PÄEVAHOROSKOOP: 30.juuni – 1.juuli

PÄEVAHOROSKOOP: 30.juuni – 1.juuli

 

JÄÄR

Võid see nädalavahetus eelistada kas üksinda või väga väikese grupiga olemist. Aga tead, suurem seltskond võib selliste seisudega palju rohkem anda kui väiksem. Seltsis segasem ikkagi? Lase inimesed ligi ning las nad rikastavad su maailmavaadet oma arvamustega. Hiljem muidugi võta asju rahulikult, selle asemel, et end klubis täis juua – mine vaata põnevat šõud linnas. Pühapäeval võid olla hädas trooniga. Selle asemel, et olla liider, lase partneril või sõbrannal võtta ohjad. Nende plaan pühapäevaks võib isegi põnevam olla.

SÕNN

Oled tuntud oma vastupidavuse järgi – ja seda on nädalavahetuse esimesel poolel kindlasti tunda. Pea vastu! Oled nii lähedal oma unistuste täitumisele ning Kuu Veevalajas kümnendas majas annab sulle viimase jõu, et oma eesmärgid täita. Kui kõik puhkavad, tee viimased pingutused ning ühine teistega hiljem. Pühapäeval ära äri ja naudinguid sassi aja. Veenuse-Kuu opositsiooniga vaatavad su lähedased sulle viltu, kui peaksid nendega tõsistel teemadel rääkima, kui nad üritavad puhata.

KAKSIKUD

Sellel nädalavahetusel peaksid asju võtma suures plaanis, kui midagi on tegemist üldse väärt. Sinu ideed võivad mõnedele imelikud tunduda, aga millal see sind kunagi takistanud on? Võid tunda end inspireerituna reisima, õppima või isegi alustama põnevat armuseiklust. Pühapäeval võib Kuu ja Veenuse vastasseisuga tekkida tuline tüli. Nii et, kui sa ei soovi draamat oma lähedastega, hoidu ohtlikest teemadest.

VÄHK

Võid mõlemal päeval olla palju tundlikum kui muidu – just teiste inimeste suhtes. Kui sa ei PEA teistega suhtlema, siis võid vabalt oma kesta pugeda. See on sinu otsus! Lihtsalt ära unusta sealt väljatulemist üks hetk. Marss tõmbab su üks hetk tagasi reaalsusesse ja on täitsa võimalik, et ärkab ka üks kuum vanem suhe. Mänguliste seisude all ei pruugi see lihtsalt nii kaua kesta, aga kes keelab lõbutsemast?

LÕVI

Nüüd on aeg näidata rohkem hellust oma erilistele inimestele. Kuu asetseb sinu suhtemajas, mis paneb sind teatuid inimesi igatsema. Ärilises mõttes ei loe kellega sa suhtled, vaid kuidas. Koheldes teisi austusega, saad sama tagasi. Aga kui lähed närvi ja „lendad peale“, siis võid end lõpuks üksi näha. Kas oled suhtes hoidnud oma arvamusi tagasi? Nüüdse Kuu-Veenuse opositsiooniga ei ole see eriti võimalik. Ole südamlik.

NEITSI

Oled täielikult omas elemendis see nädalavahetus, Kuu võimendamas sinu tööaspekte. Kui oled soovinud teha tehingut või võtta ette uus projekt, on selleks hea aeg. Armastad, kui kõik on plaanipärane ja sinu töö annab vilja. Kuid Pühapäeval kui Veenus asetseb Lõvis – laseb sind end vabalt tunda. Põgene oma meelepärastesse kohtadesse, loe raamatut, veeda aega rannas või käi kohtingul.

KAALUD

Elus on palju enamat kui ainult töö ning sinu suhtlev märk teab seda paremini kui keegi teine. Sel nädalavahetusel planeedid lasevad su leidliku ja romantilise poole välja. Kutsu sõbrad enda poole, veetke üks lõbus õhtupoolik. Põnev klatš? Karaoke? Suurem pidu? Mida iganes su hing ihaldab. Pühapäeval jälgi, et ega keegi lähedastest su tähelepanu ei nõua. Täiesti võimalik, et oled vahepeal nii omas mullis olnud, et pole kõigile tähelepanu jõudnud anda.

SKORPION

Kuhu sa ruttad? Veevalaja Kuu liigub sinu kodustes aspektides. Pole mõtet end stressi viia, et teatud ülesanded võtavad rohkem aega. Joo teine tass kohvi ning ürita asjades häid külgi näha. Pese ka paar peotoppi, sest pühapäeval Marss võib sinus tekitada isu millegi ekstravagantse järgi. Ühine oma sõbrannadega, et veeta lõbus õhtupoolik linnas. Jäta meelde, et sa ei pea mitte kellelegi muljet avaldama kui ainult iseendale. Sa ei taha ju ometi suhelda inimestega, kes su ellu midagi ei too. Kahjuks võid kergekäeliselt ka vaiksemale, kuid toredale kutile korvi anda. Jälgi, kelle huvi tõmbad!

AMBUR

Sul on lausa liiga palju valikuid, millest valida sel nädalavahetusel! Ära ole nii käbe pühenduma teatud tegevustele, sest Kuuga sinu kolmandas majas tahad korraga palju asju näha. Tõmbad palju uut ja põnevat ning tahad neid täiel raual nautida. Arvatavasti tõmbad ka palju intiimsust! Kuigi nädalavahetuse teisel poolel soovid suhelda nendega, kellega end vabalt tunned. Nende spontaansete seisude all võid alustada autotrippi või teha endale tätoveering.

KALJUKITS

Sul on kõrged eesmärgid, me kõik teame seda. Praegune planetaarne energia annab motivatsiooni, et kõik poolelijäänud asjad ära lõpetada. Tõsta oma produktiivsust tehes ühte asja korraga, mitte läbi multitasking’u. Pinguta, kuni oled rahuldanud oma eesmärgid. Peale seda võta täiesti vabalt! Tähista kaasaga õhtusöögi näitel kuskil ilusas restoranis. Võid järsku tunda ka vajadust osta kõik, millele silm peatub. Aga kannatust, see kaelakee või lennupilet Tasmaaniasse annab oodata. Säästa paremate asjade jaoks!

VEEVALAJA

Oled nädalavahetuse staar! Kuu sinu märgis terve nädalavahetus – oled tulvil positiivset energiat ning motivatsiooni! Sul on nüüd mikrofon, kuidas sa seda ära kasutad? Inimesed on avatud igasugustele uutele ideedele, nii et lase vaim vabaks. Kastist väljamõtlemine on nii või naa sinu rida. Marsiga võid õhtupoole tunda end rahutult ning vajadust liikuda. Jäta filmiõhtu vahele ning mine hoopis tantsima! Kui soovid pühapäeval kellestki kuulda, helista ja saa kokku. Lihtsast sõnumist ei piisa seekord. Veiniõhtu kõlab ju hästi?

KALAD

Võta timeout ning veeda rahulikumalt see nädalavahetus. Kuu liigub sul viimases majas, mis paneb sind keskenduma rahule ning sügavamatele elumõtetele. Unusta igasugused tähtajad ja nõudlikult kliendid. Tee, mida sul vaja ning säästa oma energiat õhtuks, kui Marss annab jõudu, et teha plaane ja reageerida põnevatele kutsetele. Pühapäeval oled kellegi kalju – saad toetada sõpra, kes on sulle samamoodi läbi aegade toeks olnud. Veenuse-Kuu opositsiooniga ole ettevaatlik, ei maksa liigselt õpetada (nõu anda), vaid pigem kuula. Vajadusel lase ka õlal nutta. Oled kindlasti suureks toeks!

Buduaarile 
Madame M