NEED 5 MÄRKI KINNITAVAD, et sul on aeg töökohta vahetada

NEED 5 MÄRKI KINNITAVAD, et sul on aeg töökohta vahetada

Oma tööga täielikult rahul olev inimene on kahjuks pigem erand kui reegel. Ikka tahaks rohkem teenida, rutiinist välja murda või toredamaid kolleege. Kuid enne kui lahkumisavalduse lauale virutad, vaata igaks juhuks üle ka  viis järgnevat märki – kui need käivad sinu kohta, siis on sul tõesti aeg uutele jahimaadele asuda.

Oma tööga täielikult rahul olev inimene on kahjuks pigem erand kui reegel. Ikka tahaks rohkem teenida, rutiinist välja murda või toredamaid kolleege. Kuid enne kui lahkumisavalduse lauale virutad, vaata igaks juhuks üle ka viis järgnevat märki – kui need käivad sinu kohta, siis on sul tõesti aeg uutele jahimaadele asuda.

1. Sa ei suuda hommikuti ärgata

Tunned end ka pärast pikka und hommikuti väsinuna ja mõte uuest tööpäevast muudab sind veelgi väsinumaks.

2. Sa ei suhtle enam kolleegidega

Mäletad tööle tulemise aega, mil olid elav ja seltsiv ning väga elevil kõigi uute tuttavate pärast? Nüüd tunned, et tahaksid lihtsalt segamatult oma töö ära teha ja esimesel võimalusel koju minna.

3. Sa ei võta endale enam uusi ülesandeid

Jääd vaid oma põhitöö juurde ja sedagi teed täpselt nii palju kui tarvis. Uued väljakutsed või katsetused sind enam ei eruta.

4. Sa ei saa oma tööga enam õigel ajal valmis

Kipud töö juures venitama, mõtted kalduvad mujale ning tööle keskendumine on raskem kui kunagi varem.

5. Oled mõtetes juba teisel töökohal

Kui näed end pidevalt vaimusilmas hoopis muud tööd tegemas, on see selge märk, et oled oma töökohale liiga kauaks jäänud.

allwomenstalk.com