NEED 4 TÄHEMÄRKI, on kõige kohutavamad valetajad

elitedaily

shutterstock

Valetamine on justkui kunst, sest hea vale nõuab annet ja oskust see toimima panna. Osad meie seast oskavad luisata lennust ja teistel tuleb valetamine väga hädiselt välja. Oma osa mängib siinkohal aga ka tähtkuju. Nimelt on olemas 4 tähtkuju, kes kohe üldse luisata ei oska.

Jäär

Jäär on halb valetaja, sest oma loomult on ta liiga impulsiivne ja tal pole aega valesid välja mõelda. Valetamine nõuab leidlikkust ja hea vale planeerimist ning jääral pole selleks piisavalt kannatlikkust. Varem või hiljem pomiseb ta mõtlematult oma arvamuse nagunii välja.

Vähk

Kui vähk proovib valetada, siis suure tõenäosusega üritab ta iga hinna eest seda teemat vältida. Luisates muutub ta väga emotsionaalseks, mistõttu võib valet koheselt tema silmadest aimata. Kui vähk peabki valetama, siis tekib tal halb enesetunne ja ta räägib tõe välja.

Neitsi

Neitsi on selles nimekirjas parim valetaja, kuid siiski mitte piisavalt hea. Üldiselt ei viitsi ta valesid välja mõelda. Kui ta seda siiski tegema peab, siis keerab ta oma jutuga üle võlli. Ta lisab valele liiga palju üksikasju, mis paljastavad ta koheselt.

Ambur

Amburile meeldib lobiseda ning seetõttu võib ta kogemata välja rääkida, et valetas. Ambur on oma loomuselt aus ja seega pole tal valedele ruumi. Võid olla kindel, et kui teised mõtlevad, siis ambur ütleb selle välja. Ka ei suuda ta saladusi kaua hoida.