ÕIGEL PADJAL on uskumatult tähtis roll sinu elus

buduaar

Shutterstock

Sinu padi, mille sa öösel kaissu võtad, võib su elu rohkem mõjutada kui sa arvad. Padjaga on sul väga lähedane kontakt, aga kas sa ikka tunned oma patja piisavalt hästi?

Iirimaal viidi läbi test, mille käigus uuriti inimeste kasutuses olevate patjade sisu ja selgus, et 100% patjadest sisaldasid väga ebameeldivaid ja tervisele kahjulikke bakterid ja lestasid. Pooltes patjades oli isegi hallitust. Uhkeid sulepatju, mida aastakümneid tagasi kummardati, on keeruline puhtana hoida ning koostöös sinu kehamahladega on silmaga märkamatu elu nende sees kerge tekkima. Loomulikult on sul võimalik iga kuu tagant uus padi endale soetada, aga majanduslikult mõistlikum on osta selline padi, mis on allergiavaba ja hoiab end puhtana. Puhtus ja  mugavus on kaks väga tähtsat nõudmist padjale, sest need mõjutavad otseselt nii unekvaliteeti kui meie tervist. Allergeenid kogunevad patjadesse ja liiguvad sealt meie silma, ninna, kõrva ja suhu ning annavad põhjust allergiate ja astma tekkimiseks. Kui sul on kvaliteetne padi, siis vähendad erinevaid terviseriske ja parandad oluliselt oma unekvaliteeti. Just seetõttu pööratakse patjadele palju tähelepanu tippspordis ja moodsates meditsiiniasutustes, kus inimese taastumisel ja väljapuhkamisel on väga suur osa täita.

Kodumaine SleepAngel toodab maailma puhtamaid patju

Eesti on mitmetes tehnoloogiasektorites maailma lipulaevade hulka kuuluv riik, kus sünnivad innovatiivsed ja maailma paremaks muutvamad lahendused. Üks nendest on kahtlemata ka PneumaPure filtertehnoloogiaga SleepAngel tooted, mis koguvad populaarsust kogu maailmas. Esmalt loodi see tootesari tervishoiuasutustes infektsiooni leviku tõkestamiseks, kuid ülimugav ja nutikas toode pälvis kiiresti ka spordiringkondade tähelepanu. Seekaudu jõudis toode lõpptarbijateni ning võitis ka Buduaari naiste poolehoiu. Mis on SleepAngeli patjades nii erilist? SleepAngeli padjad on väidetavalt maailma puhtaimad, sest antud tootetehnoloogia suudab blokeerida pisikute, bakterite, allergeenide ja viiruste leviku padja sees.  PneumaPure filtertehnoloogia takistab mustusel, bakteritel ja vedelikel padja sisu saastada, kuid on samas valmistatud hingavast materjalist, mis ei aja higistama. Täieliku kaitse tagab ka padjale asjaolu, et tootel puuduvad õmblused, kust võiks mustus siseneda.

SleepAngeli valikus on nii erimõõdus padjad täiskasvanutele ja lastele, kui ta tekid ja madratsid. Antibakteriaalne ja mugav padi on hea kingiidee nii iseendale kui lähedastele. Uuri lähemalt ja vormista tellimus SIIN. Saatmine üle Eesti on tasuta.

Vaata lisainfot ka Buduaari telesaate videolõigust.