PÕNEV HOROSKOOP: kuidas sinu tähemärk oma elu ära rikub?

Enesearmastus on selles elus midagi absoluutselt hindamatut. Mida rohkem end armastada, seda lihtsamaks muutub ka elu. Ometigi on igaühe sees üks pisike kriitik, kes igasse päeva mõne väikse etteheite puistab. Arvatakse, et selle kriitiku igavene vaigistamine annab inimesele võimaluse paremaid valikuid teha ning oma elu eest sajaprotsendiliselt ise vastutada. Samal ajal on igas inimeses aga omadusi, mis nende elu hävitavad ja seda nii, et sa ehk isegi ei märka seda juhtumas! Milline on sinu tähemärgi elu hävitav pisiasi, saad teada juba allpool. 

Enesearmastus on selles elus midagi absoluutselt hindamatut. Mida rohkem end armastada, seda lihtsamaks muutub ka elu. Ometigi on igaühe sees üks pisike kriitik, kes igasse päeva mõne väikese etteheite puistab. Arvatakse, et selle kriitiku igavene vaigistamine annab inimesele võimaluse paremaid valikuid teha ning oma elu eest sajaprotsendiliselt ise vastutada. Samal ajal on igas inimeses aga omadusi, mis nende elu hävitavad ja seda nii, et sa ehk isegi ei märka seda juhtumas! Milline on sinu tähemärgi elu hävitav pisiasi, saad teada juba allpool. 

JÄÄR

Jäär on põikpäine ja temperamentne – need omadused tekitavad sulle probleeme.

SÕNN 

Oled kontrollfriik – lase teistel oma elu elada ja näed, kuidas ka sinu enda elu paremaks muutub!

KAKSIKUD

Sa ei tea, mida elult tegelikult tahad ja teed seetõttu väga paljudele inimestele haiget. 

VÄHK 

Asetad teiste vajadused alati enda omadest ettepoole ja see ei muuda sinu elu just eriti lihtsaks.

LÕVI

Kardad olla haavatav, pelgad ennast teistele avada ning seetõttu lõpetad ilmselt üksinduses.

NEITSI

Sa oled enda suhtes meeletult kriitiline ja kui sa ei suuda endale seatud standarditele vastavalt elada, siis piitsutad end liialt. 

KAALUD 

Teed kõik, et teistel sinu ümber hästi läheks. Aga sa ise? Kas sa ise oled õnnelik?

SKORPION

Sinu suutmatus andestada ja end teiste olukorda asetada rikub väga palju olulisi suhteid. 

AMBUR 

Õpi selgeks, kuidas ühele asjale korraga keskenduda. Sa püüad küll kõigega korraga hakkama saada, aga mõtle hetkeks, kas tulemus on nii ikka parim?

KALJUKITS

Sa tunned pidevalt mingit pinget. Alati on midagi, mis tegemist vajab. Võta veidi rahulikumalt ja elad kauem!

VEEVALAJA

Elad liialt minevikus. Proovi sel minna lasta ja naudi oleviku rõõme!

KALAD

Tõmbad valesid inimesi oma ellu justkui magnetiga! Õpi enda õnne esikohale seadma ning siis hakkab sinu elu lõpuks paremuse suunas minema.

rebelcircus.com