PÄEVAHOROSKOOP: 15. juuni

PÄEVAHOROSKOOP: 15. juuni

 

Kuu Vähis teeb inimesed unistavaks, tundeliseks ning heldeks. Vaata järele, kas ka sinu märki!

JÄÄR

Emotsioonid möllavad täna, aga väga positiivsel moel. Tunned armastust ning soovid ümbritseda end inimestega, kes su hinge hellitavad. Seda tekitab Kuu Vähis sinu neljandas majas. Energia võib olla madal, aga see on universumi märk sulle, et võtaksid asju rahulikult – tuleta meelde, mis sulle tõeliselt loeb.

SÕNN

Kuu Vähis sinu kolmandas majas soosib armsaid sõnumeid sinu kallitelt inimestelt. Võid neid saada või hoopis ise saata – või mõlemat. Sellisel kommunikatsioonil on nostalgiline noot küljes, sest Kuu tuletab meelde erilisi mälestusi – perekond tundub nüüd eriti oluline. Selline Kuu asetus suhtlussektoris laseb ka intuitsioonil paremini töötada, nii et pane tähele, mida keegi sulle ütleb!

KAKSIKUD

Sa töötad rängalt raha nimel, aga mis siis, kui hakkaksid töötama targemini? Kuu Vähis sinu teises majas kombineerib raha ja kodu. Võid aspektist lähtuvalt muutuda emotsionaalsemaks ning tunda, et sinu loogikaga jamatakse. Lisaks Kuule loovad Merkuur ja Saturn opositsiooni, mis võib esile tuua probleemi autoriteediga. Vaatamata sellele ürita hoida meel rahulik.

VÄHK

On täiesti uus päev ning Kuu sinu märgis aitab seda tunda. Samuti Merkuuri ja Saturni ühendus, mis päeva motivatsiooni toob. See on ideaalne energia, et alustada uut projekti või võtta ette uus hobi. Keskendu oma Kõrgemale Minale, hoolitse ta eest. Sinu intuitsioon on täna samuti väga tundlik. Jälgi, mida su partner ütleb/teeb – saad seda ära kasutada, et suhet tugevamaks muuta!

LÕVI

Võid tunda end täna rohkem haavatavalt kui tavaliselt ja seda tänu Kuu Vähile sinu spirituaalses 12. majas. On hea aeg veeta päev üksi ning mõelda oma vajadustele, kuigi oled tulvil armastusest. Merkuur ja Saturn võivad esile tuua tähtsad kohustused. Tee need kähku ära ning ära lase frustratsioonil võita. Keegi oluline võib sulle täna suuna anda, mille poole liikuda.

NEITSI

Sotsiaalsed tegevused on igati teretulnud koos Kuuga sinu 11. majas. Emotsioonid on kõrged, aga väga kodusel ning hellitaval moel. Tööasjad võivad sind närvi ajada, aga nendega lõpule saades on võimalik keskenduda kallitele inimestele. Millal sa viimati oma kaasat üllatasid? Praegu on selleks hea aeg.

KAALUD

Sa ei ole selline, kes emotsioonidele suurt rõhku paneks, kuid täna soovid aega veeta ainult südamelähedastega, sest Kuu Vähis teeb inimesi tundelisemaks. Ole ainult ettevaatlik, mis mulje avalikult jätad. Võibolla soovid olla suheteparandaja, aga pead meelde jätma, et sul endal on ka kohustused. Kui neid tõsiselt ei võta, kannatad ainult sina ise.

SKORPION

Tundlik Kuu asetseb üheksandas majas, mis osutab muutustele karjääris kui ka suhetes. Mõned takistused võivad küll Merkuuri-Saturni opositsioonist tingituna esineda, aga ei midagi tõsist. Planeedid soosivad muutust. Millal sa viimati sõbrannadega koos olid? Külastage koos vesipiibukohvikut, võtke paar kokteili ning õhtul peole. Naudi suvist meeleolu!

AMBUR

Väga kirglik ja emotsionaalne atmosfäär! Kuu ning Merkuur sinu kaheksandas majas tekitavad põneva koosluse. Võid armuda sarmikasse tegelasse, kes oma sõnadega su ära võlub – aga ole ettevaatlik! Lisaks Saturni opositsioonile võivad tekkida rahalised probleemid, mis võivad tekitatud olla just roosadest prillidest. Mida see täpsemalt tähendada võiks?

KALJUKITS

Sa pole just kõige emotsionaalsem inimene – sulle meeldib praktilisus ning turvalisus. Kuid tänane Kuu julgustab sind astuma oma mugavustsoonist välja ning avama end kellelegi. Seitsmenda maja mõjutusel peaksid kõik suhted olema harmoonias. Vallalistele võib silma jääda keegi uus ja kuum, keda kohe vallutada. Võetud tegelastel võib aspekt soosida tõsist tulevikuplaani.

VEEVALAJA

Detailid, detailid! Tundub, et unistava Kuuga on su mõistusel täna ainult off-nupp. Ära hetkel midagi olulist enda vastutada võta, oota pisut. Tänased mõtted on hoopis kodu peal. Kas on midagi, mida saaks paremaks teha? Kas kallim ootab töölt pikisilmi koju? Lase end tunnetel juhtida (jaa!) ning kõik saab korda.

KALAD

Kuu Vähis ning viiendas majas – naudi mängulisust! Koge seda energiat täispotentsiaalini, aga ära võta seda liiga tõsiselt. Võid huvi tunda inimeste vastu, kelle välimus on ilusam kui sisemus. Instagrami pildid on tihtipeale ainult fassaad. Usalda oma sisetunnet, kui olukord on ebameeldiv. Naudi tähelepanu seni, kuni atmosfäär on kerge, aga ära oma väärtusi unusta. Pealiskaudsus ei tõmba sügavaid tundeid.

Buduaarile
Madame M