PÄEVAHOROSKOOP: 20. juuni

 

Tänane kolmapäev toob kaasa harmoonia, enesekindluse ning motivatsiooni kõikides igapäevategemistes. Mis sinu märki soosib?

JÄÄR

Head uudised ning mõnusad vibratsioonid on sinu poole teel! Tunned armastust, vahet pole, kas suhtes või vallaline. Mängi panustega, vaata, kuhu asi kulgeb. Kuu Kaaludes sinu seitsmendas majas saadab rahu ning harmooniat sinu suhetesse. Planeedid annavad su sõnadele ka sära, mis teeb kõik su laused põnevamaks. Kasuta seda ära ning ole avatud!

SÕNN

Sa tunned järsku rahulolu oma kahes suurimas eluvaldkonnas – rahas ja armastuses. Kuu Kaaludes sinu kuuendas majas tekitab tasakaalu ja harmooniat, mis puudutab tööelu. Ka teistega suhtlemine on täna eriliselt lihtne, sest saad ootamatu enesekindluse osaliseks. Kui oled oodanud teatud vestlust oma armsamaga, on täna selleks õige aeg. Tunned end päeva lõpuks väga tegusana.

KAKSIKUD

Täna on suurepärane päev, et saaksid natuke hinge tõmmata ning lõbutseda. Kuu Kaaludes viiendas majas annab energiat, et tänast lihtsalt nautida. Ära võta elu nii tõsiselt! Kiire töö ning paberimajandus saavad nii või naa kiiresti tehtud.

VÄHK

Tänane päev on rahulik ning harmooniline, eriti mis puudutab kõiki valdkondi, mis sulle kõige tähtsamad on. Leiad, et kõik, mis puudutab kodu ja perekonda, liigub paremuse poole. Oled täna ka väga leidlik, nii et otsi viise, kuidas seda loomingulisust väljendada. Vahet pole, kas kasutad seda töös või armastuses, asjad sujuvad.

LÕVI

Suhtlemine on sulle kui kuld. Kuid tööasjad kimbutavad, ka maksmata arved. Tahaksid täna vaid lobiseda ning unustada kohustused, sest Kuu langeb kolmandasse majja, aga ei saa. Õnneks tänased seisud annavad sulle puudujääva motivatsiooni, et asju korrastada. Jäta meelde, et pikk teekond algab vaid ühest sammust!

NEITSI

Sinu teele on tulemas paar head uudist, nii et hoia kõrvad kuuldel. Suur on tõenäosus, et head uudised puudutavad raha, sest Kuu Kaaludes langeb sinu teise majja (finantsid). Planeedid soosivad ka kirjutamist. Mis on asjad, mida on lihtsam läbi kirjutamise teostada?

KAALUD

Õhus on armastust ning tuleb emotsionaalne päev. Aga sind see ei häiri – suudad seda taluda! Sul pole midagi selle vastu, kuna tunned end suurepäraselt. Sinu eneseteadlikkus on võimas ning suudad vallutada ükskõik, millele mõtted suunad.

SKORPION

Tunned end maailmavallutajana, sest tead täpselt, mida tahad! Peaksid järgmistel nädalatel särama. Võid avastada end palju paremas meeleseisundis kui varasemalt, sest Kuu on sinu 12. majas, mis on spirituaalsuse maja. Endaga aja veetmine on hetkel parim viis, kuidas mõelda läbi järgmised sammud edukuse suunas.

AMBUR

Kuu Kaaludes 11. majas paneb sind otsima uusi ning põnevaid sõprussuhteid, mis oleksid tähendusrikkad ning kauakestvad. Võid uusi tutvusi otsida üksi, kuid ka partneriga. Partneriga otsides ei pruugi su õnn suurem olla, aga vähemalt saaksite ühised sõbrad.

KALJUKITS

Oled täna rahvast ülistav, sest soovid jätta tugevat avalikku muljet. Kui sul on head motiivid, võid näha maagiat. Võid sattuda isegi kuulsuse otsa, kui oma kaarte õigesti mängid. Planeedid soosivad lõbustusi linnas ning kodus linade vahel.

VEEVALAJA

Kõik välismaa reisid, nii äri kui vaba aja, on täna vägagi soositud. Võid järsku varaseid unistusi hakata täitma, mis ei tundu kuidagi valesti minevat! Igapäevaelu peaks sellise seisu all paranema – äkki uus armastus?

KALAD

Saad täna palju tähelepanu. Neptuuni-Merkuuri ühendus teeb sind kütkestavaks vestluskaaslaseks. Pane tähele, mida su intuitsioon sulle öelda üritab. Kuu teeb sinu suhted harmooniliseks, nii et tülisid pole oodata.

Buduaarile
Madame M