Põnev! Loe, mida sinu veinijoomise eelistused sinu kohta räägivad!

Põnev! Loe, mida sinu veinijoomise eelistused sinu kohta räägivad!

See, millist veini keegi eelistab, on puhtalt maitse küsimus ning maitse üle teadupärast ei vaielda. Küll aga saab inimese veinijoomise eelistuste põhjal tema kohta nii mõndagi huvitavat teada saada – nii väidab kolumnist Gigi Engle. Kui sa ise veini üldse ei tarbi, siis miks mitte kasutada seda infot mõne oma sõbra peal, kes veini joob.  Tegu on meelelahutusliku artikliga! Siin on 10 lõbusat fakti, mida sinu veinijoomise eelistustest välja lugeda saab:

See, millist veini keegi eelistab, on puhtalt maitse küsimus ning maitse üle teadupärast ei vaielda. Küll aga saab inimese veinijoomise eelistuste põhjal tema kohta nii mõndagi huvitavat teada saada – nii väidab kolumnist Gigi Engle. Kui sa ise veini üldse ei tarbi, siis miks mitte kasutada seda infot mõne oma sõbra peal, kes veini joob. 

Tegu on meelelahutusliku artikliga!

Siin on 10 lõbusat fakti, mida sinu veinijoomise eelistustest välja lugeda saab:

1. Punase veini joojad armastavad romantilist kirjandust ning loevad pigem raamatuid. Valge veini joojad loevad ajakirjandust, eelistatult moeajakirju.

2. Punase veini joojad ei taha pikalt üksikud olla, nad on nii-öelda suhteinimesed. Valge veini eelistajad naudivad vallalise elu ning ei kipu end nii kergekäeliselt siduma. Nad on iseseisvamad.

3. Punase veini joojad eelistavad minna puhkama Pariisi, valge veini joojad aga hoopis Toskaanasse.

4. Punase veini joojad on hingelt romantikud, valge veini joojad, aga pigem realistid, kes on kahe jalaga maapeal.

5. Punase veini joojad armastavad klassikalist muusikat, valge veini joojad aga lounge-stiilist muusikat.

6. Punase veini joojad on otsekohesed ja emotsionaalsed, neil on vajadus oma tundeid välja näidata ja palju rääkida. Valge veini joojad on aga väga head kuulajad, kes oma isiklikust elust palju ei räägi.

7. Punase veini joojad eelistavad madalaid ja mugavaid jalatseid, valge veini joojad aga hoopis seksikaid kõrge kontsaga kingi.

8. Punase veini joojad eelistavad soolaseid toite magusale, valge veini joojad tahavad palju magusat.

9. Punase veini joojad eelistavad veeta oma õhtu rahulikus seltskonnas, kuulates head muusikat ning lihtsalt olla. Valge veini joojad vajavad tegevust, nad tahavad minna välja, käia erinevates kohtades ning jõuda koju varastel hommikutundidel.

10. Punase veini joojad jälgivad oma söömist ning on pigem tervisliku elustiiliga, valge veini joojad ei jälgi oma söömist nii täpselt.

 

Allikas: elitedaily.com