NENDE KOLME ISIKUOMADUSEGA inimesed saavad elus kõik, mida tahavad

Psychology Today paberväljaanne

Shutterstock

Miks mõned inimesed siin elus saavutavad kõik, mida nad tahavad ning nende elu tundub kõrvalt vaadates justkui imeline - kas tõesti on tegu õnnesärgis sündinud inimestega või on selle taga midagi muud? Tegelikkuses sõltub see, kui kaugele sa elus jõuad, hoopis sellest, milline inimene sa oled.


Miks mõned siin elus saavutavad kõik, mida nad tahavad ning nende elu tundub kõrvalt vaadates justkui imeline – kas tõesti on tegu õnnesärgis sündinud inimestega või on selle taga midagi muud? Tegelikkuses sõltub see, kui kaugele sa elus jõuad, hoopis sellest, milline inimene sa oled.

Teatud isikuomadused aitavad meil väga selgelt elus kaugemale jõuda ning viia täide unistusi. Kõik on kinni tahtejõus ja kui sa midagi väga tahad, oled ka sina selleks võimeline. Need kolm isikuomadust viivad sind elus kaugele:

1. Sihikindlus

Sa ei anna alla, vaid näed vaeva ja oled valmis kasvõi seinast läbi minema, sest tead, et kõik siin elus on võimalik, kui ise vaeva näha.

2. Julgus

Sa ei karda riske ega väljakutseid. Sa ei karda vajadusel tundmatus kohas pea ees vette hüpata. Kui sul on unistus, siis sa riskid selle nimel.

3. Distsipliin

Sa oled valmis nägema palju vaeva ja tegema asju, mis sulle ei meeldi või mis tunduvad tüütud – seda kõike ühe kindla eesmärgi nimel.