PÄEVAHOROSKOOP: 3. juuli

PÄEVAHOROSKOOP: 3. juuli

Kuu on Kalades, mis tähendab, et valitseb emotsionaalsust ning müstilisust. Võib esineda saladusi ning inimesed kogevad rohkem intuitiivsust. Vaata, mida räägivad tähed täna sulle?

JÄÄR

Sul võib olla segane aeg hetkel. Energiat on vähem ning oled selle tulemusena ka tundlikum. Kui tunned, et tahaksid olla üksinda, on see täiesti õigustatud. Mida sulle vabal ajal teha meeldib? Kasvõi lihtne ilurituaal võib tagasi tuua su enesekindluse, mille poolest ju tuntud oledki.

SÕNN

Sind võiks lausa maagiks täna nimetada. Oled ka üsnagi leidlik ning suudad üpriski kirkalt fantaseerida. Kui tegeled ükskõik millega, mis puudutab ilu – siis täna võid palju ära teha! Veeda võimalikult paljudega aega, sest hetkel on see soositud! Kindlasti meeldivalt üllatud.

KAKSIKUD

Nagu Sõnnilgi, on ka sul tugev energia küljes. Aga sind võib see rohkem hirmutada kui muidu, sest sa pole kindel, kuidas paljudes olukordades käituda. Võid hiljem kahetseda, et ei teinud teistmoodi. Keskendud ka liiga palju teiste arvamusele hetkel

VÄHK

Kas mõtled reisimisele? Mine! Hetkel oled unistav ning suudad ette kujutada plaane, mida tegid juba kümme aastat tagasi. Täna võid saada infot, mis muudaks su elu drastiliselt. Või vastupidi, omad infot, mis muudaks hoopis kellegi teise elu.

LÕVI

Ole kannatlik täna! Kuu Kalades teeb inimesi tundlikemaks ning müstilisemaks. Teatud saladus võib su elus praegu pöördeid teha. See võib olla seotud sinu partneriga. Armastuses on üldse nii, et peaks kaasale enam tähelepanu pöörama – hetkel on hoolitsemise periood.

NEITSI

Oled täna kohe eriti nõudlik. Pole vahet, kas see puudutab tööd või armastust – ära liigset survet avalda! Tahad muidugi, et kõik läheks vastavalt sinu soovidele, aga see pole alati võimalik. Tööga oled produktiivne, aga ära partnerit küll süüdista. Veeda temaga rohkem aega, kui seda on viimasel ajal väheseks jäänud.

KAALUD

Satud olema üks neist, kellelt nõutakse võimatuid asju. Inimesed võivad olla palju emotsionaalsed ning see tingib loomulikult ka halvemat tuju. Ära lase end sellest mõjutada! Suudad olla hea kuulaja, mis teeb sind päeva üheks kangelaseks. Kui kaasaga saaksid asjad paremini kulgeda, üllata teda!

SKORPION

Sinu töökaaslased on üsna kriitilised sinu suhtes. Nad küll ei ütle seda sulle otse näkku, aga pisikeste tegude ja sõnade kaudu saad sa nende vihjetest aru. Kui leiad, et sul on õigus, siis anna neilegi oma arvamusest teada! Eraelus on asjad teistpidi, sind väärtustatakse ning soovitakse kuulda su arvamust.

AMBUR

Võid tunda end täna pisut muserdatuna, mis on tingitud Kuu Kaladest sinu pereaspektides. Võib esineda eri probleeme, aga ei midagi kohutavat. Sooviksid lõbutseda kallimaga, avastada Eestimaad või süüa midagi põnevat, aga pead enne kõik kohustused ära lõpetama – siis saad mängida!

KALJUKITS

Kommunikatsioon on täna sinu poolel. Sinu poole tulevad sõnumid, mis võivad midagi su elus muuta. Kas muuta või siis aidata. Võib olla seotud tööga või pereeluga – aga kasuta uut informatsiooni targalt! Kui soovidki midagi oma elus paremaks muuta, on hetkel parim aeg.

VEEVALAJA

Sa oled juba pikemat aega maha surunud oma vaimseid võimeid. Nüüd aga avastad, et need on sulle hoopis kasulikumad kui kahjulikud. Õpid neid enda jaoks töötama panema ning su elu muutub täielikult! Nähes asju mõnevõrra ette, on ju hea asi. Sobilik päev ka armastuseks.

KALAD

Õpid midagi uut enda kohta ja seda kõike tänu ühele naisterahvale sinu perekonnast, sõprusringkonnast või töö juurest. Üldiselt tunned end enesekindlana, sest Kuu on sinu märgis. Sul võivad olla tunded ühe meesterahva vastu ning sa pole päris kindel, kas see on vasttärganud armastus, tugev sõprus või lihtsalt kiindumus. Pead endas selgusele jõudma!

Buduaarile

Madame M