Naised virisevad meeste kallal 11 tundi kuus!

Uus uuring, kus osales 3000 inimest, rapoteerib, et Briti mehed ei kuule oma naise suust muud kui esmaspäevast reedeni ainult virinat ja nägelemist, kirjutab Geniusbeauty.

Uus uuring, kus osales 3000 inimest, rapoteerib, et Briti mehed ei kuule oma naise suust muud kui esmaspäevast reedeni ainult virinat ja nägelemist, kirjutab Geniusbeauty.

Naised näägutavad meeste kallal, et too õlu joomise maha jätaks, aitaks igapäevaseid majapidamistöid teha, niidaks muru… Ja nii edasi ja edasi kuni lõpuks nokitakse lakkamatult mehe kallal üle kahe ja poole tunni nädalas. Kuus teeb see kokku umbes 11 tundi ning aastas viis ja pool töönädalat!

Mille kallal naised siis norivad? Kõigepealt näiteks selle kallal, et mees majapidamistöödes ei aita. Kaebuste nimekirjas on välja toodud ka asjaolu, et mees oma mustad nõud laokile jätab ja neid ära ei korista. Järgmisena nokitakse selle kallal, et mees raha liiga palju laristab.

Romantilisust on suhtes liiga vähe – see on neljas asi, mille kallal näritakse. Abikäsi pesu pesemisel kuluks samuti ära, ütlevad Briti naised.

Kui läbi on võetud tähelepanu pööramine ja abi pakkumine, siis järgmiseks võetakse meeste isiklike harjumuste kallal. Mehed vaatad liiga palju sporti, joovad liiga palju ning kulutavad liiga palju aega oma hobidele.

Siin oli välja toodud repertuaar, mida 86% Briti meestest peavad oma kodus igapäevaselt kuulama ja iga viies mees lisab, et neile tundub, et nägelemine ei lõppegi kunagi. Mis peab vastama tõele, sest 87% naistest tunnistab, et ütleb oma mehele seda, mida sülg parajasti suhu toob.

Uuringu autorid sõnavad, et naised nägelevad meeste kallal sellepärast, et nad tunnevad, et see on ainus viis mees midagi tegema saada.

Mis põhjustel Sina oma mehe kallal nägeled?


Anneli Allikas