SAA TEADA, MILLINE NAINE sa enda sünnikuu järgi oled

Tuleb välja, et lisaks tähemärgile mõjutab meie elu ka kuu, mille sees sündinud oleme. Samamoodi paljastab sünnikuu nii mõndagi ka inimese iseloomu kohta. Mõnus vaheldus horoskoobile! Loe edasi ja saa teada, milline naine sa enda sünnikuu põhjal oled.


Tuleb välja, et lisaks tähemärgile mõjutab meie elu ka kalendrikuu, mil sündinud oleme. Samamoodi paljastab sünnikuu nii mõndagi ka inimese iseloomu kohta. Mõnus vaheldus horoskoobile! Loe edasi ja saa teada, milline naine sa enda sünnikuu põhjal oled.

 

JAANUAR 

Jaanuaris sündinud naised on tõsised ja üsna konservatiivse loomuga, samuti on nad väga ambitsioonikad! Närvi lähevad nad väga harva, aga kui see juhtub, siis ei taha sa nende vaateulatusse sattuda! Nad ei taha eriti oma tundeid välja näidata – ära oota neilt kunagi avatust. Nad lasevad enda lähedale ainult neid, kes omavad nendega sarnaseid vaateid ning intellektuaalset taset. 

VEEBRUAR 

Veebruaris sündinud naistel on abstraktne mõtteviis. Seetõttu ei saa kõik neist alati aru. Nende tuju muutub üsna kiiresti – nendega suhtlemisel tuleb väga kannatlik olla. Teisalt on nad äärmiselt romantilise hingega! Armastatud mehe nimel on veebruaris sündinud naised kõigeks valmis. Nendele naistele on väga tähtis alati kõige kohta tagasisidet anda. Kui sa teda korra reedad, ei kohtu te enam kunagi.

MÄRTS 

Märtsis sündinud naised on väga armsad, aga seda täpselt nii kaua, kui sul õnnestub nad närvi ajada. Vihastena on nad võimelised kõik asjad puruks tegema! Muidu on nad väga pühendunud ja lojaalsed. Sellise naisega elamine on täielik nauding. Ainult tõeline mees suudab seda märgata. Märtsis sündinud on tugeva karisma ja sarmiga, mis mehi kohe jalust niidab. Sellegipoolest on nendesse armumine keeruline protsess. Nad ei tolereeri mehi, kes teiste naistega trikke teevad.

APRILL 

Need naised on täielikud diplomaadid. Nendega on lihtne suhelda, kuid mõnikord kipuvad nad end haletsema – seetõttu tuleb neid alatasa väga tähelepanelikult jälgida. Paljud neist on äärmiselt armukadedad ja kui see tunne neis ükskord plahvatab, siis ei soovi sa nende teele ette jääda. Kui sul õnnestub tema usaldus võita, teeb ta sinust maailma kõige õnnelikuma inimese! Nad ei ava oma hinge igaühele, vaid ainult neile, kes seda nende meelest väärivad.

MAI

Mais sündinud naised on väga järjekindlad ja põhimõttetruud. Nad on füüsiliselt väga kenad. Raske iseloomu tõttu muutuvad nad igale mehele, kes neisse armub, potentsiaalseks ohuks. Neid naisi mäletavad mehed oma elupäevade lõpuni. 

JUUNI

Juunis sündinud naised on väga uudishimulikud, loovad ja suhtlemisaltid. Kahjuks pole nad väga taktitundelised ja nende sõnad teevad teistele pidevalt haiget. Nende arvates on aga tõe rääkimine ainus õige teguviis – pole vahet, kui palju see siis valu põhjustada võib. Kõik tuleb näkku öelda, mitte selja taga rääkida. Nad peaksid enne ütlemist mõtlema õppima. Armastuses on tegemist väga ohtlike partneritega. Mehed on nende käes nagu sulavaha. 

JUULI 

Need naised on müstilised ja ei luba endale naljalt kedagi lähedale. Nad on väga ausad, ei uhkusta kunagi millegagi ning seda hoolimata tõsiasjast, et tegemist on väga intelligentsete, ilusate ja edukate inimestega. Nad väldivad konflikte ja on kõigiga väga viisakad. Nad kannatavad tihti oma mineviku pärast. Kui armud naisesse, kes on juulis sündinud, siis tea – petmist ei andesta ta sulle iial!

AUGUST

Heasüdamlikkuse ja egoismi põnev kombinatsioon. Nende naistega ei tasu probleeme otsida, sest ta võidab igas olukorras. Hoolimata äärmiselt heast huumorisoonest ei lase nad ennast kellelgi norida. Kui keegi seda teha proovib, siis ootab kohe ka valus tagasilöök. Need naised tahavad alati rambivalguses olla, neil ei teki meeste tähelepanust kunagi puudust. Mehed kaotavad augustis sündinud naise läheduses mõistuse. 

SEPTEMBER

Nad on lahked, distsiplineeritud, ilusad naised, kes ei suuda iialgi reetmist andeks anda. Kui keegi talle haiget teeb, järgneb sellele valus kättemaks. Septembris sündinud naised otsivad pikka suhet. Üheöösuhe ei tule nende puhul kõne alla. Selle naise südame võidab mees, kes suudab talle näidata, et on naisega olemise nimel kõigeks valmis. Need naised lähtuvad pigem mõistuse- kui südamehäälest. 

OKTOOBER 

Rauast iseloomuga naised, kes ei pelga oma tugevusi ja iseseisvust demonstreerida. Teisalt on tegemist väga emotsionaalsete naistega. Teiste nähes nad ei nuta! Tegemist on väga tarkade naistega, kes teavad, et oma hinge ei tasu igaühele avada – nad teavad, et inimesed proovivad sellisel juhul olukorda ära kasutada. Need naised on võimelised vastu hakkama ka kõige kardetumatele inimestele. Teised naised kipuvad oktoobrikuu naisi tihti vihkama – selle põhjuseks on puhas kadedus!

NOVEMBER 

Novembris sündinud naised on alati teistest ühe sammu jagu ees. Nad suudavad valetava inimese koheselt vahele võtta. Nende naistega ei tasu mängida – see lõpeb sulle väga halvasti! Kõige olulisem asi, mida nende naiste kohta teadma pead – kui sa tõde kuulda ei soovi, siis ära novembris sündinud naise arvamust küsi!

DETSEMBER 

Kärsitu ja kannatamatu, aga sellegipoolest on tal palju õnne. Nad suudavad igast situatsioonist võitjana väljuda. Nendega on väga lõbus aega veeta! Nad oskavad imeliselt sinu tuju tõsta – detsembris sündinud naisel kulub selleks vaid paar minutit. Neil on kullast süda ja inimesed kipuvad neile tihti haiget tegema. Õnneks saavad detsembris sündinud naised kõigest hoolimata just seda, mida nad väärt on!

healthylifevision.com