NÕID MARILYN KERRO avaldas karmi tõe reisimise kohta

youtube kuvatõmmis

Marilyn Kerro

Nõid Marilyn Kerro pani mõnda aega tagasi kaarte Metallpühvli aasta kohta. Kerro rääkis lähemalt, mis saab koroonast ning ühtlasi tegi ka karmi paljastuse reisimise kohta.

“Minu soovitus teile, kui väga tööalaselt reisima ei pea, siis mina pikki reise ette ei võtaks. Võite tulla tagasi negatiivsete uudistega või siis riigis muutuvad asjad nii kiiresti, et on võimalik, et tagasitulek ei tule nii kiiresti kui ise soovite. Näitab veeohtu – mina oleksin ettevaatlik riikidega mida ümbritseb palju vett. Põhimõtteliselt kõik soojad maad siis. Riikidest mina ei vaataks Taimaa poole, idasse. Euroopa suhtes olen ma rahulik, aga Euroopast kaugemale oleksin ettevaatlik,” rääkis Kerro ning soovitas võimaluse korral reisimise järgmisesse aastasse lükata.

Eriti ettevaatlikud peaksid tema sõnul olema inimesed, kes reisivad üksinda. “See ei ole soositud. Kui lähed koos perega, kus on tugev meesterahvas, siis oled kaitstud. Kui aga lähed üksinda maid avastama, siis oled ohustatud. Seega kui liigute, siis pigem pereringis. Usalda enda intuitsiooni, kui tunned, et sa ei taha minna, siis ära reisi.”

Ka ei soovita Kerro reisile minna laenuga. “Ettevaatlikud peaksid olema inimesed, kes võtavad reisile minekuks järelmaksu. Kaart räägib, et tulevad enneolematud kulutused ja jääte ise miinusesse. Laenuga ärge reisige, pärast jääte suurtesse võlgadesse.”