PÕNEV! VAATA, MIS SINU TÄHEMÄRGI esindaja kõige kergemini närvi ajab

PÕNEV! VAATA, MIS SINU TÄHEMÄRGI esindaja kõige kergemini närvi ajab

Olenevalt iseloomust on igal inimesel vähemalt üks asi, mis ta täiesti närvi suudab ajada. Kuna tähemärk on meie iseloomuga väga tihedalt seotud, siis võib selle põhjal lihtsa vaevaga öelda, mis kellegi närvi ajab. Millised need valupunktid siis erinevate tähemärkide jaoks on? Loe edasi ja saa teada. 

Olenevalt iseloomust on igal inimesel vähemalt üks asi, mis ta täiesti närvi suudab ajada. Kuna tähemärk on meie iseloomuga väga tihedalt seotud, siis võib selle põhjal lihtsa vaevaga öelda, mis kellegi närvi ajab. Millised need valupunktid siis erinevate tähemärkide jaoks on? Loe edasi ja saa teada. 

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Sega teda, kui ta on tööga hõivatud. Neile meeldib kõike sajaprotsendiliselt teha ja kui sa siis tee peale ette satud, sõidavad nad sinust väiksemagi kõhklusteta üle. Närvi aetud Jäär on jube, ta hävitab su!

SÕNN (21. aprill – 20. mai)

Taba ta valveta olekus. Sõnn on stabiilsusest sõltuvuses ja neile ei meeldi üllatused. Kui sa teda kuidagi üllatad või ehmatad, siis saab ta paraja raputuse osaliseks ning vihastab. 

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Jäta ta kuskile ootama. Kaksikutele meeldib igal pool ringi askeldada ja kindlas kohas seismine väsitab nad kiiresti ära – neile tundub nagu oleks neid lõksu püütud. 

VÄHK (22. juuni – 22. juuli) 

Näita talle, et sa ei hinda teda. Vähk armastab inimesi ja tunneb vajadust end ümbritseda inimestega, kes teda armastavad ning mõiistavad. Ta püüab igas olukorras parim võimalik sõber olla ja kui ta tunneb, et talle samaga ei vastata, siis läheb puhas põrgu lahti! 

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Ära kiida teda. Lõvi vajab kiitust nagu õhku. Talle meeldib kõike kontrollida ja peab tunnistama, et see tuleb tal ka imeliselt välja. Kõige ahvatlevam on Lõvi jaoks aga just kiitus, mis eduka kontrollimisega kaasneb. Kui sa teda seljale ei patsuta, siis läheb ta täiesti närvi. 

NEITSI (23. august – 22. september)

Püüa temalt mõni poolik ülesanne üle võtta. Neitsi ja tema tegevused on alati piinliku täpsusega organiseeritud, nad on äärmiselt kohusetundlikud ja usaldavad tööasjades vaid ennast. Kui keegi püüab vahele segada, lähevad nad hulluks. 

KAALUD (23. september – 23. oktoober)

Kaalude puhul kehtib antud kontekstis vaid üks märksõna – ebaõiglus. Kuigi Kaalusid on üsna keeruline endast välja ajada, on neil siiski üks nõrk koht – diplomaatilisus ja soov maailmas õiglust ja võrdsust näha. Kui sa temaga ebaõiglaselt käitud, siis saad tema tumedamat poolt näha! 

SKORPION (24. oktoober – 22. november)

Valeta talle. Kui Skorpion kuuldu aususes kasvõi natukene kahtleb, muudab ta sinu elu kohe põrguks! Kuna tegemist on vilunud valetajatega, siis eeldavad nad tihtipeale, et teised proovivad igal võimalusel neile samaga vastata. 

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Klammerdu tema külge. Ambur on vaba hing. Kohe, kui ta tunneb, et keegi temast sõltub või teda lihtsalt liigselt tüütab, näitab ta sellele inimesele kiiresti koha kätte. 

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar) 

Tee tema kulul nalja. Kaljukits on väga uhke tähemärk ja ta ei hiilga oma huumorimeelega just eriti tihti. Kui tema või talle armsa asja üle nalja heita, siis läheb ta täiesti endast välja. 

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)

Ära nõustu temaga. Veevalajal on alati õigus! Neile meeldib oma arvamust levitada, aga nad ei viitsi teiste oma isegi mitte lõpuni kuulata. Veevalaja vihkab, kui vestlus talle sobival suunal ei kulge. Kui sa tema vaadetega ei nõustu, siis pane end korralikuks vihasööstuks valmis. 

KALAD (19. veebruar – 20. märts)

Ole õel. Hella hingega Kalad ei kannata õelust. Kui kõik teda ümbritsevad inimesed heasüdamlikult käituvad, on Kalad rahul. Kohe, kui keegi on ebaviisakas, läheb selle tähemärgi esindaja närvi – seega, kui sa Kalad vihale ajad, siis pole sinu näol tegemist hea inimesega. 

rebelcircus.com