PÄEVAHOROSKOOP: 19. juuni

 

Tänane teisipäev rõhutab positiivsust, ausat meelt ning asjade kulgemist. Mida ütlevad seisud sinu märgile?

JÄÄR

Sina küll filtreid ei tunne, eriti selles osas, mis puudutab tõe rääkimist. Nüüd pole seda ka vaja. Tänane Merkuuri-Jupiteri ühendus võib panna sind asju otse välja ütlema. Õnneks laseb see leida täpselt õiged sõnad, et näidata, mida sügaval sisimas tunned. Sügav vestlus perekonnaliikme, armastatu või äripartneriga võib teid lähedasemaks teha – isegi kui pead esile tooma tundlikud teemad.

SÕNN

Ära oota, räägi läbi. Tänane jutukas Merkuuri ja Jupiteri ühendus puudutab sinu inimestevahelisi suhteid. Kui sulle tehakse pakkumine, ära kirjuta lihtsalt alla – loe läbi ja küsi rohkem! Võid positiivselt üllatuda. Armastuses astu teise kingadesse, nii näed selgemini. Vallalistel on hea aeg online’is oma sarmi näidata.

KAKSIKUD

Tänane energia võib sind muuta kasumimasinaks ning kuu töötajaks, mis on tingitud Merkuuri ja Jupiteri ühinemisest. Jõuline professionaalne samm võib töötada sinu kasuks seni, kuni sa ei ulatu liiga kaugele oma tõelistest oskusest. Õhtul võta aeg maha ning pea üks mõnus veiniõhtu oma (potentsiaalse) partneriga. Nii tood päeva tasakaalu.

VÄHK

Räägi oma tõde, eriti armastuses. Tänased seisud aitavad sul kindlasti väljendada nii oma vajadusi kui ka soove. Ära muretse liigselt tugeva väljenduse eest – sinu mõistus ja süda on sünkroonis. Avalda oma tundeid ausalt ning mõistad varsti, kas need on vastastikused. Suurepärane aeg võtta kätte pliiats ning tegeleda kunstiga.

LÕVI

Usalda oma intuitsiooni – see saadab täna selgeid signaale! Harmooniline Merkuuri-Jupiteri ühendus aktiveerib sinus sügava tundlikkuse. Oled oma tunnetega samal lainel ning võid näha sähvatusi, mis on omapärased selgeltnägijale. Sinu suhted saavad tugevamaks läbi südamesoojade vestluste. Täna on suurepärane aeg andeks, eriti mis puudutab naissoost isikuid.

NEITSI

Tänane teisipäev võib väga huvitavaid inimesi sinu orbiiti tuua. Võid esmalt kohata neid internetis või ka hoopis oma igapäevategemisi tehes, nii et kasuta igat võimalikku võimalust. Ka äritegevus peaks õitsema – uuri erinevaid rahastusvõimalusi, kui tegeled start-up’ide või muu sarnasega. Kasuta oma sarmi, et teha diile.

KAALUD

Oled äkki müügiinimene? Veab sul! Mida iganes sa täna müüd, inimesed ostavad. Selleks ei pea sa täna end hauda töötama, oled loomulikult tõmbav. Ei ole müügiisik? Võta sama põhimõte ja rakenda seda oma iseloomus. Räägi, mis südamel – inimesed võtavad sind kuulda! Üllatades ka oma partnerit, ei unusta nad seda kindlasti.

SKORPION

Tänane väsimatu entusiasm teeb sind peatamatuks! Piir puudub, nii et kui jagad oma hullumeelseid ideid, leiad kindlasti ka publiku. Kiusatus minna kaugele reisile või vajadus saada uusi teadmisi? Ideaalne päev, et teha eeltööd (ja broneerida!) piletite kohta või liituda kursusega, mis viimasel ajal mõtteis olnud. Kui oled liigselt viisakas olnud, lõpeta keelde hammustamine ja räägi, mis meelel.

AMBUR

Sa tahad teha MIDA? Tänane seis võib sinus äratada uskumatu kire ning peidetud fantaasiad. Seni, kuni mõlemad olete huvitatud, ei pea keegi teine ju neist teadma. Väljaspool magamistuba on võimas päev, et rääkida sügavatest ning tumedatest saladustest. Jaga neid tundeid, kui oled varem peljanud.

KALJUKITS

Kui koostöö on vaja ametlikuks teha, on täna selleks õige aeg. Seisud võivad sinu karjääriaspektid kõrgustesse viia. Kasuta asja ära ning pea dialoogi – aruta koostöövõimalusi, räägi sõpradega ühisettevõtte mõttest, tööta läbi ebaõnnestumised kaasa või lähedase kolleegiga. Avatud meelega jõuad igas eluetapis kaugemale.

VEEVALAJA

Õnn on koht, kus ettevalmistus kohtub võimalusega. Tänane ühendus võimendab sinu eesmärke, eriti töökohas. Suudad mõelda kastist välja ning teha korralikku eeltööd. Ära ainult fake it till you make it, kui keegi küsib küsimuse, millele sa vastata ei suuda – täna inimest ning maini, et uurid asja nii kähku kui võimalik.

KALAD

Ära eelda, et inimesed teavad, mida sa tunned. Kommunikeeriv Merkuur ning otsekohene Jupiter aitavad sul olla aus. Tunnista tundeid või koge midagi kuuma. Selline otsekohesus ei pruugi olla sinulik, aga proovi ikkagi! Mugavustsoonist väljumine võib tuua imelisi tulemusi. Seis võib olla ka loomingulisuse läbimurre.

Buduaarile
Madame M