SELGELTNÄGIJA ENNUSTUS: “See, mis praegu toimub, on maailma lagunemine”

Shutterstock

Buduaar

Selgeltnägija Alexis Varnum tõdeb, et maailm on praegu lagunemise äärel ning inimesed peavad tegema valiku - kas jääda vanasse maailma või astuda uute.

“See, mis praegu toimub, on 3D maailma lagunemine. Inimesed, kes selle valivad, kahjuks jäävad nägema vaid raskuseid, hirmu, mitte stabiilsust, ohtu, negatiivi ja seda, et situatsioon vaid halveneb. Selleks, et sünniks uus, avaneks uus kõrgevibratsiooniline maailm, peab enne kaduma see, mis toetab madalaid energiaid – koos sellega peab kaduma ka majandus, poliitika, meditsiin, muud valdkonnad ja alles siis hakkab aktiivne ümberloomine,” kirjutab Alexis oma postituses.

Naine lisab veel: “Kahjuks need, kes hoiavad kinni 3D maailmast, lahkuvad koos vana maailmaga. Inimestele pole antud palju aega väljumiseks madalatest energiatest, et suunduda Valguse poole. Need, kes jätkuvalt valivad madalad energiad, jäävad nägema eluraskuseid. Me saame valida, kuhu lennata, kas üles või alla ja millist maailma endale tahame. Kui Sa tunned, et oled tagasi 3D maailmas, oled tagasi negatiivis, ohutundes ja hirmus, ebaõigluses, kannatustes ja võitluses.”