PÄEVAHOROSKOOP: 22. juuni

 

On aeg mõelda kastist välja. Kuu Skorpionis sisendab inimestesse sügavaid emotsioone ning vajadust midagi muuta.

JÄÄR

Tänu Skorpioni Kuule sinu muutuste majas oled täna väga kiuslik. Tunned end rahutult ning soovid kõige ning kõikide kallal norida. Võid alustada kohmetuid vestlusi või tuua esile asju, mida teised kiivalt varjata üritavad. Oled informatsiooni kallal, aga pead leidma sobiva viisi, kuidas seda saada.

SÕNN

Skorpioni Kuu toob esile suhtevestluse, aga mitte sellise, nagu sooviksid. Vähemalt algul võib nii tunduda. Jäta meelde, et muutused pole alati halvad. Halb olukord pole maailma lõpp. Ära unusta, et suhtes on kaks poolt ning mõlemal on võrdne sõnaõigus.

KAKSIKUD

On periood, kus koduseid asju ootab muutus. See võib olla seotud sinu kodu, perekonna või sinu päevase rutiiniga. Äkki on sul hoopis uued tööülesanded, mis nõuavad lisaaega? Pead harjuma, aga leia sellega seoses positiivseid aspekte.

VÄHK

Loodetavasti oled viimastel päevadel lõbutsenud. Ja kui ei ole, siis miks mitte? Võid tunda, et asjad on kulgenud aeglaselt. Aga Skorpion Kuuga sinu naudingute majas tuletab sulle meelde, et vajaksid igapäevaelust hingetõmmet. Pead natukene rohkem pingutama, et end jälle hästi tunda. Mis meetodeid kasutad?

LÕVI

Tunned end mõnevõrra kahe maailma vahel – see on tingitud sellest, et muutuste aktsepteerimine on pisut vastukarva. Pead vastu võtma otsuse, mis puudutab kodu. Kas kolimise või asukohta mõttes? Võid praeguses kohas tunda end vangistatuna, aga selle muutmine tundub hetkel keeruline. Lase oma intuitsioonil end juhtida.

NEITSI

Toimuvad järsud pöörded sinu igapäevaelus. Tundsid seda eile ning see jätkub ka täna. Kui oled tundnud, et elu on seisma jäänud, siis nüüd on see aeg, kus see lõpeb. See on hea muutus, nii et ole uutele võimalustele avatud. Ole ka vähem skeptiline.

KAALUD

Sul on õlgadel suur saladus, mis võib Skorpioni Kuuga päevavalgust näha. See ei ole halb saladus, aga see võib jama tekitada, kui sa ei räägi seda kõige olulisemale isikule. See saladus võib kellelegi head tähendada või võib olla ka tundlik info, millest jääd natukene kauemaks mõtlema.

SKORPION

Kuu on sinu märgis ja mäng on alanud! Kui tunned, et oled teatud olukorda võitmas, on sul 100% õigus. Oled väga võitlushimuline ning valmis ületama kõik takistused, mis su teele praegu satuvad. Su eesmärgid on ausad ning läbinähtavad. Jätka samas vaimus, nii jõuad kaugele!

AMBUR

Teatud elu peatükk hakkab otsa saama ning see võib olla seotud teatud saladustega. Kuu Skorpionis langeb sinu intiimsuse ja müsteeriumite majja ning lähiajal võib midagi suurt päevavalgele tulla. Hea aeg on praegu mediteerida ning koguda energiat elu sügavatest aspektidest.

KALJUKITS

Sul võib olla täna palju valikuvõimalusi. Pead tegema nii mitmeidki otsuseid. Suheldes kõige kallimate inimestega aitab see kõik mittevajaliku välja filtreerida. Valitsevad ka illusioonid, mis raskendavad su mõttetegevust. Kuu Skorpionis muudab kõik emotsioonid tugevamaks, aga ürita hoida kainet pead.

VEEVALAJA

Sinu tööelu on hetkel rambivalguses. Oleks hea, kui suudaksid oma intuitiivsed tunded kombineerida oma kiire ajuga! Pead töölainelt pisut väljuma, sest ületöötamine on täna kindel EI. Usalda oma sisetunnet, kui asi tundub loogiline, teed õiget asja. Päeva hea aspekt on see, et oled üsna veenev.

KALAD

Oled oma mõtetega täna ikka väga kaugel. Võid mõelda inimesest, kohast, asjast kes/mis on seotud välismaaga. Kuna Kuu on välismaiste aspektide peal, huvitab sind kõik sellega seonduv. Äkki sind muserdab, mis maailmas toimub? Aga miks mitte oma panus anda? Tee midagi väikest ning see tuleb sulle kuu aja jooksul suurena tagasi.