NINAKUJU reedab inimese iseloomu?!

NINAKUJU reedab inimese iseloomu?!
Shutterstock

Igaühel meist on väga isiklik DNA, aga teadlaste sõnul on võimalik päris palju infot inimese kohta tema näost välja lugeda. Üks tähtsamaid elemente on nina. Inimeste ninad jagunevad 14 erineva kuju järgi.

Näiteks pikkade ninadega inimesed ajavad taga täiuslikkust, nad on sihikindlad, töökad ja ambitsioonikad. Lühike nina aga räägib, et inimene on tundlik ja soe, talle on alati perekond tähtsam kui karjäär ning ta on lojaalne nii sõpradele, tööandjale kui oma kaaslasele.

Terav nina viitab inimese heale ärivaistule, ta oskab raha teenida ja sellega hästi ümber käia ning ka teistele rahaalast nõu jagada.

Täiuslik kreeka nina näitab inimese intelligentsust, ta mõtleb ja tegutseb loogiliselt ning valib oma ellu usaldusväärseid inimesi, nagu ta isegi on.

Ümaram nina või nöbinina viitab positiivsele ellusuhtumisele. Sellise ninaga inimene on armastav,  hooliv ja optimistlik aga ka emotsionaalne.

Isegi ninasõõrmed räägivad oma keelt- väidetavalt on suurte ninasõõrmetega inimestele oma raha kulutada mitte seda hoida ja koguda.  Väikesed ninasõõrmed aga ei viita mitte koonerlusele vaid see inimene tähtsustab perekonda.

Kogu see info pärineb uurimistöödest, mille tulemus avaldati 2013 aastal ajakirjast The Journal of Craniofacial Surgery.