PÄEVAHOROSKOOP: 7. juuni

PÄEVAHOROSKOOP: 7. juuni

Tänane horoskoop toob inimestes välja naudinguvajaduse ning illusioonidesse põgenemise. Kuu liigub Kalades ning suur roll on ka Neptuunil, mis paneb inimestele ette roosad või mustad prillid.

JÄÄR

Kas tundub, et sisimas on sõda iseendaga? Süüdista selles Päikese ja Neptuuni “kokkupõrget”, mis tõmbab korraga nii produktiivsuse kui ka põgenemise poole. Just siis, kui oled jõudnud oma unistamise kõige magusamasse punkti, tuleb reaalsus ja koputab su uksele – kas siis meili või kohtumise kujul. Sooviksid rohkem oma mõtetes rännata, aga kahjuks on tööd vaja teha. Jäta fantaasiad tänaseks õhtuks ning kutsu potentsiaalne partner neid sinuga täitma! Urr!

SÕNN

Surve sõpradega aega veeta võib täna tugev olla, kuid enne, kui mõtlemata plaanidele “jah” ütled, mõtle, mida sa tegelikult teha tahad. Päev loob unistava meeleolu, kuid on ka oht, et pead olukordi kontrolli all hoidma. Pigem lõõgastu, kui tegele häirivate inimestega, kes liigselt tähelepanu nõuavad. Anna endale luba keelduda kohtumistest. Kulleriga toodud toit ning Netflix kõlavad täpselt nagu need asjad, mida kosmos hetkel tahab.

Romantika on täna paljutõotav, aga mitte eriti kirglik, mis peaks sulle hetkel just sobima.

KAKSIKUD

Räägi välja, mis sul öelda on, aga ära liigselt looda. Kirglik Päike kütab praegu su enesekindluse lakke, aga läheb karjääriaspektides vastupidiselt sõlme. Sul võib olla selge ettekujutus, mida soovid saavutada, aga rohelise tule andjatel läheb natukene aega, et su soove rahuldada. Aktsepteeri, et pead vastuse saamist ootama, aga ära lase sellel end heidutada. See on parim näide sellest, kuidas head asjad saabuvad neile, kes on nõus ootama.

Täna on hea võimalus avaldada kellelegi oma tundeid. Ootamatu vestlus võib ette tuua nii mõndagi olulist.

VÄHK

Täna võib olla raske eristada fantaasiaid reaalsusest, sest Neptuun tekitab peas suitsuse efekti. Võid kõiges suurt potentsiaali näha, kuid see ei tähenda, et situatsioon küündib su ideaalini. Kuigi on hea fantaasial lennata lasta, vaata, et sa hiljem ei pettu. Kosmiline krahh võib ka pisut paranoiliseks ja dramaatiliseks teha. Enne süüdistuste tegemist proovi leida tõde.

Kaaslasega saad arvatavasti lähedasemaks kui varem. Tänased seisud lasevad inimestel olla emotsionaalsemad.

LÕVI

Sõber või frenemy? Planeetide mõjul on tiimitöö täna raskendatud. Tänu Neptuunile sinu 8. majas võib inimeste lugemine keeruline olla. Kellelgi võib olla varjatud kava või asi minevikust, ilma selle teadmiseta puudub edasiliikumine. Ürita mitte liiga palju infot endast avaldada, vaatamata sellele, et inimene tundub siiras. Sodiaagi valitsejale võib see muidugi raske olla, aga jäta meelde, et mitte kõik ei vääri selgust. Enda kaitsmine pole kunagi halb asi olnud.

Pingete ja raske töö tagajärjel on üksteise nautimine vägagi teretulnud. Kui loodad kedagi uut kohata, võib täna see juhtuda!

NEITSI

Oled õigel teel finišini, aga mis toimub kõikide nende häirivustega? Tänu Päikesele sinu karjääripunktis oled sa missioonil! Oled täna virgas, aga teiste kohta ei pruugi nii öelda saada. Inimesed võivad olla pealiskaudsed ning taltsutamatud. Tee, mis suudad, et kõiki ühisele lainele saada, andes üheselt mõistetavaid käske. Kui see on liiga keeruline, keskendu asjadele, mida suudad kontrollida.

Armastuse poole pealt võid tunda end nagu lind, kes soovib puurist pääseda. Mine veeda mõnus õhtu vanalinnas! Näita oma eripära! Võid sattuda olukorra otsa, mis oleks sinu jaoks üldiselt ebatavaline.

KAALUD

Enesekindlust andev Päike sinu 9. majas annab sulle täna ambitsioonika visiooni ning oled valmis seda ka ilmutama. Võibolla pead selle küll ootele panema, sest planeedid ei soosi hetkel detailides olemist. Hea aeg kujutada kõike ette, aga jäta teostus mõneks teiseks päevaks.

Sinu romantiline elu võib võtta uue suuna, eriti kuna oled valmis tegema muudatusi. Sind ei tõmba enam sellised partnerid nagu varem. Oled täna seltskonna hing. Suudad tekitada siiralt sooja ja lõbusa meeleolu!

SKORPION

Sinu järgmine romantiline samm on tänu tänasele planeetide vastuolule kõike muud kui ilmselge. Võid valmistuda järgmiseks sammuks, ainult avastamaks, et teine hakkab taganema. Või oled hoopis ise see, keda taga aetakse ning sul on teise vastu väga segased tunded. Ürita siis mitte haiget teha! Mõnedele Skorpionitele võib päev esile tuua tugevaid flirtimisi ja suuri lubadusi, kuid pühendumine on see, mida on raskem saavutada. Kui oled vallaline, siis naudi kassi-hiire mängu, lihtsalt vaata ette, et sind kaotajaks ei tehta!

AMBUR

Otsekohese Amburi jaoks on loomulikult raske olla leebema sõnavõtuga, kuid varjatud nurk sinu suhetes ning manipuleeriv Neptuun su emotsionaalses 4. majas võib väljatulevaid sõnu niimoodi moonutada, et võid korralikku segadust tekitada. Inimesed ei pruugi su motiividest või mõtetest aru saada. Sellisel juhul jäta vestlus pooleli ning lase asjadel rahuneda. Nende tundlike tähtede all on täna parem öelda vähem kui rohkem. Homme saad pooleliolevat jätkata.

KALJUKITS

Kas oraakel saaks asja palun selgitada?! Päike üritab küll elu kaootilisi seise parandada, nii et keskendud küll süsteemile ja organiseerimisele, kuid su mõttetöö ise on häiritud. Kui otsuste tegemine ikka kuidagi ei õnnestu, siis peatu ja võta aeg maha. Keskendu ühele asjale korraga, kaotades kõik häirivused. Väldi multitask‘imist ning sea endale realistlikud eesmärgid. Õhtul lõõgastu hea õhtusöögi ning õige seltsilisega!

VEEVALAJA

Sinu maitse on täna eriliselt peen, aga enne kui küündid kallimate asjade poole, kontrolli oma krediitkaardi seisu. Su hing on küll 5. majas, aga segadus on finantsaspektides. Muidugi kui sa ikka midagi ihaldad, siis go for it! Võibolla suudad teha vahetust või kui see pole võimalik, võtta asi järelmaksule. Milleks end liigselt tagasi hoida, kui elame niigi vaid korra?

Võid kohata inimest, kes jagab sinu ideid ning uskumusi – mis on üllatavalt tore! Võite üksteist täiendada ning vaikselt liikuda tõsisematele teedele.

KALAD

Ära oma päeva üle broneeri! Võid juba enne teist tassi kohvi rööbastelt välja sõita! Tänane päev võib tuua kaose kas kodus või kontoris. Teatud sugulased (või töökaaslased) võivad kütta üles draamat, samal ajal kui üritad asju rahustada. Aktsepteeri, et oled ainult üks inimene ja sellel on piir, kui palju suudad ühe päeva jooksul korda saata. Kui inimesed üritavad sind panna rohkemat tegema, siis seleta neile rahulikult, et sul on ka omi asju, millega tegeleda tahad.

Täna on hea algus igasugustele uutele suhetele. Tekitad inimestes sooje tundeid! Teised on sinust huvitatud, kuigi koheselt mitte tõsisel tasemel. 

 

Buduaarile
Madame M