PIDU OLGU ILUS!

Different

Liisbet Saue

„Iga pidu on eriline,“ ütleb Jevgenia Vähi, kes on ürituste mööblirendiga tegeleva ettevõtte Different üks omanikke. Just rentimine on võlusõna, mis aitab stiilselt korraldada nii väikse kui suure peo – ja seda kerge vaevaga!

Jevgenia meenutab, et nii, nagu paljud teisedki head ettevõtmised, sai ka üritustele mööbli rentimisega tegelev Different alguse enda vajadusest. „Minu sõbranna ja praegune kolleeg abiellus ja koges omal nahal, et mööblivalik on turul üsna kesine. Niisiis mõeldud-tehtud!“ Ettevõtte nimi pidi tingimata saama eriline, sest plaan oli hakata pakkuma modernset ja eristuvat peomööblit, aga samas oli nimes vaja ka viidata rentimisele. Nii sündiski Different.

Ise tehtud, hästi tehtud

Meeldejääva nimega rendifirma eesmärk on hoida mööbli ja aksessuaaride valik omapärase ja teistsugusena, et massist erineda. Samas peavad asjad olema praktilised, kergesti transporditavad ja ladustatavad. Jevgenia, kes toimetas varasemalt eritellimusmööbliga tegelevas perefirmas, tunneb hästi just projektijuhtimist, tootmist ja sisekujundust. Tänu kogemusele, oleme ka Differenti jaoks valiku asju ise disaininud ja tootnud,“ selgitab ta eriilmeliste esemete päritolu.

Nii nagu teistes valdkondades, on ka mööblitrendid muutunud järjest modernsemaks ja kvaliteetsemaks. „Banketitool tundub olevat juba väga ajalugu,“ muigab naine. „Kindlasti leiavad ka banketitoolid veel kasutust, aga peamiselt soovitakse midagi kaasaaegsemat.“

Rendimööbel sobib kõigile

Olgu tegemist väikese sündmusega pereringis või suure uhke peoga, mööbli rentimine sobib kõigile, nii ürituste korraldajatele kui eraisikutele. „Reeglina ei ole kodudes 15 inimesele ühesugust komplekti. Pole nii palju toole, piisavalt suurt lauda, pidulikke servjette või söögiriistu. Siin tulemegi appi meie ja pakume taolist komplekti vägagi taskukohase hinnaga,“ ütleb Jevgenia, kes usub, et iga pidu peaks olema eriline. „Ilus lauakujundus teeb meele rõõmsaks ja tuju pidulikuks,“ teab ta rääkida. Mööbli rentimisel on kõige olulisem arvestada peo toimumiskoha stiiliga, ligipääsuvõimalustega, inimeste arvu ja vajadustega.

Hea teada:

–        Esimese sammuna tuleks paika panna peo stiil.

–        Mööblit valides tasub selgeks teha, millised on ligipääsuvõimalused peokohale ja kui palju inimesi on tulemas.

–        Lisaks mööblile on võimalik rentida ka lauanõusid ja erinevaid aksessuaare, sealhulgas küünlaid, taimi ja dekoratsioone.

Kogu inspiratsiooni, kuidas peolaud Differenti abiga katta:

Foto: Different