jätad ka laitmatu mulje. Urr-urr! Ainult et sellel on ka pahupool. Tugevate emotsioonide puhul võid ka natukene hirmus tunduda, nii et kui hakkad end kamandava või närvilisena tundma, siis võta aeg maha! Muidu teed midagi, mida hiljem kahetsed.

Nädala teisel poolel tundud endiselt väga ligitõmbav ning inimesed näevad sind isegi paremini kui sina ennast ise. Oled praegu suurepärane lohutaja ning see jääb teistele meelde. Hea mulje jätmine pole sulle kunagi raske olnud! Rõhk on ka minevikul. Võid kogeda déjà vu­’d kas mingi olukorra või inimese suhtes.

VEEVALAJA

Esmaspäevast kolmapäevani on kõik päevad täis hellust ja harmooniat. See on hea aeg lõõgastumiseks ja lähedastega koosolemiseks. Sinu armastav-leebe meeleolu muudab sind populaarseks ja võid kergesti leida endale uusi sõpru. Sa tahad oma perekonna eest hoolt kanda, pakkudes neile head toitu, samuti aidates neid kõigis kodustes toimingutes. Oma lähedaste meeleolu hoides oled neil päevil väga edukas.

Nädalalõpp on hea aeg intiimsete hetkede jagamiseks. Võibolla tuleb sul aidata oma sõpru nende probleemide lahendamisel. Hea suhtlemisoskus kulub sul sel ajal marjaks ära. Üldiselt sel ajavahemikul sujuvad su asjad kergelt ja leebelt. Sinu sõnad mõjuvad inimestele meloodiliselt, poeetiliselt ja rahustavalt. Inimestele meeldib sinu rafineeritud, elegantne ja võrgutav olek.

KALAD

Sinu edukus ja populaarsus tulenevad nädala algul sinu enda ligitõmbavusest. Partneriga seksuaalsed suhted kas paranevad või leiad endale hoopis uue võluva printsi. Sul õnnestub teistele välja näidata oma sõltumatust, kuigi oled endiselt osake suuremast grupist. Sul õnnestub saada paljude inimeste austus ja toetus, kuna neile meeldib sinu motiveeritus, initsiatiiv ja julgus.

Terve selle nädala, arvatavasti just pühapäeval võid tunda end iseäranis lootusrikkalt, kuna tunned end kuuluvat ühte suurde gruppi. Sinu vaimsed otsingud võivad vilja kanda. Sa võid hakata asjadest paremini aru saama läbi nägemuste või meditatsiooni. Sa võida liikuda oma unistuste poole ja edugi saavutada, ilma et peaksid selleks oma ego või vara ohverdama. Võib tekkida ka uus armusuhe, kuna teised peavad sind salapäraselt ligitõmbavaks.

Buduaarile
Madame M