NENDEST TÄHEMÄRKIDEST SAAVAD kõige halvemad eksid

NENDEST TÄHEMÄRKIDEST SAAVAD kõige halvemad eksid

Kuigi pole olemas sellist asja nagu suurepärane endine kallim, on olemas inimesi, kellest saavad halvemad eksid kui teistest. Ja ehkki kõik meist ei taha olla pahad eksid, siis teinekord teeb elu ootamatuid pöördeid ning see lihtsalt kujuneb nii. Siin on neli sodiaagimärki, kellest saavad aga kõige hullemad endised kallimad.

Sõnn

Omandihimulisest Sõnnist saab eks, kes on kui õudusfilmist välja karanud. Tead ju küll seda tüüpi inimesi, kes taovad endale rinnale ja karjuvad: “Kui mina sind omale ei saa, ei saa sind keegi!” Sõnn on just selline. 

Kaksikud

Kaksikutest lahkuminek võib minna küll rahumeelselt, kuid siis tõstab pead nende kuri kaksik. Ühel minutil räägib ta, et kõik toimub põhjusega ning võiksite koos sõbralikult kohvile minna ning teisel minutil leiad sotsiaalmeediast enda pildiga foto, kus seisab: “Mul on suguhaigus.” 

Lõvi

Kui Lõvi poleks niivõrd ülbe ja enesekeskne, oleks ta eksina täitsa normaalne. Lõvi ei suuda kuidagi sellest üle saada, et SINA ta maha jätsid. Kes sa enda meelest õigupoolest oled? Lõvi on enda arvates tõeline tšempion, unistuste kaaslane… ja kes oled sina?

Kaalud

Kaalud oskavad väga hästi manipuleerida ning see muudab ta ebameeldivaks eksiks. Lisaks sellele, et nad on ülbed, suudavad nad kõik ka enda kasuks pöörata. Isegi kui Kaalud petsid sind ja sind ära kasutasid, suudab ta ikka asja kuidagi niimoodi serveerida, et lahkuminek on sinu süü. Ja siis, kui sa sellest lõpuks aru saad, teevad Kaalud seda jälle! Ja ikkagi jääd sina süüdi. 

 

allikas: Your Tango

Sarnased artiklid