PÄEVAHOROSKOOP: 2.-3. juuni suhetes ja armuelus

PÄEVAHOROSKOOP: 2.-3. juuni suhetes ja armuelus

See nädalalõpp ei ole suur armumise ja lahkumineku aeg, pigem on tegu uute perspektiivikate suhete loomisega ning iseenda väärtuse tõstmiseks sobiva jõudeajaga.

 

KAKSIKUD

Sinu mõtted on sel nädalal olnud rohkem rahal kui armastusel. Sa tahaksid seda rohkem teenida, aga ei oska? Laupäev võib tuua selles osas uusi tuuli. Osad Kaksikud on ammu soovinud teenida raha oma kirega tegeledes, aga see pole tundunud piisavalt stabiilne valik. Nüüd võivad avaneda selleks uued võimalused ja pole ime, kui keegi poolvõõras pakub sulle välja täiesti uue lähenemise, kuidas sellega edukalt raha teenida. Võib olla tähendab see alguses pisut tasuta töötamist, aga kui oled tubli, siis uued uksed avanevad peagi. Isegi kui oled nädalalõpul töölainel, siis ära unusta, et see on siiski puhkamise aeg ning lisa töötegemisse mingi lõbus või naljakas nüanss. Kui on vaja mõni ametlikum kohtumine teha, siis eelista restoranile või kontorile Pirita jõe ääres kivi peal kohtumist.

Pühapäev võib tuua hoopis uued tuuled ja hakkad mõtlema reisimisele. See aga ei pea tähendama lennureisi palmi alla. Võta sõber kaasa ja minge avastage Tallinna vanalinna agulitänavaid või hoopis mõnda seni nägemata küla Peipsi ääres. Mida vähem plaane teed, seda rohkem võib elu üllatada. Sellistest retkedest võivad nüüd alguse saada edaspidise elu olulisemad kontaktid.

VÄHK

Ära karda riskida, laupäev on selleks soodne. Lase piirid vabamaks, see teeb sulle praegu ainult head. Võibolla julged nüüd lõpuks oma varjatud anded letti lüüa, olgu selleks siis esinemine karaokebaaris või mõni muu loominguline julgustükk. Nädalalõpp on hea aeg ka kodust pisut kaugemale sõitmiseks. Avasta Eestimaad, enne kui lennupileteid Vahemere äärde ostma ruttad. Elu võib nüüd kokku viia mõne huvitava või esialgu isegi natuke hirmutava inimesega, kes toob su ellu uusi tuuli ja uut maailmavaadet. Ei lähe kaua aega, kui avastad end temaga ühte sammu astumas. 

Pühapäeval hakkab tavapärasest paremini tööle sinu intuitsioon ning võibolla oled just sina see, kes teda suurest jamast või murest välja oskab aidata. Aga vaata, et sa oma isiklikke plaane selle kõige juures maha ei mata, sest kui sinust saab seetõttu kellegi pikaaegne terapeut, siis see tuleb sinu õnne arvelt. Et seda ei juhtuks, siis lepi kohe alguses kokku kindlad ajapiirid või suhtle abi vajava sõbraga telefoni teel. 

LÕVI

Sa ei pea olema tugev. Lase armastus oma ellu! Oled sel nädalalõpul väga tundlik ning tunned sõnadeta ära, mida keegi teine vajab. Aga kas sa jõuad selgusele ka iseenda vajaduste osas? Suurem pidu pole sel laupäeval sinu jaoks. Kui sinna lähed, võid mõne intriigi käima tõmmata ning pead pärast kuulama, kuidas sa teiste emotsioone rikud. Kutsu parem keegi kallis külla klaasikesele veinile, ideaalne oleks seda teha terrassil. Kui aga eelistad üksi kodus olla, siis ka see on väga tervendav – põleta energeetika ja kodu puhastamiseks salveid.

Pühapäev toob uue energia ning sinust võib saada tõeline seltskonnastaar. Tänu Päikese ja Kuu toetavale seisule oled sa võimeline sulanduma igasse seltskonda. See tähtede seis muudab enamiku inimesi väga avatuks, seega ei pea sa end kehvasti tundma, kui tahad keskmiselt uudishimulikum olla. Energia on hea, et küsida ka päris isiklikke küsimusi, mis aitavad sul inimesest paremat pilti saada. Kui liigud ringi ja suhtled, siis võid sel nädalalõpul leida nii mõnegi uue sõbra või tugevdada oma sidet mõne tuttavaga.

NEITSI

Sa otsid täiuslikkust ja seetõttu on sul raske oma sisemist kriitikut taltsutada. Laupäeval võid tänu Veenuse ja Neptuuni seisule olla sallivam inimeste puuduste osas. Selline olustik võib panna sind kedagi idealiseerima ja isegi temasse armuma puhtalt seetõttu, et sa näed temas potentsiaali. Oled selles olukorras arvatavasti varemgi olnud, lootuses, et inimene muutub. Ole ettevaatlik sellise armumisega, sest täheseisude muutudes võid hakata taga nutma oma raisatud aega. 

Pühapäev on küll puhkamiseks, aga kui sul on võimalik liikuda seltskonnas, siis tee seda. Ära lase tuju rikkuda, kui keegi on edukam kui sina. Selle asemel püüa saada jalg ukse vahele ja paku abi nende eduprojektide elluviimiseks. 

KAALUD

Laupäev on sinu energia laadimise päev, mis sobib ideaalselt spaa- ja trennipäevaks. Uut energiat võib sulle anda ka tervisliku menüüga romantiline õhtusöök. Alkoholiga ära täna liialda.

Pühapäev tõstab sinu populaarsust, kui sa sel vaid ise juhtuda lased. Võid saavutada oodatust rohkem tähelepanu isegi kodus diivani peal lesides, kui seda stiilselt teed. Seda muidugi sotsiaalmeedia väikese abiga. Siinjuures ei ole oluline mitte sinu välimus, vaid mõtted, mis poolehoidu võidavad. Võimalik, et kohtad kedagi olulist, kes mängib rolli ka sinu särava tuleviku loomise juures.

SKORPION

Oled üks vähestest päikesemärkidest, keda võib just sel nädalalõpul armunool tabada. Pole ime, kui armud kellessegi, keda juba varem teadsid – võibolla on see sinu elukaaslane, kellega armuleek vahepeal pisut jahtunud on. Kui oled vallaline, siis armastus võib tulla võõramaise lisandiga – näiteks võõrkeelt rääkivana, teist värvi nahatooniga või sinust väga erineva kultuurilise taustaga. Võibolla see juhtus juba mõned nädalad tagasi, aga sel nädalalõpul võib olla selle suhte jaoks oluline tähendus.

Pühapäeval unustad oma valvsuse ja võid jagada enda kohta pisut rohkem infot kui tavapäraselt. Et sa end seejuures pahasti ei tunneks, siis tasub sama vastu oodata ja julgelt teiselt osapoolelt küsimusi küsida. Täheseisud on soodsad, et mida iganes sa ka ei küsiks, halvemuse poole see sinu elu viia ei saa.

AMBUR

Peale tegusat ja pingelist nädalat laed end kõige paremini rannas või pargis. Sa ihkad romantikat ja soovid laupäeva õhtul kellegi kätt hoida, aga sinus on praegu puudu seltskondlikkuse geen. Kui kedagi seksikat silmapiiril ei ole, kellega täna romantikat nautida, siis tee seda mõne sõbrannaga – aeg-ajalt mõjub meeste tagarääkimine väga kosutavalt.

Pühapäev on uutele suhetele vastuvõtlikum kui laupäev. Seetõttu võib siit alguse saada mingi lühiajaline koostöö, millest hiljem kasvab välja midagi suuremat. Romantikarindel võib pühapäev osutuda edukaks, kui julged rohkem küsida ja ka ise end avada. Kui keegi räägib sulle endast, siis jäta sel korral vahele segamata, isegi kui meeltes mõlgub jube naljakas ja teemasse ideaalselt sobiv anekdoot.

KALJUKITS

Kui oled suhtes, siis paarisuhte energia on väga hea ja koos võite suuri asju korda saata. Laupäevane täheseis lükkab Veenuse sõbratsooni, kuid Neptuun annab väikese lisatõuke, mis võib tänased unistused õige pea reaalsuseks muuta. Võid kohata kedagi, kes on sinuga samal tasemel ja nagu sa tead, siis see on päris kõrge latt, mille sa teistele seadnud oled. Vallalised võivad laupäeval kergesti vastaspooles seksuaalset tõmmet käivitada ning sa võid ligi tõmmata uusi inimesi, kelle puhul tekib tunne, nagu oleksite kogu elu tuttavad olnud.

Pühapäeval võiksid hetkeks oma suured eesmärgid unustada ja keskenduda teekonna nautimisele. Kui keskendud praegusele hetkele, siis mõistad, kui õnnelik sa tegelikult oled isegi siis, kui kõik sinu unistused ja eesmärgid pole täitunud. Võibolla märkad oma mõtisklustes, et oled üht inimest unustanud tänada, kellel on sinu arengus oluline roll. Täna teda lillede või ühise õhtusöögiga.

VEEVALAJA

Tee nüüd oma ellu ruumi juurde, sest rahaseisude paranemiseks on hea aeg. Kuna rahamagnet Veenus ja karmaline Neptuun tantsivad rahatantsu, siis vanadest asjadest ja projektidest vabanemine aitab rahal koju tulla. See nädalalõpp on hea ka kodust välja visata asju, mida sa enam ei vaja, sest need blokeerivad su energiat, mis tõmbab ligi edu. Ära siiski liiga hoogu mine, sest mitte iga võimalus, mis sinu juurde tuleb, ei ole õige ja edukas.

Pühapäeval ole tänulik nii iseendale kui teistele selle eest, mis ja kes sa oled. Ära kuluta hetkegi sellele, et võrrelda end teistega, pigem filosofeeri mere ääres või metsas selle üle, mis sul tegelikult elus silma särama paneb. Kui need asjad tuvastad, siis jaga julgesti ka sotsiaalmeedias ning sa üllatud, kui palju on veel selliseid inimesi, kes sinuga ühtemoodi mõtlevad ja tunnevad. 

KALAD

Kui oled romantikalainel, siis ava oma süda ja ära mõtle nii palju sellele, et võid saada haiget. Kui sina oled see, kes kellestki huvitatud on, siis tee ettepanek ühiselt õhtut nautida ja vali selleks pisut erilisem koht – see võiks olla midagi kõrgemat, miks mitte piknik maja katusel?

Pühapäeval võid oma intuitsiooni usaldada. Kui keegi tundub kahtlane, siis usu, et sinna pole mõtet tundigi rohkem energiat kulutada. Tegelikult oled sa alati teiste inimeste energiat hästi tajunud, aga empaatiavõime on sind seetõttu ebameeldivatesse ja ebamugavatesse oludesse pannud. Ole nüüd targem ja keskendu vaid positiivsetele inimestele ja olukordadele, mis on sinu jaoks innustav ja energiat andev. Pealegi võid leida nendest olukordadest ja inimestest palju sünergiat, mis aitab uuele tasemele jõuda ning muudab ka teekonna helgemaks.

JÄÄR

Oled laupäeval pisut tundlik ja kipud nostalgitsema. Vallalised Jäärad võivad tunda puudust mõnest minevikus lähedasest inimesest, teised Jäärad jälle mõtlevad pereliikmetele või sõpradele, keda pole ammu näinud. See on hea aeg endast märku anda ning võimalik, et panete koos paika mõne põneva nädalalõpuplaani või ühise väikese reisi. 

Pühapäeval ole avatud uutele tutvustele, siit võib areneda midagi põnevat. Päikese ja Kuu flirtiv asetus aitab inimesi omavahel kokku viia, seetõttu võid julgelt juttu alustada isegi kontvõõrastega. Kui oled mingi grupi liider või nn perekonnapea, kes enamiku otsuseid vastu võtab, vastutab ja juhib, siis võiksid pühapäeval nautida kuulaja ja kõrvalistuja rolli ning usaldada teisi. See annab mõnele toredale inimesele võimaluse sind natuke teisest nurgast näha ja teie tutvusest võib saada edukas sõpruseliit.

SÕNN

Oled sel laupäeval eriti särav ja seltskondlik, seetõttu oleks patt koju konutama jääda. Inimesi armastav Veenus ja unistav Neptuun aitavad kaasa, et ka sinu enda korraldatud üritused õnnestuksid maksimaalselt hästi. Vaata julgelt tulevikku ning eelista pigem suuremat seltskonda ja uusi tuttavaid, sest traditsioonilised käitumised võivad sind nostalgialainele viia. Samas, seegi pole paha, kuna vanad unustatud tuttavad võivad muutuda sel nädalalõpul uuteks headeks sõpradeks.

Päike ju Kuu toetavad pühapäeval sinu enesekindlust ja loomingulisust. Kui kodust välja tuled, siis võid saada võimaluse paremini tundma õppida kedagi, keda oled siiani vaid imetlenud. See on siiski pigem naisterahvas kui meesterahvas. Võimalik, et sellest saab alguse suurem koostöö teie vahel. Sa loed seda, aga ei näe võimalust, kuidas selle inimesega kokku saada? Võibolla peaksid mõnes heategevusprojektis kaasa lööma, sest need, kellel on palju teistele anda, on praegu andmise lainel. Ära jäta kasutamata võimalust sel nädalalõpul uusi tutvusi luua, need on väga perspektiivikad.

Buduaarile
Madame M