PÄEVAHOROSKOOP: 5. juuni

PÄEVAHOROSKOOP: 5. juuni

Mida räägivad planeedid meile tänase päeva kohta?

JÄÄR

Võim või jõud, Jäär? Täna on türanniline Pluuto silmitsi diplomaatilise Veenusega, mistõttu on raske näha, kus see joon tõmmatakse. Kuigi on suurepärane, et oled nii keskendunud “tulemustele, tulemustele, tulemustele”, ära kaota ühendust oma kaastundliku poolega. Kui inimesed su ümber on õnnetud, võib see sind mässumeelseks teha. Kuula nende muresid. Väikesed muutused nagu arvestamine, millal teine tahab lõunapausi teha, suudavad hoida positiivset joont.

Kuna Kuu liigub Kalades (12. majas) ning ristub Merkuuriga sinu kolmandas majas, soosivad planeedid rääkima ka lihtsatest asjadest. See kehtib nii vallalistele kui suhtes olijatele. Alati ei pea kõik vestlused nii sügavad ja tähendusrikkad olema. Räägi oma veidrustest või lapsepõlvemälestustest. Äkki kunagi arvasid, et autod sõidavad ise? Lihtsad asjad tähendavad palju.

SÕNN

Tavaline päev? Ei, aitäh! Praegune olukord lihtsalt ei rahulda sind täna. Esoteeriline Pluuto ja lendlev Veenus dünaamilises opositsioonis lasevad sul oma sisemist kultuurivajadust sööta. Netis surfamine võib ette tuua palju põnevaid sündmuseid või ideid, kuhu järgmisena minna. Mine ja käi kohtades, kus sa varem pole käinud. Külasta uut omamoodi restorani ja rahulda oma maitsemeeli. Hetkel on selleks ideaalne aeg.

Ka praegune planeetide konfiguratsioon näitab, et sa lõpuks tunned ennast (emotsionaalselt) piisavalt tugevalt, et kellelegi erilisele pühenduda. Aga pead olema aus oma sügavate tunnete osas, sest sul on kalduvus intensiivsusest hoiduda ning elada kergematel teemadel. Ole sina ise.

KAKSIKUD

Kannad kogu maailma kaalu oma õlgadel? Sul on mõned suured kohustused, mis võivad su stressitaseme lakke tõsta. Äkki oled kaotanud nägemuse suuremast pildist, võttes üle kõik üksikasjad. Jälgi, et sa ennast ikka kiidaksid. Hetkel on su intuitsioon nõrk, nii et võta aega enda poputamiseks. Tee endale mõnus vann ja kuula oma lemmikmuusikat. Nii taastad ühenduse oma tõelise olemusega ning mõistad, mida kõige rohkem vajad. Parem veel, räägi endast kõik välja oma usaldatud sõbrannale kas siis kohvipausi ajal või värskes õhus jalutades.

Kiirel perioodil pole romansiks aega, aga see ei tähenda, et peaksid end maski taha ära peitma. Praegune taevaenergia julgustab sind võtma aega, et mõelda sellele, mida sa tõesti pead ütlema ning kuidas sa seda ütled. 

VÄHK

Jaga täna oma maagiat! Eriti üks-ühele suhetes. Tänu Kuu ja suurejoonelise Jupiteri vahelisele ühendusele, oled hot hot hot. Tõmbad tõelisi sõpru ja romantilisi austajaid nagu tuli tõmbab koisid. See võluv, loominguline sära sul? Keera valjemaks! Sul on täna publik, kes lausa sööb su käest ning on põnevil iga su sõna üle. Sinu mahlakad lood ei vaja täna mingit liialdust!

Armastuse poole pealt peaksid olema natukene tõsisem. Kipud liialt naljatlema ning võtad asju liiga grandioosselt. Kui sul on partner, oleks hea, kui annaksid talle turvatunde. Sinu sõnades ei pruugita nii kindel olla kui muidu.

LÕVI

Sinu kujutlusvõime on täna pöörane, kuid kurat on ikka üksikasjades. Kuigi soovid pigem sukelduda loomeprojekti, võta paus ning tee veidi uurimist. Kui sa kiirustad tootmisrežiimi, võid oma “õppimisprotsessi” jaoks väärtuslikku aega ja raha raisata. Vaata algul õpetavaid Youtube’i videoid ning uuri häid kohti, kust osta materjale. Kui oled silmitsi faktidega, sukeldu aga loomeprotsessi!

Nagu sa loomulikult võtad kõike, alustades nõudepesemisest kuni oma armueluni välja, üsna tõsiselt, võib tänane planeetide joondus tähendada seda, et soovid partnerlust tõsisemaks muuta. Vallalistel on hea aeg oma tundeid väljendada.

NEITSI

Kas sa võtaksid ühe meeskonna jaoks? Mitte, kui see kahjustab sinu mainet mingil viisil, kujul või vormil. Solidaarsuse näitamine pole alati parim moodus oma meeskonna varundamiseks. Kui sa ruttad, et parandada kellegi teise jama – või isegi, kui võtad süü enda peale, võib see kellegi õppetunni ära võtta. Mõtle hoolikalt, kuidas näitad hoolivust. Kaalu seda pakkumast rahulikumal moel, isegi oodates paar päeva, enne kui üldse sekkuda.

Praegune planeetide energia annab sulle stabiilsuse ja turvatunde sinu viimase suhte osas. Võid tunda end piisavalt tugevas positsioonis, et teha suveks koos plaane, selle asemel, et üksi nukrutseda. Tehes beebisamme, annab see kindlustunde jätkata tulevikus samas vaimus. Ära muretse selle pärast!

KAALUD

Oled täna produktiivsuse lainel. Ka leidlikud mõtted on teretulnud tänu armunud Veenusele sinu karjääriaspektides. Kuid maa-alune Pluuto vastandub kosmilisele loomingule, tuues tähelepanu kõrvaletõmbamist ja intensiivsust oma siseringist. Kui oled hoos, pane oma telefon hääletuks ning lase kaaslastel saata SMS. Isegi kui su sõbral/sõbrannal on toimumas dramaatilised pöörded igapäevaelus, pole see hädaolukord, millega ei saaks oodata. Oota, kuni oled oma eesmärkidest suure osa ära teinud, enne kui pead pausi. See ei ole hooletusse jätmine. Sa austad oma vajadusi!

Ning ära muretse, kui sinu ja su väljavalitu vahel on asjad viimasel ajal veidi ebamäärased olnud. Praegune astraalne seis tähendab seda, et tunned end päeva lõpus turvalisemalt. Võib-olla sinu kaasa (praegune või potentsiaalne) ostab sulle vahva kingituse, või kirjutab sulle sõnumi, mis paneb sind tema tunnetes kindlalt tundma.

SKORPION

Meie õpetajad tulevad mitmesugustes vormides, sealhulgas inimesed, kes meid kõige enam ärritavad. Ära ole nii kiire peletama eemale tola, kes tüütab sind erinevate sõnumitega. Mida ta tegelikult sinust tahab – kas sa üldse tead? 

Veetke koos natukene aega ning võid avastada täiesti teistmoodi ühenduse. Tänase päeva mõttetera: asjad, mis sind teistes häirivad, võivad olla just need omadused, mida sul on enda puhul raske aktsepteerida. Pööra tagasi ning ole lahke!

AMBUR

Kas peaksid sellele lähenema või seda vältima? Romantilise Veenuse ja destruktiivse Pluuto opositsiooni tagajärjel võib esineda intensiivseid emotsioone ning külgetõmbejõude, ka lahkhelisid, mis võivad tekitada hirmutunnet. Võid sattuda ebameeldivate avastuste otsa, mis omakorda saaksid küll kasulikud olla, aga hoidu nendele täna liigsest keskendumisest.

See kehtib ka partnerluse kohta. Mingisugune intrigeeriv (või lausa seksikas!) asjaolu võib sind tõmmata vastassoo poole. Kipud asju kahjuks üle romantiseerima. Jälgi, kas see, mida sa tunned, on õige või on lihtsalt ajutine. Inimesed ei pruugi sulle täna oma tõelist palet näidata.

KALJUKITS

Sa tunned end täna suuremeelselt, aga ole ettevaatlik, et see sinu suhteid negatiivselt ei mõjutaks. Kuigi sa võid veenda inimesi tantsima oma pilli järgi, hakkavad nad hiljem mässama, kui käitud liiga üleolevalt. Hoia suhteid harmoonilisel tasemel, säilitades andmise ja võtmise tasakaalu. Ennekõike ära tekita lähedastes süümepiinu, kui nad ei suuda sinu palvetele vastata. Nad ei “lükka sind tagasi”, nad lihtsalt kasutavad oma õigust valida.

Praegune seis näitab, et peaksid vähem fantaseerima ning rohkem suhete korrastamisele keskenduma. Kui oled asju võtnud liiga kergekäeliselt, oleks hea aeg luua parem struktuur oma armuellu. Võid ootamatult soovida rohkem kindlust ja turvalisust.

VEEVALAJA

Ole täna valvas! Lustliku Veenuse ning müstilise Pluuto opositsiooniga võivad täna salajased ühendused sind nagu magnetina tõmmata. Salajane kohtumine võib sinu leeki tugevdada, kuid suure tõenäosusega lõpeb see krahhiga. Eriti siis, kui süümepiinad ning muretsemine leiavad tee sinuni. Ära riski ka oma tervisega. Kui tunned end kehvasti, helista professionaalile, mitte ära pane endale läbi Dr. Google’i diagnoosi.

Sinu armuelus pole ruumi igasugustele ebamäärastele mõtetele või emotsioonidele. Planetaarne energia näitab seda, et keegi sinu lähedastest ei ole enam nõus kannatama. Kui oled mures oma tõeliste tunnete näitamisel, siis on aeg nendega silmitsi seista ning öelda, mis on sinu südames.

KALAD

Täna on parem end väljendada kui vaikida. Kui sa ei nõustu mõttega, mis on levinud, või lihtsalt arvad, et see on täielik jama, siis ütle seda! Kuigi eriarvamuse väljendamine võib olla hirmutav, tänavad inimesed sind hiljem, kui on mõistnud, et päästsid nad ebameeldivast. Sotsiaalses mõttes võid tahta veeta üks ühele aega kellegi erilisega, selle asemel, et hängida grupis, kus lõppude lõpuks tunneksid end mahajäetuna. Sa ei pea kõikidele meele järele olema. Leia kompromiss, mis rahuldaks kõikide vajadused.

Praegune seis võib tähendada seda, et tunned ennast sihikindlamalt kui varem, saad teada, kuidas teatud keegi sinu vastu tunneb. Kui sa ei ole suhtes, aga oled kellegagi edusamme teinud, siis võid soovida teada saada, mis edasi saab. 

 

Buduaarile
Madame M