NÄDALAHOROSKOOP: 9.-15. juuli

 

JÄÄR

Nädala algus võib tuua emotsionaalsuse ning spirituaalse tunnetuse. See teeb sind veetlevaks jutukaaslaseks, sest suudad teiste inimeste tunnetega samastuda. Igasugune suhtlus toob mingisuguse väärtuse su ellu, sest tunned, et oled liiga kaua olnud passiivselt. Elule mõtlemine teise vaatenurga alt võib väga värskendav olla.

Nädalavahetus tuleb meeldiv – ainuke oht on partnerile asjata haiget tegemine. Ole väga ettevaatlik oma sõnapruugiga, sest teine ei pruugi su käitumisest nii hästi aru saada. Leia ka aega, et olla leidlik. Igasugune tegevus seoses kunsti ja iluga on väga soositud – inimesed hindavad seda praegusel perioodil rohkem!

SÕNN

Uute prioriteetide aeg! Esmaspäeval liigub energia sinule endale. Veenus on Neitsis ning sinu viiendas majas, mis teeb atmosfääri flirtivaks. See tähendab, et su armuelu võib järsku väga kirglikuks muutuda. Kui oled vallaline, siis käi väljas ja mine valluta!

Nädala esimesel poolel pead üldiselt jälgima, kuidas end väljendad. Võid tunduda pisut ülbe. Ära anna lubadusi, mida sa täita ei suuda, ning jälgi, et sa plaane järsku ära ei jäta. Suurepärane aeg end ka kirjalikul teel väljendada.

Nädala teisel poolel suudad kõrvaldada takistused, mis on siiamaani su unistusi häirinud. Olgu need siis seotud armastuse, finantsi või loomingulise tööga. Pingutused aitavad sul esile tuua su tõelise potentsiaali. Planetaarne energia hoiab sind rahuliku ning kannatlikuna.

KAKSIKUD

Nädala esimene pool võib sind teha emotsionaalsemaks kui tavaliselt. See on hea aeg, et rääkida suhteprobleemidest, sest oled rohkem kursis oma tunnetega. Kuu sinu märgis indikeerib, et oled väga intuitiivne ning osaliselt isegi selgeltnägija. Saad väga hästi aru, kuidas inimesed end tunnevad – sellest tulenevalt oled ka hoolitsevam kui muidu. Peaksid end sellel perioodil üsna hästi tundma!

Nädala teine pool on ideaalne, et tugevdada olemasolevat suhet või hoopis leida uus pikaajaline suhe. On tunda vastastikust austust ning ühist arusaamist finantsasjadest. Võid nüüd küll loium olla, aga sotsiaalsed kokkusaamised on veel vägagi soositud. Loominguline töö võib tõsta produktiivsust, nii et ära unusta seda poolt kasutada!

VÄHK

Nädal algab suurepäraselt! Oled ümbritsetud soojadest ning sõbralikest suhetest. Inimesed näevad sind heas valguses. Kasuta oma head meeleolu ning enesekindlust, et teha kõik tegevused meeldejäävaks! Võid pisut tagasi tõmbuda, et seda perioodi omaette nautida, aga seda tehes võid maha magada mitmedki võimalused, mis sind inimesena arendaksid.

Nädala teine pool annab mõista, et peaksid millestki vabanema, mis on sind siiani takistanud teel õnnele. See võib olla seotud sinu armuelu või tööga. Usalda oma instinkte, kui miski ei tundu õige – loobu sellest! Võid tunda end ka nostalgiliselt ning leida kodust midagi, mis südame hellaks teeb!

LÕVI

Nädala esimene pool toob esile kõrged ootused tuleviku suhtes, mis teeb selle perioodi suurepäraseks, et teha plaane, mis su silmad särama paneksid. Sul on võrratult hea nägemus tulevikust, aga pead ka detailidele rõhku panema – muidu jääb pusle poolikuks! Suutmatus keskenduda võib panna sind vigu tegema. Võib juhtuda ka, et teed midagi ebaeetilist. Jälgi, et sa oma võimeid üle ei hindaks!

Reede kuni pühapäev toob su intiimsed suhted esiplaanile. Intuitiivselt tunned, kuidas sinu isiklikud ambitsioonid ning tahtmised su partnerit mõjutavad. Kui oled suhtes, siis ürita olla mõistev.

Sinu heatahtlikkus nädalalõpul aitab sul kohata tähtsaid inimesi, sest tunned end mugavalt näitamaks oma tõelist olemust. Sisemine rahu ning enesekindlus aitavad sul purustada jääd, et luua uusi sidemeid!

NEITSI

Veenus liigub sinu märki ning on seal kuni augusti alguseni. See annab eelise armastuses ning loomingulises töös. Peaksid end ise armastava ning hellana tundma. See on periood, kus inimesed näevad sind atraktiivsema ning sõbralikumana, nii et võid vastu oodata palju tähelepanu ning hellust! Sinu sotsiaalne elu paraneb ja peaksid sellest tulenevalt koguma enesekindlust. Kuna armastus ja raha käivad käsikäes, siis tõmbad enda ellu ka seda viimast!

Nädala teisel poolel tekitab Kuu Vähis palju emotsioone, aga Neitsidele on see hea seis. Eelnevalt mainitud enesekindlus aitab kõik negatiivsuse kergelt minema pühkida. Siiamaani kehtib teatud magnetefekt, kus tõmbad palju tähelepanu. Kui oled juba suhtes, võid otsida teistsugust põnevust. Ei ole imestada, kui leiad end uurimas uusi võimalusi, kuidas voodielu vürtsitada.

KAALUD

Esmaspäev kuni kolmapäeval on ideaalne aeg, et pidada maha debatte ning kaubelda paremate diilide nimel. Sujuv ideede vool ning hea keskendumisvõime lasevad edukalt tööd teha vähesema stressiga. Võid olla kontoritööline või suvepraktikant – igal juhul tunduvad paljud kohustused lihtsamad kui muidu. Valitseb suurenenud uudishimu maailma või teatud teemade vastu. Hea aeg, et tegeleda juriidiliste küsimustega.

Nädalalõpp toob stabiilsust ning pühendumust sinu armuellu. Võid kohata uut armastust, kes pole üldse sinu vanusegrupis, kuid ometi tõotab olla kauakestev! Hea aeg, et nautida ilu ning premeerida end shopingutuuriga. Väga hea aeg abiellumiseks ning kinnisvarasse investeerimiseks! Äritehingud on soositud seni, kuni need on madala riskiga.

SKORPION

Terve nädal peaks olema positiivse noodiga. Sinu optimism annab hea eelise, et teha plaane tulevikuks. Kuigi võid kergemeelselt ülehinnata oma võimeid ning rahalist seisu. Jälgi, et sa liiga suurt tükki ei hammustaks! Võid heast tujust asju jätta märkamata, eriti detaile. Kui mingi asi on küsimuse all, on väga oluline see kompetentse inimesega läbi rääkida.

Nagu ka Neitsilgi, on Kuu Vähis sinu jaoks väga hea aspekt. Seisud annavad jõudu, et negatiivsed asjad positiivseks muuta. Nädala teisel poolel oled rahulik ning kannatlik, tehes plaane süvenenult. Väga hea aeg, et suhtesse astuda. Soositud on igasugused pikaajalised investeeringud. Kõik suhted võidavad sinu samm-sammult lähenemisest – arvestad kõikide huvidega ning oled hell. Oled avatud ka uutele võimalustele. Kui keegi pakub midagi välja, siis võta väljakutse vastu!

AMBUR

Nädal algab heade uudistega. Ideaalne aeg teha uurimustööd, õppida ning sotsialiseeruda. Positiivsed aspektid, et planeerida ning organiseerida. Sinu avatus ning edasiviiv suhtumine aitavad sul avardada oma maailmavaadet. Väga head aspektid reisimiseks – kasvõi kodulinnast välja!

Neljapäev kuni pühapäev toob esile suurema vajaduse partnerlussuhteks. Tahad tunda end armastatuna ning väärtustatuna kellegi poolt, aga see peaks tõesti tõeline armastus olema. Olemasoleva partneri puhul otsid kindlustunnet või tõsisemat suhet. Oled pisut nõudlikum, aga samal ajal ka väga hellitav. Uute partnerite esiletulek on vägagi tõenäoline. Praeguse meeleoluga tõmbad tõsisemaid tüüpe, sest üheöösuhted ei huvitaks sind nii või naa.

KALJUKITS

Nädala algus on ideaalne, et täita oma eesmärgid. Vastupanu on kas vähe või puudub täielikult. Teised inimesed peaksid sinu vastu olema viisakad ning külalislahked. Tunned end palju avatumana kui muidu – sellest tuleneb ka spirituaalne areng. Näed asju natuke teises valguses, mis toob su ellu uusi võimalusi! Suurepärane aeg laiendada teadmisi ning võtta ette pikemaid reise.

Nädala teine pool on intensiivne. Võid tunda, et elust on miskit puudu, aga sa pole päris kindel, mis. Mõtle hoolega, kas elad nii, nagu soovid, või tahad kellelegi meele järele olla? See pole ka muidugi ainult halb, aga jääd nii paljudest asjadest ilma. Ela iseendale ning ära karda öelda eitavat vastust.

VEEVALAJA

Kuni kolmapäevani oled inspiratsiooni täis. Tood esile suuri ideid ning plaane, ainult et ülehindad oma teostusvõimet. Kui tahad lõpuks ka kuhugi jõuda, pead mõnest ideest loobuma. Öeldakse, et leidliku inimese minut kestab kauem kui realistliku – see on täpselt see, mida hetkel meeles pead hoidma! Vastasel juhul unustad kõik detailid ning asjad hakkavad ükshaaval rappa jooksma. Hea aeg uurida oma tõelisi soove.

Neljapäev kuni pühapäev on hea aeg tugevdada suhteid. Olemasolevad suhted muutuvad stabiilsemaks –  kaisutamine on väga päevakorras! Uued tuuled on väga võimalikud, kui mõlemad partnerid otsivad pühendumust. Võid kohata ka inimesi, kes sind liigselt õpetada üritavad.

KALAD

On täiesti võimalik, et su rahaline seis paraneb, mis tõstab su tuju ning enesehinnangut. Teised tujutõstjad on õppimine, lugemine ning reisimine – ükskõik, mis avardaks mõtlemist. Üldises võtmes on optimistlik aeg, koos hea õnnega. Ideaalne seis, et veeta parimate sõbrannadega kvaliteetaega!

Neljapäevast on oodata väga intensiivseid muutusi sinu suhetes. Kui suhtled mitme erineva inimesega korraga, võid oodata kõikide järsku huvi. See võib sind üsna pahviks lüüa, kuigi tegelikult salaja naudid seda. Ainult et see on mööduv ning peaksid tõsiselt mõtlema, kellega sa olla soovid. Või hindad vallalise elu praegusel eluperioodil liiga kõrgelt? Hea aeg tegeleda ka oma ununenud hobidega!

Buduaarile
Madame M