SELLE AASTA viimane “tagurpidi Merkuur” tõotab su korralikult proovile panna!

Shutterstock

Buduaar

Kuigi aasta 2020 on olnud piisavalt keeruline, tuleb üle elada veel üks hull aeg, mis astroloogiliselt on nüüd kohe algamas.

Merkuur liigub retrograadis ehk tundub Maalt vaadatuna tagurpidi sel aastal veel viimast korda perioodil 14.oktoober kuni 3.november, millest kaks esimest nädalat tõotavad tulla selle aasta pingelisemad ja probleemiderohkemad.

Merkuur on tehnika, reisimise, äri, võimu ja kommunikatsiooni planeet ning seetõttu on just need tegevused kõige enam mõjutatud negatiivses mõttes. Tavaliselt kogevad inimesed sel ajal kõige rohkem tehnikaseadmete rikkiminemist aga ta reiside ära jäämist ning pingeid võimusuhetes ning igasugu muid takistusi, mis muudavad elu närviliseks. Aastas on Merkuur tagurpidi keskmiselt 3-4 korda ning kõige enam sõltuvad mõjud sellest, millise päikesemärgi ajal tagurpidi Merkuur aset leiab. Sel aastal juhtub see viimast korda just siis, kui Päike on Skorpioni tähtkujus, mis muudab olukorra veelgi pingelisemaks, sest lisaks kõigele muule võime iseenda juures tundma õppima iseloomujooni, mida me tunda ega teada ei tahaks. Ka üritustel kisub õhkkond pingeliseks ning oht saladuste väljatulemiseks ja väljarääkimiseks on suur. Parim aeg on püsida kodus ja lugeda raamatut.
Kuna see periood võib tekitada vaimset ebastabiilsust, siis võivad ka eksmehed ( -naised) ja kunagised sõprad sel perioodil taas ühendust otsida. 

27.oktoobril liigub Merkuur Kaalude päikesemärki ning see leevendab pisut olukorda, aga põhimõjud jäävad kestma kuni 3.novembrini.

Teisest küljest on see hea aeg tempo maha võtta ja iseendaga tegeleda, sest põhjust närvi minna nii liikluses kui inimsuhetes saab olema igaühel.