PÕNEV! NOSTRADAMUSE 10 ennustust 2016. aastaks

Michel de Nostredame ehk Nostradamus oli 16. sajandil sündinud suur ettekuulutaja, kes nägi ette palju suuri sündmuseid nagu Hitleri võimuletulek, Kennedyte mõrvu, Napoleoni lüüa saamist ning 11. septembri terroriakte Ameerikas. Mees tegi mõned ennustused ka saabuvaks, 2016. aastaks. Siin on neist kümme kõige olulisemat. 

Michel de Nostredame ehk Nostradamus oli 16. sajandil sündinud suur ettekuulutaja, kes nägi ette palju suuri sündmusi nagu Hitleri võimuletulekut, Kennedyte mõrvu, Napoleoni lüüasaamist ning 11. septembri terroriakte Ameerikas. Mees tegi mõned ennustused ka saabuvaks 2016. aastaks. Siin on neist kümme kõige olulisemat. 

10. Obama on viimane president

Nostradamus ennustas, et 2013. aasta valimised võidab Obama ning just temast saab USA president. Lisaks väitis mees, et Obama jääb USA viimaseks presidendiks. Mida see täpselt tähendada võiks, ei tea keegi. 

9. Ebatavalised ilmamuutused 

Nostradamuse ennustuste kohaselt muutuvad looduskatastroofid aina tihedamaks ning võimsamaks. 

8. Ebatavaline planeetide liikumine

Nostradamus kirjutas ka, et planeetide asukohad muutuvad. Lisaks leiab aset veel mitmeid astronoomilisi muutusi. Need mõjutavad Maad ja toovad endaga kaasa suuri muudatusi.

7. Leekides Kesk-Ida

Nostradamuse sõnade järgi pannakse suured Lähis-Ida naftaväljad põlema. Kas see võib olla seotud 2016. aasta USA presidendivalimistega? 

6. Plahvatused Kesk-Idas 

Nostradamus kirjutas, et Lähis-Idas leiab aset väga palju plahvatusi ja lisas, et lennukid hakkavad taevast alla kukkuma. Viimased neli aastat ongi Lähis-Idas äärmiselt kriitilised olnud. Teadmata põhjustel on alla kukkunud ka mitmed lennukid. 

5. Maailmalõpp 

Nostradamuse sõnul on sõda Iraagis esimeseks märgiks lähenevast maailmalõpust. 

4. Mängud Valges Majas 

Nostradamus kirjutas, et Valges Majas mängitakse tõsiseid sõjamänge ja seda eesmärgiga kogu maailm hävitada. Esimeseks sihtmärgiks on Lähis-Ida. 

3. Suur sula 

See on tõesti toimumas. Teadlased on kinnitanud, et globaalne soojenemine pole pelgalt kuulujutt. Temperatuurid muudkui tõusevad ja jää sulab. 

2. Iisraeli segane saatus

Nostradamus kirjutas, et Jeruusalemma rünnatakse ja läänest pärit jõud aitavad Iisraelil vaenlase vastu võidelda. 

1. Venemaast saab rahutooja

Venemaa tuleb Euroopale ja USAle nende võitluses vaenlase vastu appi. 

healthyandnaturallife.com