PÄEVAHOROSKOOP: 8. juuni

PÄEVAHOROSKOOP: 8. juuni

 

Vaata, mida Kuu Jääras tänasel reedesel päeval põhjustab!

JÄÄR

Avarda oma suhtlusringi. Julge Kuu Jääras ning Marss lasevad sul enesekindlalt uusi tutvusi luua. Oled siis kas sabas jõlkuja või seltskonnahing, vahet pole, inimesed võtavad su avameeli vastu! Sinu seltskonda võidakse isegi lausa nõuda. Su lõbus meel on täna eriti nakkav. Ka armastuses!

SÕNN

Tänane Kuu ja Marsi ühendus inspireerivad sind otsima tööalast edulugu. Isegi juhul, kui su praktiline meel tahaks keelduda kõigest, mis võiks vähekenegi valesti minna. Enne kui töönädal lõpeb, ole julge ning ürita sõlmida diil, mis sulle suurt kasu tooks. Fake it till you make it!

Marss iseenesest on mehelik energia ning egode kokkulangemisel võib tulla pauk. Ka suhetes võib hetkel nii olla, arvesta sellega, kui peaksid partneriga täna tülli pöörama.

KAKSIKUD

On reede, nii et kui oled jõudnud oma pea pilvedesse mässida, ei peagi sa niipea sellest välja tulema! Kuna oled nii populaarne, siis kutsu oma 20 parimat sõpra kokku ning planeerige üks mõnus grillimine mere ääres. Või äkki toimub kuskil mingisugune äge festival? Äkki soovid lähiajaks üldse midagi suuremat? Ainult et ole ettevaatlik mitte viimasele minutile jätmist. Pealegi, planeerimine võib isegi toredaks osutuda. Kui oled suhtes, võib su hullumeelne plaan su partneris tekitada pahameelt, aga tea, et see möödub!

VÄHK

Unusta sandaalid ning libista jalga oma parimad tikk-kontsad, sest see reede pole kindlasti mitte tavaline. Kuu ja Marsi ühendusega võib su töönädal lõppeda koos kirsiga tordil. Telefonikõne või kohtumine oma ala tegijatega võib sulle täna suure edu tuua.

Planetaarne energia tahaks, et oleksid suuremeelne, aga piisab ainult sellest, kui oled sina ise. Ära käitu upsakalt, see ei ole ilus.

LÕVI

Vaata, et sa endale müüri ümber ei ehita, Lõvi. Eriti, mis puudutab partnereid. Kuu sinu 9. majas ning Marss suhete aspektides võib sind panna teistmoodi käituma, mis omakorda võib su ellu uut särtsu tuua. Oled siis kas uurimas võimalusi uueks armuseikluseks või laiendamas oma sõprusringkonda, mine piiridest välja! Elu on elamiseks!

NEITSI

Täna võib su kuues meel märgata kellegi lausumata appikarjet. Miski ei tee sind õnnelikumaks kui olla abiks inimestele, keda sa kõige rohkem jumaldad. Kui tahad aidata, tee seda tagasihoidlikult, võid muidu häbi teha. Näita, et sul on nende austus ning küsi, kuidas saaksid toeks olla.

Võid täna tahta olla ägedam, edukam ja ilusam, see on normaalne, kuid tõe ilustamine ei käi asja juurde! Inimesed on hetkeseisuga tähelepanelikumad, nii et su valed ei püsiks kaua varjus. Kui tahad meeldida õigetele inimestele, siis ole sina ise.

KAALUD

Tänane seis võib su ette tuua inimese, kellega sa kas sooviksid magada, või hoopis et ta ühineks sinu meeskonnaga. Kuigi oled kaua oodanud kedagi erilist enda ellu, hoidu impulsiivsetest tegudest. Võid liigse julgusega teise ära hirmutada. Aeg näitab, kas jõulisest ühendusest saab asja või mitte.

SKORPION

Reede võib küll olla, kuid jõulise Kuu-Marsi kooslus tekitab sulle eriti tööka meeleolu. Täna valitseb kohe eriti terav mõistus, mis laseb sul näha kõiki detaile. Ehkki efektiivsus on esmatähtis, anna oma töökaaslastele ka osa tähelepanust. Nende nädalavahetuse plaanide kohta küsimine võib olla neile kinnituseks, et nad on väärtustatud meeskonnaliikmed. Kui pereliige saadab meeleheitel sõnumi, ära ignoreeri seda, vaid pigem helista talle, kui oled oma ülesannetega valmis saanud. See annab sulle hea vabanduse eemalduda pingelisest töökeskkonnast ning minna koos einestama.

AMBUR

Armastus või iha? Kraadid Kuu ja Marsi vahel valmistavad sind ette kuumadeks hetkedeks! Kuigi tõmme inimese vastu on tuline, kulub aega, et näha, kas teil vaimne arusaamine ka on. Kindel see, et oled valmis vallutama (millal sa küll ei oleks?), aga hoides end pisut tagasi, kindlustad endale kestvama armuseikluse. Juba suhtes? Mänguline õhtu väljas või privaatsed momendid suletud uste taga – see on just see, mida armuterapeut sulle praegu soovitaks.

KALJUKITS

Jah, me teame, sul on kilomeetripikkune tööde nimekiri, mille soovid enne nädalavahetust ära teha, kuid tänane Kuu-Marsi ühendus soosib natukene luusi lasta, sest see võib su produktiivsust oluliselt tõsta. Ka töökas Kaljukits vajab vahepeal time out’i. Väikese lõõgastumise (võibolla ka klaasi veiniga?) tagajärjel võid nii mõndagi saavutada, lahendada tüli kolleegide vahel või saada isegi liidripositsioon tähtsa projekti raames. Õhtul veeda aega iseenda või naisega, kes sind igapäevaselt inspireerida suudab.

VEEVALAJA

Täna on sinu kirg nakkav, sest Kuu kolmandas majas ühineb aktiivse Marsiga Veevalajas. Kuna oled oma seltskonna kõige suurem lõbustaja, aja inimesed kokku ja hakka reede õhtuks plaane tegema. Ja milleks käia kohtades, kus on niigi palju käidud? Pigem võtta uus lähenemine – rulluisutamine, fotosessioon või kasvõi escape room.

Võid pettuda teatud inimeses, sest ta pole täpselt see, keda sa ette kujutasid. Kui tunned, et tunded on jahtunud, võib see hetkel olla õnnistus.

KALAD

Too oma ellu raha ja seda loomingulisel teel! Kuigi Sinu pangakonto ei luba sul eriti kulutada, annavad mõistus ja elujõud sulle võimaluse mõelda kastist välja. Eurod pole sinu ainus vara, Kalad.

Kui oled veenev, saad näiteks juuksuriteenuse eest vastutasuks pakkuda oma graafilise disaini oskust või koerajalutamise eest saada tasuta pääsmeid järgmisele peole. Oma asjade müük pole täna samuti sugugi halb mõte.

Suhete poole pealt võta rahulikult! Isegi kui sooviksid midagi ulakat/üllatavat korraldada, ei õnnestuks see päris nii, nagu sooviksid. Võib esineda üks-kaks takistust, mis tuju üldse ära rikuks. Filmiõhtu pidžaamades? Yes, please!

Buduaarile
Madame M