PÄEVAHOROSKOOP: 23.-24. juuni

 

Mida ootab ees jaaninädalavahetus?

JÄÄR

Positiivne atmosfäär sellel nädalavahetusel! Ka sinu võrgutavad küljed on sellest mõjutatud. Lihtne on inimesi armuma panna puhtalt oma pilguga, kuid nendest lahtisaamine on juba teine lugu. Tee kindlaks, kas sa ikka soovid inimesega tegemist, enne kui oma sarmi tööle paned.

SÕNN

Tänu Kuu ja Jupiteri ühendusele sinu suhteaspektides võib sul järsku üks suhe õitsema hakata. See kõik võib ka väga kiiresti areneda. Aga riski! Armastuses on see niikuinii vajalik. Pühapäeval aitab Merkuur kommunikatsiooniaspektides kõik keerulised teemad läbi arutada. Vaata, et alkoholiga piiri peaksid!

KAKSIKUD

Kuu ja Jupiter sinu terviseaspektides tähendab, et võid järsku tunda motivatsiooni alustada tervislikku söömist. Piira sel jaanipäeval liha tarbimist ning jälgi, et nädalavahetuse eelvalmistustega end üle ei pinguta. Pikad jalutuskäigud (nt metsas) on väga soositud praegu. Kasuta ära ka oma leidlikkust ning võta ette DIY projekt. Pühapäeval ühineb Merkuur Kuuga, mis tuletab sulle meelde edasilükatud tööülesandeid.

VÄHK

Sel jaaninädalavahetusel tõmbad armastust ligi nagu tuli tõmbab koisid. Ja Kuu koos Jupiteriga sinu viiendas majas teeb selle armastuse võimsaks! Võta risk ning ava end inimestele rohkem. Aga ole ettevaatlik, sest iga suudlus võib teisele tunduda tõsisem kui sulle. Naudi inimeste tähelepanu, aga ole aus oma eesmärkide osas.

LÕVI

Austa oma tundlikku poolt – ära teeskle, et kõik on hästi, kui ilmselgelt pole. Nädalavahetuse esimesel poolel on emotsioonid üsna tugevad. Võta aega, et neid analüüsida, enne kui kellegi oma elust välja viskad. Nende tundlike seisude all ei tohiks impulsiivselt käituda. Nädalavahetuse teisel poolel võid tunda produktiivsuse lainet, nii et anna minna!

NEITSI

Kas suudad oma plaane ka täita? Kui jah, siis ole enesekindlam. Oled sel nädalavahetusel põhiline organiseerija. Kui sul tekib mõte midagi teha, siis inimesed võtavad sind kuulda. Pühapäeval võid leida uue tutvuse, kellega ka edaspidi koos aega veeta.

KAALUD

Otsusta nüüd, kelle seltskonnas soovid tegelikult olla. Merkuur suunab sind õigete inimeste poole, nii et kuula oma intuitsiooni. Oled karjääris olnud edukas, inimesed austavad sind – kõik on hästi! Suure pingutusega väärid ka parimat puhkust. Kes on sulle kõige kallimad? Veeda nendega see jaanipäev.

SKORPION

Kes sa oled enda arust? Kuu ja Jupiter sinu märgis võivad sinu arvamust endast ülistada. Võid tunda, et teed kõike õigesti, aga küsi oma lähedastelt nõu, kas sa ikka oled nii tubli, kui väidad. Natuke egoismi ei tee paha, aga üle natukese on juba liiast. Pühapäev soosib armastust, ole haavatav ning ürita teist oma teravate sõnadega mitte ära hirmutada.

AMBUR

Kas sinu hea näo tegemine on tegelikult mask? Tee paus ning mõtle, kuidas ausalt vastata, kui keegi küsib, kuidas sul läheb. Inimesed ei mõtle sinust halvemini, kui sa pole 24/7 optimistlik. See on võimatu. Lase end vabaks – jaanipäeval on hea aeg auru välja lasta!

KALJUKITS

Kas sinu iseseisvus hakkab rohkem tunduma nagu isolatsioon? Õnneks jaanipäevaks tuli sulle abiline – Kuu ja Jupiteri ühendus aitab suurte gruppide seas jääd purustada. Jaga oma uut energiat grilli ja tule ääres. Hoia avatud meelt, sest võid jõuda ühisele lainele inimestega, kellega sa poleks seda isegi ette kujutanud.

VEEVALAJA

Kuu-Jupiteri kohtumine toob esile su ambitsioonid. Isegi pühade ajal oled töömeeleolus – tundud tõsiseltvõetav ning inimesed kuulavad, mis sul öelda on. Kui soovid jaanipäeval ennast või enda soove kehtestada, on see praeguste seisudega väga teostatav. Pühapäeval tee kellelegi head, see tuleb suure ringiga tagasi!

KALAD

Laupäeva seikluslik Kuu-Jupiteri ühendus kutsub sind väljuma mugavustsoonist. Mine grupiga jaaniusse otsima! Öeldakse, et kes kõige rohkem leiab, saab varsti mehele. Igatahes, avasta ning eksperimenteeri. Leiad suurima rahulduse midagi uut proovides – vegan jaanipäev näiteks? Suhetes ole ettevaatlik, et kellelegi liigselt lootust ei annaks!

Buduaarile
Madame M