NEED TÄHEMÄRGID teevad kõik, et säilitada rahu

NEED TÄHEMÄRGID teevad kõik, et säilitada rahu
Shutterstock

Mõningate tähemärkide esindajad teevad kõik, et ei puhkeks sõda ja tema ümber oleks rahu. Vaata, kas oled üks neist inimestest!

Veevalaja

Veevalajad on need, kes seisavad eesliinil, olles vastu sotsiaalsele ja globaalsele ebaõiglusele. See sama energia aga on neis puudu siis, kui asi puudutab isiklikke suhteid. Neil on raske välja öelda, mida nad tunnevad. Selle asemel tegutsevad nad kuulujutte levitades. Veevalajad on eksistentsiaalse mõtteviisiga, seega kui neid ei kaasata kusile sündmusele, löövad nad esialgu käega. Loomingulisemad Veevalajad aga mõtlevad välja targa lahenduse, et konflikti ära hoida, selle asemel, et näost näkku midagi klaarida.

Kaalud

Kaaludel ei ole missiooni, nad eelistavad hoida rahumeelset joont. Nende eesmärk on omavahel inimesi kokku viia ning nad on esimesed, kes vaigistavad oma tutvusringkonnas tülisi. Ta on valmis ära kuulama kõik osapooled, neid selle juures ka mõistes või kaasa tundes. Õrn õhumärk hoidub igal juhul igasugustest vaidlustest ja vastasseisust ning nad on alati juba enne valmis rahu sõlmima, kui isegi midagi veel juhtunud pole.

Sarnased artiklid