NUMEROLOOGIA: VAATA, mida sinu nimi sinu kohta reedab

NUMEROLOOGIA: VAATA, mida sinu nimi sinu kohta reedab

Numeroloogial on aukartusäratavalt pikk ajalugu – tegu on iidse salateadusega, mis põhineb arvude sümboolikal ning mille abil on võimalik isennast pisut paremini tundma õppida. Tegelikult on numeroloogia abil võimalik nii enda kui ka oma lähedaste kohta nii mõndagi uut teada saada.

Numeroloogial on aukartusäratavalt pikk ajalugu – tegu on iidse salateadusega, mis põhineb arvude sümboolikal ning mille abil on võimalik iseennast pisut paremini tundma õppida. Tegelikult on numeroloogia abil võimalik nii enda kui ka oma lähedaste kohta nii mõndagi uut teada saada.

Mida aga reedab numeroloogia sinu nime kohta?

Et seda teada saada, tuleb sul oma nimetähtede põhjal arvutada välja number, mis sinu nime esindab. See on lihtne – arvesse lähevad kõik täishäälikud, mis sinu nimes on. Täishäälikud on: a, e, i, o, u, õ, ä, ö, ü. 

Igal tähel on oma arv: a=1, e=2, i=3, o=4, u=5, õ=6, ä=7, ö=8 ja ü=9. 

Liida kõik oma nimetähtedest saadud arvud kokku. Kui tuleb kahekohaline arv, nagu näiteks 16, siis liida 1+6 omavahel ja saad 7. See number on alati ühekohaline. 

Näide: nimi on Laura. Arvud on seega 1+5+1=7. Laura nimelise naise arvuks on 7.

Kui oled oma numbri välja arvutanud, siis loe allpool, mida see number sinu kohta reedab:

Kui sinu number on 1

Sa oled väga enesekindel ja tead, mida elult tahad. Paraku kipud sa sageli ka isekas ja enesekeskne olema ning seetõttu võid põletada nii mõnegi olulise silla oma elus. Sa oled hea juht ning võid elus kaugele jõuda, kui õpid ka teisi rohkem kuulama ja nendega arvestama. Ka sina teed vahel vigu, kuid ei taha seda tunnistada. Leia oma elus tasakaal, õpi oma vigadest ja sa saavutad kõik, mille poole püüdled.

Kui sinu number on 2

Kaks on üksik number. Sa oled rahu armastav inimene, kellele on sünniga kaasa antud võime väga kõrgel tasemel mediteerida ja oma hingeelu tundma õppida. Sa oled vahel liiga tundlik ning sinu headust võidakse ära kasutada. Sul on kõrgelt arenenud empaatiavõime ning sa ei jäta oma lähedasi kunagi hätta. Raha ja kiitusega sind motiveerida on raske, sest need faktorid ei ole sinu jaoks kunagi esmatähtsad olnud.

Kui sinu number on 3

Sa võid vahel pealiskaudne ja hajameelne tunduda, sest sul on pidevalt mitu asja korraga käsil. Sa oled väga energiline ja hea suhtleja – oskad musta valgeks rääkida ja vastupidi. Tänu imelisele suhtlusoskusele suudad ennast igast olukorrast välja keerutada. Paljud vaatavad sinu poole alt üles, sest sul on seletamatu võime tähelepanu võita ja elu põnevaks teha. Inimesed soovivad sind oma seltskonda, sest sinuga ei ole kunagi igav.

Kui sinu number on 4

Sinus on tohutult palju energiat ja sa võiksid elus väga kaugele jõuda, kui sa õpid oma energiakanaleid suunama. Paraku kipud sa seda sageli suvalistele asjadele raiskama. Õpi oma jõudu tunnetama ja suuna kogu oma energia unistuste täideviimisele. Sind on raske kontrollida ja sinuga vaielda ei jaksa mitte keegi. Kui sa oled milleski väga andekas ja tunned selle ala vastu kirge, siis suuna kogu oma jõud sinna ja sa saavutad palju. 

Kui sinu number on 5

Sinu jaoks on vabadus kõige olulisem asi siin maailmas. Oled väga mitmekülgne ja huvitav isiksus, kes pikka aega ühe koha peal olla ei suuda. Vajad pidevalt uusi väljakutseid ning otsid uusi tutvusi. Huvitavad inimesed inspireerivad sind. Oled õpihimuline ja andekas, kuid üks asi, mida sa kunagi selgeks ei saa, on kannatlik olemine. 

Kui sinu number on 6

Sa võid vahel liiga kriitiline olla ning sinu otsekohesus teeb haiget paljudele. Sa oled perfektsionist, kes nõuab palju nii endalt kui ka teistelt. Armud kergelt ja sügavalt, hoiad lähedasi ning sõbrad, kellele sa oma saladusi usaldad, jäävad sinuga elu lõpuni. Usaldad väga väheseid inimesi ning oled üsnagi kinnine, ent need, kes sind tundma saavad, teavad, et sa oled väga sügav inimene. Vaga vesi, sügav põhi – see ütlus kehtib sinu kohta.

Kui sinu number on 7

Sulle meeldivad väljakutsed ja sa oled valmis palju tööd tegema, kui tead, mida sa tahad. Sa ei karda raskusi ning suhtud probleemidesse kui võimalikesse uutesse väljakutsetesse. Sinu töökus võib sind aga teiste silmis isekaks muuta, sest sa suunad kogu oma aja ja energia tööle. Leia oma elus tasakaal ning tee seda, millesse sa usud. Sinu töökus kannab vilja, kui sa teed seda südamega.

Kui sinu number on 8

Sa oled sündinud juht, kes oskab inimesi suunata ja suurt organisatsiooni laitmatult juhtida. Sul on omadus lõhkuda raame ja reegleid ning leida ootamatuid lahendusi, mille peale mitte keegi teine ei tule. Sinu nutikus võidab paljude inimeste tähelepanu ja sa saad oma elus palju kiitust. Sa oled väga ambitsioonikas, kuid ära unusta, et elus on muudki kui karjäär. Uued avastused, leiutised ja tehnoloogilised imed on sageli just selle numbriga inimeste poolt maailmale kingitud.

Kui sinu number on 9

Sa oled väga sügav ja loominguline inimene, kes oskab ka teisi inspireerida ja motiveerida. Oskad inimesi läbi näha ja tajud ära, millised kavatsused neil on. Iseloomult oled rahulik ja mõtlik ning tülitseda on sinuga raske, sest sa ei lähe tüliga kaasa – jääd alati vaoshoituks ning suudad ka teisi rahustada. Sa tead, mida sa elult tahad ja ei rabele, vaid liigud tasapisi oma unistuste poole.

Allikas: dailymail.co.uk