PÄEVAHOROSKOOP: 16.-17. juuni

PÄEVAHOROSKOOP: 16.-17. juuni

Seda nädalavahetust kirjeldab vabadus, selgus ning uute asjade proovimine. Valitseb positiivne meeleolu, mis peaks inimesi muutma soojemaks ning avatumaks. Kas ka sind?

JÄÄR

Lõdvestu – Kuu on Lõvis ning sinu viiendas majas. Nädalavahetus soosib aega panustama muusikasse, kunsti, hullumeelsesse moodi. Lisa oma elule natuke vürtsi. Pööra tähelepanu asjadele, mida tehes oled kõige õnnelikum. Ärata oma võimas loovus!

Veenuse ja Kuu ühendus võib äratada üles vana armastuse ning teha täieliku taaskäivituse. Elu on lühike, ära karda riskida!

SÕNN

Lai maailm võib oodata! Veeda sel nädalavahetusel aega kodus – Kuu liigub Lõvis sinu hubases neljandas majas. Veenus ja Kuu loovad ühenduse, mis laseb jagada piisavalt tähelepanu ühe erilise inimesega. Võid ka oma parimad sõbrad külla kutsuda ning neile maitseelamusi pakkuda. Kui sul selleks aga viitsimist ei ole, võid kodus teha ümberkorraldusi – lase inspiratsioon valla!

KAKSIKUD

Sinu järgmine suur seiklus võib olla linna piires. Sellel nädalavahetusel veedab Kuu aega Lõvis kolmandas majas, mis tekitab huvi ümbritseva vastu. Aita naabrit, uuri uusi poode, proovi joogat. Tee paus raha kulutamises ning keskendu lihtsusele. Vestlus sõbraga võib ootamatult muutuda lõbusaks flirtimiseks, nii et sa ei saa arugi. Ühel hetkel räägite ilmast, teisel hetkel juba jagate numbreid. Kui oled suhtes, kutsu kaaslane endaga muuseumi või parki – pingelisem aeg on läbi!

VÄHK

Oled vaikselt ehitanud oma impeeriumit ning sinu pingutused hakkavad lõpuks vilja kandma! Aga ära nüüd kiirustama hakka. Pead mõnedele detailidele veel tähelepanu pöörama. Tee kindlaks, et see projekt või töö oleks viimse lihvini ideaalne. Ära unusta oma sõprade tänamist, et nad raskel ajal sulle toeks on olnud. Tähista oma saavutusi kuumas tantsuklubis – nii lased ka auru välja.

LÕVI

Magus vabadus! Tunned end hästi, sest puudub kiindumus ning ebakindlustunne. Kiirgad positiivsust! Ära ainult imesta, kui koid kohale lendavad. Sa oled ikkagi see, kes maagiat teeb. Tänu võluvale Veenusele saad kõik, mis tahad! Ära hoia tagasi, võrguta see mees, kellele oled viimasel ajal mõelnud. Kui tunned, et tähelepanu on liiast, ära karda privaatsust küsida.

NEITSI

Kuu liigub Lõvis viiendas majas. Kõik, mis seondub elu nautimisega, on hetkel olemas. Hoia plaanid avatuna, olles ise vaba kui lind. Ideaalne aeg sorteerida oma mõtteid ning kasutada loovat eneseväljendust. Leia viise, mis toidaks su hinge. Loe midagi intrigeerivat, kirjuta, joonista – mis iganes! Roosad prillid on ka okei! Lihtsalt ära unusta end nende taha!

KAALUD

Keeldu viisakalt kutsetest, sest on aeg pühendada lähedastele! VIP-piletid võivad oodata. Kuu ristub 11. majaga, mis teeb oluliseks “tõelised” inimesed. Kogu bestie’kad kokku ja tehke midagi lõbusat – karaoke näiteks? Võid tegevuste käigus ka uusi tutvusi saada. Armastuses mõjud nagu magnet – võid huvi äratada kelleski, kui jood kohvikus kohvi. Kui tunnedki seda, ära unusta end telefoniekraani!

SKORPION

Panustad nädalavahetuse sujuvusele? Just siis, kui kõik võtavad rahulikult, oled sa valmis hüppe tegema. See on tänu Kuule sinu ambitsioonikas 10. majas. Veenuse-Kuu ühendus annab nii motivatsiooni kui ka lõbusaid elemente. Suudad kiiresti leida puudujäägid oma tööelus (eesmärgid, projektid jm). Võid järsku leida end sõpra aitamast, kes on ka igati tänulik su abi eest. Nädalavahetuse lõpu poole võid tunda toetust teatud meessoost isiku poolt, sest 10. maja juhib mehi.

AMBUR

Uudis, mida kindlasti armastad: Kuu on Lõvis ning sinu üheksandas majas! Mida kaugemale ulatud, seda parem! Kui tunned end seiklushimuliselt, paki asjad ning mine öisele tripile. Uus atmosfäär aitab mõttesegadusest vabaneda. Vallalised Amburid võivad suure tõenäosusega leida seiklusteedelt uue armastuse. Ole avatud ning unusta oma tavaline maitse ära. Iseloom annab väga palju juurde! Suhtes Amburitel on soovituslik võtta üles maailmateemad. Võid sellest lähtuvalt uuendada oma riidekappi – just eksootiliste esemetega!

KALJUKITS

Sinu intuitiivsus on grandioosne ja seda tulenevalt kaheksandast majast. Kui tunned imelikke tundeid, ära ignoreeri neid, sest need võivad olla märgid. Uuri lähemalt, miks sa nii tunned. Nädalavahetuse teine pool võib võtta pöörde, kus leiad end intensiivsetest vestlustest. Tavalised jutuajamised muutuvad kähku sügavamõtteliseks. Ära peida end kesta, kui need asjad tõesti juhtuvad. Haavatavus on hea, sest siis sa räägid südamest.

VEEVALAJA

Kas suhe on käinud edasi-tagasi? Sel nädalavahetusel liigub Kuu Lõvis sinu seitsmendasse majja, mis selgendab su tundeid. Kiirustama ei pea kunagi, aga uuri, miks sa nii tunned. Võibolla pole sa julgenud teatud asjadest rääkida ning need on jäänud kripeldama. Ega sa ei saagi enne teada, kui suud ei ava! Õnneks tuleb sulle appi Veenuse-Kuu ühendus, mis aitab asju tasakaalu loksutada. Kui oled liigse kiindumusega üritanud partnerit kontrollida, siis on aeg see lõpetada.

KALAD

See nädalavahetus soosib kõikidele Kaladele suurpuhastust – ning mitte ainult kodus! Kuna hetkel valitseb kuues maja, oled selguse lainel. Unusta alkohol ning muud kahjulikud tegurid. Käi turul ning osta värskeid tooraineid, et oma keha hellitada. Hea aeg keskenduda ka kehahooldusele – ega sa päikese käes põleda pole saanud? Suhete poole pealt peaksid kõik asjad selgeks rääkima. Kas oled siis ise tagasi hoidnud või tunned, et keegi on sinu peale pahane – küsi ja selgita!


Buduaarile
Madame M