NAINE TUNNISTAS, ET pissib duši all: “Arvasin, et kõik teevad seda!”

NAINE TUNNISTAS, ET pissib duši all: “Arvasin, et kõik teevad seda!”

Võib olla üsna segadusttekitav, kui saad teada, et asi, mida sina oled juba aastaid teinud ning mille kohta mõtled, et ka kõik teised teevad seda, polegi tegelikult “normaalne”. Nii juhtus hiljuti ühe Inglismaalt pärit naisega, vahendab Iltalehti. 

Nimelt tunnistas inglanna üles, et pissib duši all. Ta kirjutas mumsnet.com foorumisse, et rääkis sellest ka oma mehele, kes kõnealust harjumust väga rõvedaks peab. Naise enda meelest on tegu täiesti normaalse asjaga. Naine küsib foorumis, mida teised asjast arvavad. 

“Soe vesi ajab mulle pissihäda peale. Ma ei hakka ju ennast sellepärast kuivatama ning vetsu minema, kui ma saan oma häda sealsamas ära teha? See on ju keskkonnasäästlik. Lisaks uhab nagunii vesi pissi minema ja see on ju kõigest piss. Ma usun, et kõik teevad seda,” kirjutas ta. 

Naise avameelne paljastus tekitas hetkega suure vastukaja. 

“Miks sa vetsu ei lähe? Tõeliselt rõve,” leidis üks kommenteerija. 

“Saan alati aru, kui keegi on duši all pissinud. Terve duširuum haiseb pissi järele, täpselt nagu oleks avalikus käimlas. Miks sa enne duši alla minekut vetsus ära ei või käia,” ei mõista teine. 

Kuid leidub ka neid, kes saavad naisest aru ning teevad ka ise samamoodi. 

“Seal ei ole ju midagi rõvedat. Vesi uhab pissi kohe minema. Nagunii läheb see samasse kanalisatsiooni kuhu vetsuvesi,” kirjutas kolmas. 

“See on väga ököloogiline tegu. Vetsus vee tõmbamine kulutab 10 liitrit vett. See on viie päeva joogivesi,” leidis neljas. 

Sarnased artiklid