SINU TÄHEMÄRK ÜTLEB, kelleks sinu laps kasvab

SINU TÄHEMÄRK ÜTLEB, kelleks sinu laps kasvab

See, kuidas sa oma last kasvatad, on ilmselgelt vägagi seotud sellega, milliseks sinu laps kasvab. Teatud isikuomadused on lihtsalt loomulik osa temast, kuid teatud tüüpi keskkonnas üles kasvamine avaldab talle sama suurt mõju. Sa võid unistada, kelleks su laps võiks suureks kasvades saada, kuid kelleks kasvatavad su last sinu tähemärgi eripärad?

JÄÄR
Jäärad on tuntud kui väga võimukad inimesed ning nad on üldiselt juhtival positsioonil. Vanemana võib ta olla väga range ning talle meeldiks kasvatada üles distsiplineeritud laps. Võimalik, et sellisest lapsest kasvab korda armastav politseinik. 

SÕNN
Sõnnid on vanemana usaldusväärsed ja lojaalsed. Selliste omadustega vanem kasvatab üles lapse, kes on kaastundlik ja hea empaatiavõimega. Terapeudi või psühholoogi amet oleks Sõnni lapsele sobiv, sest talle meeldib teisi kuulata ja neile nõu anda.

KAKSIKUD
Õpetamine on miski, mis tuleb Kaksikutel loomulikult välja. Kaksikutele meeldib innustada inimesi olema need, kes nad on ja mõtlema kastist väljapoole. Nende laps võiks olla näiteks filosoof või kunstnik. 

VÄHK
Vähist lapsevanem on väga suur lohutaja ning läheb sellega vahel isegi üle piiri. Tänu sellele hoolitsusele meeldib Vähi lastele arvatavasti olla palju kodus ning seetõttu unistavad nad olla kodused emad või isad.

LÕVI
Lõvidele meeldib olla tähelepanu keskpunktis. Vanemana meeldib neile lõbutseda ja innustada lapsi olema hästi aktiivsed. Lõvi lapsest saab ilmselt tubli sportlane. 

NEITSI
Neitsid on tõelised perfektsionistid ning pööravad palju tähelepanu detailidele. Neitsi lapsest kasvab ilmselt mõne firma juht või mõnel teisel tähtsal positsioonil olev hinnatud töötaja. 

KAALUD
Kaalud hindavad üle kõige nutikust. Nad armastavad puslesid ja kõikvõimalikke mõistatusi. Sellises keskkonnas kasvades võib Kaalude lapsest kasvada näiteks kirjanik. 

SKORPION
Skorpionid on väga intuitiivsed ja kirglikud. Neid omadusi oma lastele edasi andes kasvab temast ilmselt väga hea treener.  

AMBUR
Amburitele meeldib lõbutseda, pidevalt inimeste keskel olla ja mänguliselt aega veeta. Sellises keskkonnas kasvab lapsest tore õpetaja, kellele meeldib väga lapsi innustada ja nendega lõbutseda.

KALJUKITS
Kaljukitsed on väga praktilised ja rahale orienteeritud. Kaljukitse lapsele on ennustatud igasugused stabiilsed tööd – jurist, arst või näiteks kinnisvaramaakler.

VEEVALAJA
Veevalajad on väga sihikindlad ja soovivad minna oma rada. Tema laps võtab sihikindluse samamoodi enda südameasjaks ning võib hakata näitlejaks. Nad ei lepi eitusega ning lepivad vaid karjääriga, kus saavad näidata oma loomingulisust. 

KALAD
Kalad armastavad üle kõige kunsti. Olgu siis tegemist muusika, maalimise või filosoofiaga. Ka Kalade tähtkuju esindaja laps kasvab kunstiinimeseks ning võib hakata näiteks muusikuks, kes tuhandetest inimestest koosneva publiku rõõmust kiljuma paneb.

Allikas: Rebelcircus.com