ÕNNELIKU ELU SALADUS: see on uskumatult lihtne

4 kommentaari
ÕNNELIKU ELU SALADUS: see on uskumatult lihtne

Kuidas muuta õnn eluviisiks ja nautida igat hetke? Kuidas muretseda vähem ja õppida oma elu ise suunama? Tegelikkuses on õnne leidmine palju lihtsam kui me arvatagi oskame ja see on meie endi kätes!

Kuidas muuta õnn eluviisiks ja nautida igat hetke? Kuidas muretseda vähem ja õppida oma elu ise suunama? Tegelikkuses on õnne leidmine palju lihtsam, kui me arvatagi oskame ja see on meie endi kätes!

Nimelt väidavad teadlased, et õnneliku elu saladus peitub meie sõrmedes ehk siis teisisõnu kirjutamisoskuses! Selleks et tunda ennast õnnelikult ja õppida oma elu suunama nii, nagu sina seda tahad, tuleks oma soovid kirja panna – mitte arvuti klaviatuuril trükkides, vaid kirjutusvahendiga paberile kirjutades. Pannes kirja oma unistused ja soovid, tuleb sul need oma peas eelnevalt läbi mõelda ja sel hetkel saad sa päriselt aru, kas ja mida sa tegelikult oma ellu üldse vajad. Ilmselt selgub ka see, et nii mõnigi asi, mida sa arvasid end vajavat, ei omagi sinu jaoks niivõrd suurt tähtsust. 

Pannes kirja oma unistused, mõtled sa need läbi ja saad aru, mida sa tegelikult tahad ehk siis, mis sind õnnelikuks teeks. Olles kõik kirja pannud, loe seda edaspidi iga päev ning loomulikult tasub tasapisi oma unistuste suunas ka tegutsema asuda. 

Vajadusel tee oma unistuste nimekirjas muudatusi, vii sisse parandusi – miks mitte kokkuvõttes hoopis päevikut pidama hakata! Oma soovide, unistuste ja hetkeemotsioonide kirjapanek mõjub rahustavalt ja aitab elus suunda hoida. 

Me kõik tahame olla õnnelikud, aga paljud isegi ei tea, mis neid õnnelikuks teeks ja millist elu nad elada tahaksid. Selleks et olla õnnelik, tuleb õppida oma salajasi soove tundma ja neid kirja pannes just täpselt see juhtubki. Sa õpid iseennast paremini tundma ja oma mõtteid analüüsima!

 

Allikas: Youbeauty.com