SELLE LEIUTISEGA magad lennukis või autos nagu oma voodis

SELLE LEIUTISEGA magad lennukis või autos nagu oma voodis

Kui oled lennukiga reisinud, siis hakkab sul ilmselt juba selle ebamugavalt püstise nurga all oleva tooli peale lihtsalt mõeldes kael valutama. Kuigi lennukis ei pea sa tegema muud, kui terve reisi ajal paigal istuma, ning võiksid selle aja veeta magades, ei ole kahjuks enamus inimestel see kuidagi võimalik  – see on lihtsalt nii ebamugav! Nutikad leiutajad on välja mõelnud aga midagi, millega lõpuks istudes magamine võimalikuks saab.

Kui oled lennukiga reisinud, siis hakkab sul ilmselt juba selle ebamugavalt püstise nurga all oleva tooli peale juba mõeldes kael valutama. Kuigi lennukis ei pea sa tegema muud, kui terve reisi ajal paigal istuma ning võiksid selle aja veeta magades, ei ole kahjuks enamikul inimestel see kuidagi võimalik  – see on lihtsalt nii ebamugav! Nutikad leiutajad on välja mõelnud aga midagi, millega lõpuks istudes magamine võimalikuks saab.

Seda leiutist nimetatakse otsetõlkes pea võrkkiigeks ning see näeb välja täpselt nii, nagu ta kõlab. Ja on ka sama mugav!

Toote nimeks on NodPod ning selle leiutajaks on Kentuckyst pärit Paula Blankenship. Selle funktsioon on lihtne – mäluvahust tehtud padjake on paeltega kinnitatud lennuki istme peatoe külge ning sina saad reisides oma lõuga sellele pehmele „võrkkiigele“ toetada.

Blankenship selgitab, et kuigi see näeb väga kole välja, on see äärmiselt mugav. Kui sa ei ole kunagi suutnud lennukis magada, siis nüüd magad sa kindlasti nagu beebi!

NodPod ei ole siiski veel saanud oma toodet maailmale pakkuma hakata – nad koguvad alles annetajatelt Kickstarter saidi kaudu raha, et ettevõte käima saada. Üle 2000 inimese on juba aidanud tema unistust teoks teha. Olgem ausad – me kõik tahame endale seda patja!

Allikas: Huffingtonpost.com

Vaata tutvustavat videot allpool!