“Seks ja linn 3” – mida oodata?

Kui "Seksi ja linna" kolmanda filmi kuulujutud peaksid tõele vastama, rõõmustaksid paljud. Aga mida see film endas sisaldada võiks?

Kui “Seksi ja linna” kolmanda filmi kuulujutud peaksid tõele vastama, rõõmustaksid paljud. Aga mida see film endas sisaldada võiks?

Sarah Jessica Parkeri viimane kommentaar antud teemal lubab arvata, et kolmas film on tulemas. “Meil pole olnud tõsist jutuajamist, aga ma tean, et lugu on olemas. Tegu on armsa, imelise looga, aga kas me seda ka kinolinal näha saame, pole esialgu selge,” ütles staar.

Aga mida kolmas film kindlasti sisaldada võiks?

Siin on Glamouri teemade esiviisik. 

1. Kahtlused. Big ja Carrie on ju abielus, kuid Bigi kaks eelmist abielu on lõppenud sellega, et mees oli truudusetu. Kuidas Carrie selle teadmisega toime tuleb ja kas see tekitab nende suhtes probleeme?

2. Netikohtingud. Samantha huvi vastassugupoole vastu ei rauge, kuid kas ta suudab ajaga kaasas käia ja endale ka internetist kaaslase leida?

3. Truudusetus. Miranda jättis Steve´i peaaegu maha, sest too pettis naist. Kuidas nad sellega toime tulevad.

4. Pühendumine. Jättes kõrvale kogu eelpoolkirjeldatud draama, tahaks filmis ka tõelist abieluõnne näha. Astugem sisse Charlotte York Goldenblatti ja Harry Goldenblatti koju.

5. Romantika. Tõenäoliselt on Bigi suurim eluraskus see, et ka tema, nagu Carrie´gi, on lootusetu romantik. Tahaks näha, kuidas ta korraldab Carrie´le ideaalset kohtinguõhtut ja sellega hädas on. 

Mida sina “Seksi ja linna” kolmandas filmis kindlasti näha sooviksid?

 

Buduaar.ee