PÕNEVAID FAKTE MEESTE KOHTA, kellel on sinised silmad

6 kommentaari
PÕNEVAID FAKTE MEESTE KOHTA, kellel on sinised silmad

Sinised silmad tõmbavad tähelepanu ning mis seal salata – just seda silmavärvi peetakse kõige kaunimaks kogu maailmas. Kui Eestis ja mujal Põhja-Euroopas on sinist värvi silmadega inimesi rohkem, siis mujal on see pigem haruldane nähtus. Kuid milliseid iseloomuomadusi seostatakse sinise silmavärviga ja miks seda eriliseks peetakse?

Sinised silmad tõmbavad tähelepanu ning mis seal salata – just seda silmavärvi peetakse kõige kaunimaks kogu maailmas. Kui Eestis ja mujal Põhja-Euroopas on sinist värvi silmadega inimesi rohkem, siis mujal on see pigem haruldane nähtus.

Kuid milliseid iseloomuomadusi seostatakse sinise silmavärviga ja miks seda eriliseks peetakse?

Erinevate allikate väitel mõjub sinine silmavärv ligitõmbavalt ja atraktiivselt. Iseloomult ja olemuselt peetakse sinise silmavärviga inimesi rahulikeks, elurõõmsateks ja heatahtlikeks. Nad on väga energilised ja siirad ning suhteid võtavad nad väga tõsiselt, kuid nende usalduse võitmine ei pruugi alati kõige lihtsamate killast olla. Nad väldivad lühisuhteid!

Kõige erilisem ja siiram iseloomuomadus, mida sinist värvi silmadega inimestega seostatakse, on soov teha teisi inimesi õnnelikuks. Nende jaoks on väga oluline, et nende lähedased oleksid õnnelikud ja et neil ei oleks muresid. Tegu on energiast pakatavate inimestega, kes ei karda väljakutseid ning näevad elu alati rõõmsates toonides.

Ka selline ütlus nagu “sinisilmne inimene” tuleneb ju siitsamast – tegu on inimestega, kes tõepoolest näevad maailma alati positiivsetes toonides ja vahel võivad nad pisut liiga kergeuslikud olla!

Allikas: sheknow.com