PÄEVAHOROSKOOP: 2. juuli

PÄEVAHOROSKOOP: 2. juuli

JÄÄR

Kohtud äärmiselt meeldivate inimestega. Selleks võib olla siis üks kena abielupaar, kellega tekib sul väga soe ja südamlik suhe. See suhe võib tekkida ja ainult ühega – mitte mõlemaga korraga. Ära suru oma arvamusi teistele peale, sest hiljem sa ainult kahetsed seda. Kuula oma intuitsiooni!

SÕNN

Kui ärkad hommikuti üles ning pea on paks ja üldse ei jaksa midagi teha siis võta vabalt ning naudi kuuma vanni või mõnusat sauna. Võta lihtsalt aeg maha ja lihtsalt lõõgastu. Keegi võib paluda sinult presentatsiooni väiksemale rühmale. On mõistlikum end natukene ettevalmistada ning asi korralikult ära õppida. On oodata ka meeldivat kohtingut. 

KAKSIKUD

Suhted paari sõbraga on totaalselt muutunud. Kas siis sõbralikumaks või hoopis vastupidi vaenulikumaks.  Igatahes see muutus on toimunud ning see mõjutab paljuski ka sind. Töö juures oled väga loov ning saad suurepäraselt oma tööülesannetega hakkama. Ka armuelus liiguvad asjad ülesmäge ning sul tekib suur soov ühe teatud inimesega voodisse pugeda.

VÄHK

Elad rahus oma unistustes ning keegi ei tule neid lõhkuma. Veeda aega koos sõpradega, näiteks korralda veiniõhtu. Otsid siiski vaheldust? Proovi valmistada oma külalistele midagi eksootilist. Parim aeg äritehingute sõlmimiseks. Ka tööl läheb kõik ülesmäge, oled loov ja hinnatud töötaja. Lõpuks saabub ka kaua oodatud palgakõrgendus. Tööga seoses kohtud paljude inimestega, võib-olla ka oma tulevase armsamaga.

LÕVI

On oodata kerget romantikat. Helista oma kallimale, et talle lihtsalt öelda kui kallis ta sulle on. Sellised väikesed žestid teevad teise päeva ilusaks ning tasu saad nautida õhtul linade vahel. Võid leida end kellegi abistamisest. Vaata hoolikalt, kellele ja kuidas oma abi pakud. Suure tõenäosusega pöörduvad sinu poole ka inimesed kes on lihtsalt laisad ja üritavad siis oma kohustusi sinu kaela visata.

NEITSI

Lased endale pähe astuda. Ja kohe väga julmalt. Oled tavaliselt inimene, kes ei lase endale liiga teha ning kel on alati oma arvamus välja öelda. Aga vaata asja positiivselt. Nüüd oled palju targem ning tead, kuidas nende inimestega käituda tuleb ning see teeb sind tunduvalt enesekindlamaks. Pea püsti kallis Neitsi! 

KAALUD

Tunned, et elu läheb taas ülesmäge. Kõik see pettumus, viha ning kurbus on su elust kadunud ning tunned end taas õnnelikuna. Ka teised su ümber märkavad sinust kiirgavat positiivsust ning klammerduvad sinu külge (heas mõttes) ja loodavad sinu peale. Parim aeg sõprussuhete soojendamiseks.

SKORPION

Oled energiast tulvil. Jooksed sinna-tänna, suhted erinevate inimestega ning energiat jätku ka kodu ümberkorraldamisele. Kõige hämmastavam on see, et suudad tähtsate ja mõjukate inimestega kiiresti kontakti leida ning see tuleb sulle tulevikus vägagi kasuks. Keegi tahab aga rohkem ja rohkem sinuga kohtuda kui tegelikult vaja oleks.

AMBUR

On oht sattuda konflikti inimesega, keda tunned juba aastaid. Püüa seda vältida, kuna kõik, mis ütled, räägib sinu vastu. Võib jääda mulje, et sa ei käitu kui tõeline sõber, vaid oled pigem isiklikest huvidest lähtuv inimene. Ole leplikum ja järeleandlikum ja näed, et endine rahulolu taastub. Tunned end õnnelikuma! Sul on õnne lotos ning on suur võimalus, et võidad kopsaka rahasumma.

KALJUKITS

Sa eelistad rahulikku suhet oma partneriga. Naudite koosolemist, kõik on  lausa ideaalne. Oled vallaline? Põrkud tänaval kogemata kokku inimesega ning sellest väiksest õnnetusest võib areneda midagi palju suuremat. Hea aeg hobidega tegelemiseks. Tunned end füüsiliselt hästi ning ka vaim on terve.

VEEVALAJA

Juhtub asju, mis muudavad su elu täielikult. Tavaliselt on selleks küll lähedase inimese surm/kaotus, isiklike asjade kadumine/vargus või raisatud võimalused.  See on hoopis midagi muud kui need. Sa oled juba pikemat aega maha surunud oma vaimseid võimeid. Nüüd aga avastad, et need on sulle hoopis kasulikumad kui kahjulikud. Õpid neid kasutama ning su elu muutub täielikult!

KALAD

Suhted alluvatega (ja üldse inimestega) on sul paremad kui kunagi varem. Oled aru saanud, et kui suhtud nendesse hästi, vastavad nad samaga ning töö sujub ka tunduvalt paremini ning on kvaliteetsem. Jätka samas vaimus ning su ettevõte saab alles tuure sisse. Praegu on õige aeg ka oma plaanide elluviimiseks. Jäta neile aga natuke ruumi, sest kunagi ei või teada mis juhtuda võib. Ole ettevaatlik õrnade asjadega.

Buduaarile
Madame M