NÕID MERILY TIMMER unehalvatusest: “Keegi võib tahta sinu eluenergiat varastada”

NÕID MERILY TIMMER unehalvatusest: “Keegi võib tahta sinu eluenergiat varastada”
pilt: erakogu

Nõid Merily Timmer tõdeb, et paljud meist kogevad elu jooksul kas kord või paar uneparalüüsi ehk rahvakeeli unehalvatust.

Sellises olukorras on inimene magama jäädes või ärgates ajutiselt liikumis- ja rääkimisvõimetu, kuid teadvusel.

Nõid kinnitab, et tegemist ei ole eluohtliku seisundiga. “Meditsiiniliselt selgitatakse seda nii, et mõistus on ärkvel, aga keha pole veel järele jõudnud ning et see tekib vähesest unest, stressist, vaimse tervise häiretest või ebatervislikust toitumisest ning raviks on probleemiga tegelemine. Seda võivad mõjutada ka traumajärgne stress, narkootikumid kui ka selili magamine.

Sensitiivses maailmas selgitatakse seda aga teisiti. Tegu on nähtusega, kus külla tuleb keegi soovimatu ning külla on ta kellegi poolt saadetud, et varastada Sinu eluenergiat ja astuda sinu vaba tahte vastu. Võta siis näpust kumb on õige?”

Nõid tõdeb, et unehalvatust kogedes kirjeldavad inimesed erinevaid nähtusi: “Hääli, kellegi kohalolekut kui ka kätt, mis kägistab või surub sinu rindkerele, asjade liikumist, seestumist. Keegi kes inimest ära kasutab mingil moel tema vabatahte vastu astudes ja liiga tehes.”

Kui sellist asja ette tuleb, siis soovitab Merily oma elu kõrvalt vaadata. “Tasub vaadata üle, mis on viimasel ajal teie elus toimunud. Kuidas on teie tervislik seisund ning milliste sündmustega olete viimasel ajal kokku puutunud. Millised inimesed ning olukorrad on teid ümbritsenud. Kui on vaba tahte vastu astutud, tuleks alati üles leida ka see, kes sellise meelelahutusega tegeleb.”

Loe pikemalt Merily blogist SIIN.

Sarnased artiklid