PÄEVAHOROSKOOP: 18. juuni

 

Kuu Neitsis teeb inimesed üldjuhul analüüsivamaks. Tänane esmaspäev paneb rõhku probleemidele, millele peaks erilist tähelepanu pöörama.

JÄÄR

Tuleb kiire tööpäev – või kiire päev, mis nõuab paberitööd või detailidesse süvenemist. Kuu on Neitsis kuuendas majas, mis paneb keskenduma pisiasjadele. Kõik läheb aeglasemalt, kui oled harjunud, aga kasuta seda ära, et kõik vajalik süvitsi ära teha. Õhtul võid end premeerida millegi erilisega – mis sul pähe tuleb? Kuna kuues maja esindab tervist, oleks hea mõte minna jooksma. Või kui see ei sobi, mine massaaži. Hea aeg keskenduda iseendale.

SÕNN

Lase juuksed valla – seda peaksidki praegu tegema! Kuu Neitsis viiendas majas soosib lõbu. Naudi seda, unusta tõsidus. See on hea energia, et saada korralik hingetõmme järgnevaks nädalaks. Sellise seisuga on ka suurem tõenäosus, et tõmbad midagi uut oma ellu. Planeeri kas üksi või perega, aga kindlasti uuri, mis maailmas toimub. Vaata, et sa end kogu protsessi ära ei kaotaks, muidu jääd oma isiksusest ilma! Eriti ohtlik on see suhetes, sest nii ei saa asjad tervelt kulgeda.

KAKSIKUD

Mõtled perekonnast ja kodust võibolla rohkem kui muidu, sest Kuu on Neitsis ning sinu neljandas majas. Juhul kui teed remonti, on täna aeg sellega iseseisvalt tegeleda. On kiire päev ning sul võib olla aeglasem energia kui muidu – võta üks asi korraga! Ole kohusetundlik, sest raske töö kannab pärast kindlasti vilja. Sobilik aeg veeta õhtupoolik kaasaga kodus ning arutada asju, millest muidu pole julgenud rääkida. Võid karta, et teatud aspektid ei vääri päevavalgust, aga varjamisega teed rohkem kahju kui kasu. Taasta kadunud intiimsus!

VÄHK

Oled täna täielik sõnameister! See on suurepärane, kui oled kirjanik või keegi, kes soovib massile sõnumit edastada. Kuu Neitsis sinu kolmandas majas annab fantastilise võimaluse seda ära kasutada – tõmbad inimesi kindlasti ligi. Ideaalne aeg suhelda kaugeks jäänud sugulastega või tõesti, oma kaasaga. Ei pea olema midagi tõsist, lihtsalt südamelähedaste asjade meenutamine. Naer on parim tervendaja.

LÕVI

Elu võtab praktilise vormi – Kuu Neitsis sinu teises majas. Mõtled eriviiside peale, kuidas oma rahalist seisu parandada. Ideaalne päev investeerimiseks ning finantside planeerimiseks. Tee oma rahaga täna midagi produktiivset, isegi kui sul pole seda palju. Tunned end pärast eduka ning enesekindlama, ka pärast väikese arve maksmist. Mõtle ka oma suhte peale. On teil piisavalt ühist? Kas asi on seda väärt? Analüüsiva Kuuga on hetkel hea aeg see mõttesse võtta.

NEITSI

Oluline omadus iga suhte juures on kindlasti suutlikkus enda eest hoolt kanda. Planetaarne energia annab mõista, et peaksid omandama spirituaalsust – see aitab tasakaalustada elu erinevaid aspekte, nii et tunned rahulolu ka suhtest väljaspool. Inimestel on tihti midagi puudu ning puudujääke hakatakse otsima suhetest – see loob negatiivse üldpildi ning soodustab vimma, sest partner ei suuda mitte kunagi kõiki su soove täita. Leia oma nišš ja tegutse!

KAALUD

Kuu on Neitsis ning sinu 12. majas. Juhul kui soovid partneriga täielikku intiimsust, on vajalik, et oleksid tutvunud kõikide oma külgedega (ka halbadega). Juhul kui lähed kellegagi tülli, võib see olla sellest, et sa pole endaga leppinud ning see inimene just peegeldas sinu sisemisi tundeid. Seis soodustab sügavamate teemade üle mõtlemist, tee seda! Kui soovid, et inimesed sind usaldaksid, ei saa sa 24/7 head nägu teha. Oleme ometigi kõik inimesed.

SKORPION

Su mõtteis on sõprus ning inimesed, kellest sa hoolid. Kuu on 11. majas, mis teeb sind sotsiaalsemaks kui muidu. On sul eesmärk, mida oled tahtnud saavutada? Täna võib olla see päev. Leia sarnase maailmavaatega isik, kellega teha esmaspäevast brainstormimist ning liigu oma ideaali poole. Armastuses võib sind aidata internet, sest igal juhul laseb see ühendada paljudega korraga. Oled siis vallaline või mitte, oma suhtlusjanu saad kustutada ikkagi.

AMBUR

Kuu Neitsis ning kümnendas majas – tuleb vägev esmaspäev. Kuna kümnes maja esindab avalikku kuvandit, on ka su ego kõrgem kui tavaliselt. Võid tahta imelist läbimurret tööl või jätta laitmatu mulje oma suhtest sotsiaalmeedias. Viimasega hoia piiri, sest tegelikkuses on parimaid aegu võimatu pildistada – need on nii head, et unustad või pole sul lihtsalt aega! Igatahes, käitu eetiliselt ning võid vastu saada imelise karma. Ja jäta meelde, see pole oluline, mida teised sinu elust arvavad – peaasi et sa ise õnnelik oleksid!

KALJUKITS

Kuu on Neitsis ning sinu üheksandas majas. Planeedid rõhuvad ilule ja maagiale, mis võivad juhtuda, kui suudad leida tasakaalu lõbusate/romantiliste ning spirituaalsete/filosoofiliste suhteaspektide vahel. Viimased on küll väga olulised, aga see ei tähenda, et seksuaalne ühendus vähem oleks. Mõtle, mis sinu suh(e)tes hetkel nõrk on ning too vajaka jääv pool jututeemaks!

VEEVALAJA

Võid alustada väga sügavat ning tõsist vestlust oma kaasaga – tänu Neitsi Kuule kaheksandas majas. Aga ära muretse, see kõlab hirmsamini kui tegelik reaalsus. Räägi, mis südamel ning võid partneriga hoopis lähedasemaks saada. Pärast seda tee midagi toredat oma kaasa jaoks ning võtke üksteist kaissu – parim viis, kuidas esmaspäeva lõpetada.

KALAD

Täna on suurepärane päev, et arendada midagi oma romantilises elus, vahet pole, kas suhtes või mitte. Pühendunud Neitsi asetseb Kuul sinu seitsmendas majas – nii et tee move, kasvõi pisike! Ja ära unusta olemast sina ise! Kui soovid ükskõik milles minna tõsisemale lainele, pead jääma ausaks ning avatud suhtlejaks. Sobilik aeg muidugi ka iseendale keskenduda.

Buduaarile
Madame M