Naistegelased, kes on täpselt nagu meie

Naistegelased, kes on täpselt nagu meie

Kõigil on erinevatest filmidest ja seriaalidest oma lemmiktegelased. Panime kirja 9 naistegelast, kellega paratamatult peaaegu kõik naised end seostada saavad.

Kõigil on erinevatest filmidest ja seriaalidest oma lemmiktegelased. Panime kirja 9 naistegelast, kellega paratamatult peaaegu kõik naised end seostada saavad.

Bridget Jones
Bridgeti armastus alkoholi, sigarettide ja pahade poiste vastu tegid sellest vormivat pesu kandvast ja pidevalt oma kaalu üle muretsevast naisest ühe kõige armastatuma filmikangelase. Peab tunnistama, et igas naises on väike osa Bridgetit.

Hannah seriaalist “Girls”
Hannah on natuke hull, kuid me saame täielikult samastuda tema meesteprobleemide, kehamurede ja ebakindla karjääriga. Ta ütleb ka sarja esimesel hooajal: „Ma arvan, et võiksin olla oma põlvkonna hääl.“ Oleme täiesti nõus.

Jess seriaalist “New Girl”
Kuigi vahel võib ta olla pisut tüütu, on Jess ülinaljakas ja iga naine võib end samastada tema kohtingute pärast närveerimise ja karjääriprobleemidega. Peale selle on tal imelised juuksed, ja kellele ei meeldiks tüdruk, kellele sobivad nohiklikud prillid nagu valatult?

Peggy sarjast “Mad Men”

Imetleme tema ambitsioonikust, loomingulisust ja imelist karjääritõusu meeste poolt juhitud elualal. Ta on feminist, kes on suutnud ületada mitmed isiklikud tagasilöögid. Ta on imeline.

Annie filmis “Bridesmaids”
Kristen Wiig on selles rollis ülinaljakas. Me ei saa midagi parata, et samastume tema lootusetu armuelu, ebaõnnestunud karjääri ja parima sõbranna kaotamisega õelale, kuid täiuslikule rivaalile.

Daenerys seriaalist “Game of Thrones”
Kuigi ta on alguses tagasihoidlikult oma venna kontrolli all, hakkab ta peagi ise oma vägesid juhatama. Peale selle on tal ka isiklikud draakonid.

Elle Woods filmist “Legally Blonde”
Särtsakas blondiinis on peidus palju enamat, kui esialgu tundub. Meile meeldib tüdruk, kes pingutab oma unistuste pärast, tõestab, et vihkajatel ei olnud õigus, ja kelle juuksed on alati perfektsed. Täielik inspiratsiooniallikas.

Skeeter filmist “The Help”

Skeeter on ambitsioonikas, haritud ja seisab õigluse eest sellel ajal, kui kõik tema sõbrad on hõivatud perekonna loomisega. Kas temas on üldse midagi, mis ei oleks suurepärane? Ta on kindlameelne ja kes ei suudaks samastuda tema täiskasvanulikkusega oma koolikaaslaste ees?

Elizabeth filmis “Pride and Prejudice”

Elizabeth Bennett on tüdruk, kes me kõik olla tahaksime. Nutikas, teravmeelne ja võluv. Imetleme tema oskust panna mehi paika.

Allikas: marieclaire.co.uk