SAA TEADA, MIDA MEHE AUTOVÄRV tema isiksuse kohta reedab!

SAA TEADA, MIDA MEHE AUTOVÄRV tema isiksuse kohta reedab!

Erinevad uuringud on näidanud, et auto ostmisel peetakse üheks kõige tähtsamaks asjaoluks sõiduki värvust ning selle põhjal langetatakse sageli ka lõplik valik. Lausa 93% auto ostjatest peavad sobiva värvi leidmist kõige tähtsamaks nüansiks ning väikesem ostjategrupp valib sõiduki puhtalt hinna ja praktilisuse alusel.

Erinevad uuringud on näidanud, et auto ostmisel peetakse üheks kõige tähtsamaks asjaoluks sõiduki värvust ning selle põhjal langetatakse sageli ka lõplik valik. Lausa 93% auto ostjatest peavad sobiva värvi leidmist kõige tähtsamaks nüansiks ning väiksem ostjate grupp valib sõiduki puhtalt hinna ja praktilisuse alusel.

Mida aga reedab mehe auto värv tema isiksuse kohta? Selgub, et sellest võib nii mõndagi põnevat välja lugeda!

Lilla: loominguline ja kartmatu inimene, kellele meeldib ühiskonnanorme nihutada ja tähelepanu keskmes olla. Ei meeldi normid ja reeglid, vaid pigem uute normide kehtestamine vastavalt oma äranägemise järgi.

Must: üsnagi konservatiivne, elegantne ja professionaalne. Ei ole vajadust silma torgata ja tähelepanu otsida. Turvaline ja usaldusväärne, võibolla ehk pisut igava loomuga ja liiga traditsiooniline.

Roosa: õrn, armastav ja hooliv. See värv on enamasti siiski naiste valik. Mees, kes valib oma auto värviks roosa, on aga pisut hulljulge, lõbujanuline ja suure fantaasialennuga. Kindlasti ka enesekindel, sest enamik mehi ei julge seda tooni valida.

Punane: energiast pakatav, jõulise iseloomuga ning väga elujanuline inimene, kes tahab saavutada ja elu täiel rinnal nautida. Ei armasta laisklemist, vaid otsib uusi seiklusi.

Sinine: rahulik, enesekindel, usaldusväärne ja armastav inimene, kellel on hea iseloom. Inimene, kellele saab toetuda ja kes alati kaitseb sinu seljatagust. Ta teeb oma valikud teadlikult ja ei tagane neist, sest ta teab, mida ta tahab.

Hall: karjäärihimuline rahumeelne inimene, kes tasapisi ning suure järjekindlusega liigub oma eesmärgi suunas. Inimene, kes näeb vaeva ja ei karda rasket tööd. Vahest ehk liiga tõsine ja realistlik.

Kollane: intelligentne, energiline ja lõbus inimene, kes on hingelt noor ja vajab pidevalt lõbustust ja uusi seiklusi, sest igavuse korral muutuvad nad rahutuks ja õnnetuks. Armastavad ekstreemsusi ja hullumeelsusi.

Roheline: usaldusväärne, tasakaalukas ja traditsiooniline või siis teisalt täiesti hullumeelne, julge ja mõnikord lausa hüsteeriline. Tumeroheline viitab tasakaalule, erksam roheline aga hullumeelsusele, ent see ei pruugi olla halb märk. 

Valge: perfektsionist, kes armastab luksust, ilu, raha ja rikkust ning kõik need nüansid on selle inimese elus ka ilmselt olemas või saavutab ta need peagi. Ta armastab puhtust ja glamuuri ning ei taha kunagi elada traditsiooniliste normide järgi.

Oranž: energiline ja väga sõbralik inimene, kes ei karda väljakutseid, vaid lausa vajab neid, et ennast elus tunda. Südamest hea inimene, kellele saab toetuda ja kellega ei hakka mitte kunagi igav. 

Allikas: blog.tischerauto.com