PULMAPEO MEELDEJÄÄVAIM HETK: pruudi vanaema andis alasti isamehele laksu

Pulmad – see imeline armastuse pidu… Teinekord tuleb pidutsedes välja inimese tõeline pale. Allpool toodud lood on pärit Ameerikast, kuid sama hästi oleks need võinud aset leida ka Eestis. Mida meeldejäävat juhtus teie pulmas? 

1. Peigmees urineeris põrandale

“Olin kutsutud kolleegi pulma. Õhtu lõpus tantsisin oma poiss-sõbraga, kui too pani tähele, et peigmees tuli meie lähedale tantsima. Peigmees ja pruut olid mõlemad väga purjus. Ühtäkki hakkas peigmees oma püksilukku avama ning urineeris seejärel põrandale. Mitmed inimesed, sealhulgas pruut, libisesid ja kukkusid.”

2. Tort sulas kuumuse käes

“Minu nõo pulmad toimusid augustikuus siseruumides. Pärast tseremooniat toimus pulmapidu kohalikus koguduses. Seal ei olnud konditsioneeri ja see maksis kätte. Alguses oli kõik korras – tegime uksed lahti ja saime natuke õhku ruumidesse. Seejärel tõi sinna keegi suure ventilaatori. Paraku oli ventilaatori läheduses tort – see sulas ja oli rikutud.”

3. Isamees hüppas lauale ja…

“Isamees tuli tualetist, jalas vaid püksid. Ta võttis kõik riided seljast ja ronis alasti lauale. Nagu sellest oleks veel vähe olnud, siis pruudi vanaema andis isamehe tagumikule laksu.”

 

allikas: Buzzfeed