NÄDALAHOROSKOOP: 30. juuli – 5. august

 

JÄÄR

Sul on terve nädal põhjust tunda end lootusrikka ning lahkena. Erinevatesse eluetappidesse võivad selgust tuua unenäod ning miks mitte ka meditatsioon? Vaesemate ignoreerimine ei tule see nädal kõne allagi. Oled kaastundlikum ning leiad end olukordadest, kus teiste aitamine toob suurt rahuldust. Suudad järgida oma unistusi ilma segavate faktoriteta.

Kolmapäevast paneb Kuu Jääras fookuse sinu privaatelule. Oled emotsionaalsem kui muidu. Sel ajal on hea arutada suhteprobleeme, sest oled kursis asjadega, mis häirivad. Sisemine rahu annab enesekindluse, et luua uusi suhteid, kuigi on oht kiirustamisele!

SÕNN

Kuni reedeni võid tunda tungi mässata tähtsamate tegelaste vastu. Ole ettevaatlik oma impulsiivsusega! Kui sa leiad end olukorrast, kus sa ei suuda seda energiat ära kasutada – mõtle loovalt! Maali, ehita, vooli või disaini! Muutes rahutuse millekski ilusaks, võid nii mõndagi korda saata.

Laupäevast alates on oodata suurenenud emotsionaalsust. Suurem fookus on nüüd kodul ja perel. Planetaarsete muutuste tõttu leiad end otsimast kindlustunnet ümbritsevast keskkonnast. Aga niipea, kui suudad oma impulsiivsust kontrolli all hoida, on mõnus aeg uute tutvuste loomiseks!

KAKSIKUD

Vabane probleemidest kohe nädala algul, sest muidu hakkavad need sind hiljem kimbutama! Võid olla dilemmas või lihtsalt närviline. Ära usu mesijuttu, sest suure tõenäosusega üritatakse sinu tunnetega mängida. Kui saad, ühine heategevusorganisatsiooniga – võimalus aidata aitab taastada selle lõbusa iseloomu! See ei pea olema just see, lihtsalt miski, millesse usud.

Nädala lõpu poole saad jälle hingata, sest heateod kannavad vilja. Võid kohata inimest, kes su elu mingil määral muudab. Jälgi, et sa enda vajadusi alla ei suru – keeldu asjadest, millega sa ei nõustu.

VÄHK

Kogu nädal on ideaalne positiivsete muutuste tegemiseks, sest asjad arenevad sujuvalt. Oled rahulik ning kannatlik, planeerides igat sammu metoodiliselt. Leiad uusi viise, kuidas probleeme lahendada. Hea nädal, et edendada karjääri ning saada ülemustelt austust/tunnustust.

Laupäev-pühapäev on hea aeg inimestega midagi lõbusat teha. Olemasolevad suhted arenevad, sest inimesed on julgemad tunnistama oma tundeid. Uute sõprade teke on samuti üsna tõenäoline, sest oled avatum kui muidu.

LÕVI

Esmaspäev-reede toob tungi vabaneda ebavajalikust ning on oodata ka mässumeelsust. Kui tunned, et suhe ikka ei arene, räägi asjad läbi. Sõltuvalt teise vastustest kuula oma intuitsiooni ja tee otsus, kas hoida seda inimest oma elus edasi.

Nädalavahetus on hea aeg sotsialiseerumiseks, aga pead jälgima oma tarbimist, eriti mis puudutab alkoholi ja mõnuaineid. Võid kogeda muutlikke tujuhooge ning ka arvamused kipuvad muutuma. Üldiselt tunned end hästi ja optimistlikult, aga liigne enesekindlus võib ette tuua ebameeldivaid vaidlusi.

NEITSI

Koosta plaan (kehtib karjääris jms) ning hoia see salajasena, kuni oled kindel, et see töötaks. Jaga oma ideid sarnase maailmavaatega isikule ning mõtle, kas asi kannatab teostamist või mitte. Muudatused kodus/personaalses elus tunduvad ootuspärased. Mõtle ka investeerimisele, sest hetkel on see soositud ning vähese riskiga.

Ära muretse, mis mulje võid nädalalõpul jätta, isegi kui kipud kiitlema. Kuna Kuu on veel Jääras, on inimesed rohkem avatud edule ja muudele õnnestumistele. See on aspekt, mis julgustab tundma uhkust oma saavutuste üle. Tähista!

KAALUD

Sekku rohkem, vähemalt neljapäevani! Mine vabatahtlikuks kohtadesse, kus tunneksid end kasulikuna! Kui see ei sobi, korralda üritus sõprade seas, mis kõigile pikaks ajaks meelde jääks – heast atmosfäärist tulnud vestlused mõjuvad valgustavana. Ära laiskle ning tee vajalikud asjad kiirelt ära, nii väldid neid halbu emotsioone, mis viimasel ajal kergelt tekkinud.

Selle asemel, et süüa rämpstoitu ning vedeleda, võta trenni ja õiget toitumist tõsiselt! Vaim ei pruugi hetkel kõige tervem olla, aga enda eest hoolitsemisega parandad nii mõndagi. Nädalavahetus on ka aeg, kus sinu sõnadel on suurem mõju kui arvata oskad. Ole aus ning ära anna tühje lubadusi.

SKORPION

Nädala esimesel poolel pööra rohkem rõhku detailidele ning ära lase teistel oma plaane häirida. Säilita optimistlik meeleolu, vaatamata kellegi mõjutustele. Tee oma mõtted reaalsuseks. Nädala keskel on sinu suhtumine see, millest sõltub nii mõnegi asja kulgemine. Veeda aega inimestega, kellega end rõõmsa ning turvalisena tunned, nii paraneb ka üldine enesetunne.

Reede-pühapäev hoia rahu. Võta ette leidlik lähenemine, mis puudutab sugulast või lapsi. Selle asemel, et tegeleda probleemiga tavapäraselt, leia mingi tegevus, et ebamäärased mõtted eemale saada.

AMBUR

Võta ohjad enda kätte! Kõik, mis puudutab reisimist ja külastamist, on sinu teema. Pea lähedastega plaane ning vii need ellu, suvi ju ikkagi! Nädala keskpaigas ole ettevaatlik emotsionaalse manipuleerimisega. Teatud isik tundub väga sõbralik, aga mida ta tegelikult tahab? Ära usu kõike, mida sulle räägitakse.

Nädalalõpp on ideaalne aeg, et korrastada oma kodu – liigsed asjad on koormavad, eriti Amburile. Ava ka oma pangakonto ning küsi endalt, kas sul on seda kleiti ikka vaja… On oht liigkulutamisele.

KALJUKITS

Ära karda muutusi! Natukene vaheldust garderoobi toob kasu, eriti kui oled vallaline. Inimesed kannavad tihti oma lemmikasju over and over again, kuid pea ka meeles – mitmekülgsus on vägagi hinnatud omadus! Võid saada pakkumise, millest on pea võimatu keelduda, aga mõtle ikka korralikult läbi – kõik pole kuld, mis hiilgab.

Nädala teisel poolel võid sattuda emotsionaalse keerise keskele inimesega, kellega on niigi raske läbi saada. Hoia külma närvi ning ära lase end mõttetustel mõjutada. Jätka, mida teed, ning hea energia järgneb.

VEEVALAJA

Ära võta mitte midagi enesestmõistetavana nädala esimesel poolel, sest õhku vallutab kahtlane energia. Kui soovid, et asjad liiguksid edasi, võta ise härjalt sarvist! Hoia keskkond stressivabana. Võid tunda end ärakasutatuna teatud inimese poolt, sest teine ei vasta su tunnetele. Raha ei osta armastust!

Neljapäevast vaata enda sisse, kas miski vajaks parandamist? Ära otsi lohutust teistelt, vaid keskendu iseendale. Võid saada ootamatu süüdistuse osaliseks, mis hõlmab kuidagi su enesehinnangut. Ära usalda liiga palju ning ära jaga informatsiooni teistest inimestest, niimoodi väldid konflikte!

KALAD

Kui soovid probleeme kiirelt lahendada, peaksid tegema seda nädala algul. Praegustest tegudest sõltub kellegi teise arvamus sinust. Kui vajalik, räägi kõikidest oma tunnetest inimestele, kellest sügavalt hoolid. Partnerlussuhted annavad väga palju juurde, kui oled suuteline olema avatud. Ära tunne end kehvasti, kui kellelgi läheb sinust väidetavalt paremini, keskendu ainult endale.

Nädala teisel poolel mõtle tulevikule ning mida suudaksid lühikese aja jooksul saavutada. Minevikus kinniolemine ei vii edasi! Kaasa end asjadesse, mis silma särama panevad!

Buduaarile
Madame M