PÄEVAHOROSKOOP: 13. juuni

PÄEVAHOROSKOOP: 13. juuni

Kuu asetseb Kaksikute märgis, see tähendab, et on soositud kõik, mis puudutab uusi alguseid. Kaksikud ise on kiire ja intellektuaalne märk – Kuu selles märgis soosib huvitavaid ning lõbusaid tegevusi. Romantika pole sellel ajal kõige tugevam, aga laseb probleeme kergemalt lahendada. 

Vaata, mida tähed täna soosivad!

JÄÄR

Sorry, Jäär, aga sul pole hetkel rohkem sõpru vaja! Tänane Kuu teeb sind tõeliseks inimmagnetiks, aga jälgi, et sa liiga ülbeks ei muutuks! Muidugi kõik, mis puudutab äri, õitseb. Ühisturunduse tegemine on iseenesest soosiv, sest sinu peale pannakse suurt usku.

Ka armastuses valitsevad head seisud, sest partner on sinust huvitatud ning hea meelega täidab ka kõik su soovid. Ära seda kuritarvita, vaid kasuta aega targalt ära, et lahendada teievahelised võimalikud lahkhelid.

SÕNN

Eelarve hoiatus! Kui oled oma finantsolukorda ignoreerinud, oleks aeg sellele keskenduda. Tänane noorkuu su rahasektoris julgustab sind ütlema „ei“ ülekulutustele. Disainerasjad suudavad oodata. Kes ikka tahaks pereliiget tüüdata, kui suur arve läheneb?

Sotsiaalne üritus võib su silmi avada su tegelike soovide osas. Võibolla on keegi, kellega oled tahtnud rääkida, aga pole julgenud. Praegused seisud purustavad igasuguse jää ning lasevad inimestel olla vabalt.

KAKSIKUD

Tähista häid aegu! Kuna Kuu on sinu märgis, annab see sulle koos Kaksikute hooajaga uue energia! Ära karda suurelt unistada. Määra selged eesmärgid, mida sooviksid aasta lõpuks saavutada. Puudutab see siis kas tööd, armastust, raha (või kõiki koos), küsi, kus sa sooviksid kuue kuu pärast olla.

VÄHK

Mõnikord on vajalik lahtilaskmine. Sinu tundlik märk kipub kõige kauem kinni hoidma, isegi kui inimene või olukord sind enam ei teeni. Tänane kuu Kaksikutes 12. majas kutsub sind lahti ütlema oma kaotustest ning edasi liikuma. Õppida, millal loobuda, ei tähenda, et oled ebaõnnestunud. Ära karista end selle eest, et sa pole kedagi muuta suutnud. Midagi paremat on sind ootamas, nii et kaota kõik ebamäärane ja tee ruumi õnnele.

LÕVI

Tänane noorkuu jutukas Kaksikus sinu 11. majas tõstab meeskonnatöö efektiivsust. Hoiatus: see pole mitte tavaline meeskond! Ole valmis järskudeks mõteteks ning tegusaks koostööks. Kui sul ei ole tiimi, tekita see!

Kui lähed deidile, siis arvesta, et see võib su tegelikud ootused purustada – ja mitte halvas mõttes! Ei, ta ei ole tulnukas teiselt planeedilt, vaid soe ja siiras inimene, kes soovib sinuga põnevalt aega veeta!

NEITSI

Kui oled keset karjääriredelit, paranda oma CV-d, sest noorkuu soosib värskeid eluetappe ning kiiret mõtlemist. Võid oma unistused muuta rahaks, valides kindla tee või rääkides oma ala professionaalidega.

Sellise planetaarse energiaga oled oma mõtete tipus. Suudad läbi selle kujutada end täpselt selliseks, nagu vaimusilm ütleb. Seltskonnas paistad silma. Vallalistele on soovituslik olla ettevaatlik, sest Kuu asetus võib pisut võltsi mulje jätta. See on halb, kui soovid uutest suhetest midagi enamat!

KAALUD

Vaba kui lind! Tänane noorkuu algatab täiesti uue alguse. Kuni kuus kuud täielikku iseseisvust, ükskõik kas oled end siis vabastamas mürgisest suhtest, piiravast tööst või lihtsalt uuendamas oma põhimõtteid. On aeg eemalduda halbadest mõjutajatest. Kõik, mis on uus, on hea. Uue kaasa otsimisel aitab kaasa värske energia, lihtsalt olla ettevaatlik, et sind pealiskaudselt ei võetaks!

SKORPION

Skeptiline Skorpion armastab kõike, mis on mõeldud kestma. Noorkuu Kaksikutes 8. majas aitab püstitada pikaajalise püüdluse või ühisettevõtte aluse. Eelistaksid aega mitte raisata abstraktsele, vaid teha konkreetseid otsuseid. Pühenda end kindlatele inimestele, investeeri raha kohtadesse/asjadesse, mis läbiksid kriitilise perioodi.

Romantika pole hrtkel valdavalt intensiivne, aga kõik uus kindlasti kõnetab ning soovid samu asju kindlasti uuesti kogeda.

AMBUR

Täiendav duo on tänase päeva fraas. Kuna Kuu liigub sinu 7. majas, on aeg hakata intervjueerima oma ideaalset võimalikku partnerit. Kuna neid võib olla mitu, on kellegi eelistamine keeruline. Hoia silm lahti, et ei kaotaks sinuga sarnast inimest – ta võib su ellu palju enamat tuua kui ainult seltskonda.

Näed kõike paremas valguses, mis paneb sind ennast mõistma, kui õnnelik tegelikult oled.

KALJUKITS

Puhastuse aeg! Liitu spordiklubiga või rulli kodus välja joogamatt. Nii ei saa sa lahti ainult lisakilodest, vaid hiljem ka tunned end palju paremini. Tööl pane tähele, mida sinu töökaaslased sulle ütlevad ning ole nende vastu lugupidav. Võid üksi hästi töötada ning selle tulemusel teisi ignoreerida, aga jäta meelde, et meeskonnatöö on palju tõhusam.

Kui su elus on hetkel uus inimene, kes sulle huvi pakub, võib see olla praegusest energiast. Ta võib olla sõber, keda sooviksid paremini tundma õppida. Nagu eelpool mainitud, on praegu kõik uus vägagi teretulnud, nii et võta aega, et õppida seda inimest tundma!

VEEVALAJA

Kuu langeb sinu 5. majja, mis esindab maiseid naudinguid. Kuidas sa sooviksid selles maailmas oma märki jätta? Kasuta järgmist kuut kuud, et täita oma südamelähedasi eesmärke. Ole teadlik, millise mulje endast jätad. Uuenda oma sotsiaalprofiile, et need vastaksid sinu isiksusele. Otsid armastust? Vana fling võib taas ellu ärgata, kuid järsku võib sündida ka täiesti uus suhe, mida sa poleks isegi oodanud!

KALAD

Kas oled oma suhetel lasknud hääbuda? Tõsi küll, oled hõivatud olnud, „ujudes“ edu ning külluse suunas, aga praegune seis nõuab, et seaksid esikohale inimesi. Töösse uppununa ei panda tähele neid maagilisi asju, mis meie ümber igapäevaselt toimuvad. Armastus võib sind järsku tabada kohtades, kus sa tavaliselt ei käi. Suvi on ideaalne aeg, et ehitada hea suhte alus – nii palju on teha!

Buduaarile
Madame M