Soovid teada, kuidas võrgutada Jäära? Aga Veevalajat? LOE SIIT!

Soovid teada, kuidas võrgutada Jäära? Aga Veevalajat? LOE SIIT!

Oled mõelnud, kuidas võrgutada meest, kes sulle meeldib? Võrgutamise juures mängib üllataval määral suurt rolli see, mis tähtkujust võrgutatav on! Eelmine kord tõime teieni, mida peaks või mida ei tohiks teatud tähtkujudes sündinud meestega kohtingul olles teha. Seekord räägime, kuidas kedagi võrgutada!

Oled mõelnud, kuidas võrgutada mees, kes sulle meeldib? Võrgutamise juures mängib üllataval määral suurt rolli see, mis tähtkujust võrgutatav mees on! Eelmine kord tõime teieni, mida peaks ning mida ei tohiks teatud tähtkujudes sündinud  meestega  kohtingul olles teha. Seekord räägime, kuidas kedagi võrgutada!

Võrguta Jäär
Võrgutamaks meessoost Jäära, pead õppima tundma tema reegleid. Esimene reegel on – ära tee end kättesaadavaks! Nendele meestele on jaht põnevam kui saak ise. Kunagi ei tasuks ka unustada nende loomupärast ego. Selle tähtkuju all sündinud mehed tahavad alati seda, mida nad ei saa ja see avab nende sõdalase iseloomu. Neid võrgutada on päris keerukas. Kuna neile meeldivad väljakutsed ja jaht, siis pead  selgeks tegema, et tema ei saa sinu üle domineerima. See, mis hoiab teda igavesti sinu juures, on soov saada  võimalust sinu üle valitseda!

Aeg-ajalt lase tal end kaitsta, sest neile meeldib end vajalikena tunda. Võrgutamisel tuleks meeles pidada ka seda, et tülide puhul ei tasuks kunagi karta neile vastu karjuda. Vastasel juhul  kaotab ta sinu vastu huvi ja mäng ongi läbi.

Võrguta Sõnn
Meessoost Sõnnide võrgutamine on lihtne ning etteaimatav. Valmista talle omatehtud toit! Ava talle uks, kandes seljas naturaalset tooni lihtsat riietust. Juhul kui oled julgemat tüüpi, kanna seksikat kleiti!

Veendu, et sa lõhnad lummavalt. Kui valad talle veini, lase tal tunda, mis teda  ees ootab… Sensuaalne eelmäng paneb tal suu vett jooksma! Pärast söömist anna Sõnnile tema „auhind“ ning tee talle massaaži, mis paneks ta sulle alluma. Anna talle märku, et ta on sinu ainus ning just tema on see, kellega tahaksid olla. Kui näitad  Sõnnile, et oled oma rahakoti peremees ning vastutustundlik naine, ei jää tal muud üle, kui jäädagi sinu juurde!

Võrguta Kaksikud
Kaksikute meeste puhul ei või sa nende külge kunagi klammerduda! Nad soovivad end alati vabalt tunda. Kaksik mees vajab vaheldusrikkust  meeltele, emotsioonikat inimest – seega pead sa võrgutama tema meele!  Flirtimine läbi telefoni, vallatute e-mailide saatmine ning isegi kirjakeste jätmine paneb ta sinuga lausa kihluma!

Võrgutades Kaksikut pead meeles pidama lihtsust. Ei mingeid suuri emotsioone ega sõna „suhe“ mainimist! Ole lõbus, ära karda teha midagi uut (ka voodis!) või vähemasti räägi, et oled valmis uuteks asjadeks. Vaheldus on see, mis võrgutab selle mehe, kuid sa ei tohiks kunagi talle seda tunnistada, et olid valmis uuteks ja hulludeks tempudeks ainult tema pärast – see hirmutaks ta eemale.

Võrguta Vähk
Meessoost Vähid on tundlikud, kaitsva hingega. Tema võrgutamiseks pead sa ta panema  end tundma turvaliselt. Aita tal üle saada möödunud raskustest ning näita, et sina ning kõik, mis sinuga kaasneb lausa õhkab turvatunde järele! Pärast seda on ta sinu juba enne, kui päike loojuda jõuab.

Käitudes temaga emaliku hoolitsusega paneb see teda  ka sinu eest hoolt kandma. Vähk mees võib olla kõige tundlikum armastaja, kes sul kunagi  olnud on. Lase tal end sulle avada! Sinu usaldus temasse on see, mis annab suhtele viimase lihvi! Pane teda tundma, et teda vajatakse, sealhulgas tema hellusi ning  tujusid. Need kaasnevad Vähkidega paratamatult.

Võrguta Lõvi
Kõik meessoost Lõvid tahavad end tunda kui kuningad ning soovivad  vastavat käitumist ka ligimestelt. Juhul, kui sa mõistad tema sääraseid vajadusi, suudad ta ka võrgutada. Sinu lähenemine talle peaks olema julge, suuremeelne ning dramaatiline! Aseta ta tähelepanu keskpunkti! Näita talle oma  pühendumist, austust ja imetlust ning tema tundetemperatuur tõuseb kõrgemale kui teda valitsev planeet Päike!

Selle tähemärgi all olev mees otsib endale muinasjutulist armulugu. Ole valmis teda kohtlema kui oma kuningat! Ta on väga üllameelne ning lahke ja katab sind kingitustega. Sa peaksid valmis olema näitama oma kiindumust talle igal sammul, kui teda kunagi üldse võrgutada tahad. Ära kunagi alanda teda avalikult, sest seda tehes lukustad ukse tema magamistuppa igaveseks!

Võrguta Neitsi
Mine duši alla! Kohe tõsiselt! Esimene asi, võrgutades Neitsi tähtkuju meest, tuleb meeles pidada, et ta armastab puhtust ning korda! Kui soovid, et see mees katsuks sinu keha, pead kohtlema seda nagu templit.

Need mehed kardavad kõike, mis on nende jaoks tundmatu, seega ära aja teda millegagi segadusse ning ole stabiilne! Näita talle, mida tal  ees oodata on, ilma igasuguste üllatusteta. Juhul, kui ta suhtub sinusse külmalt, ei tohiks lasta end sellest heidutada, sest Neitsi meestes on peidus sügav ning sensuaalne vajadus, mida ta soovib sinuga jagada.  Võtab aega, enne kui ta lõplikult endale saad, seega näita talle, et oled valmis suhtesse aega panustama. Tõesta, et see, keda sa tahad, on ainult tema ning ta on vägagi üles köetud!

Võrguta Kaalud
Soovides võrgutada meest  Kaalude tähtkujust pead oskama hinnata tema vajadust romantiliste õhtusöökide  ning hea maitse järele. Hea välja näha ei teeks ka paha…  See on tõsi – Kaalude tähtkuju mees hindab kõike, mis on ilus! On suur erand, kui meessoost Kaalud on koos kellegagi, keda nad  ei pea füüsiliselt ligitõmbavaks. Meeles tuleks pidada ka seda, et need mehed ei suuda tihtipeale oma arvamust ise kujundada, seepärast  jagavad nad oma naiste kohta intiimsemaidki detaile oma sõpradele, küsides sellisel moel nende käest nõu.

Võrgutades meest Kaalude tähtkujust peaksid eelkõige võitma tema sõprade poolehoiu. Ta on sinu oma siis, kui tema sõbrad ning pere sind juba jäägitult pooldavad. Rääkides ole temaga õrn, tee talle komplimente ja  pane teda endaga kõigest rääkima. Kaalud otsivad tõsist suhet, mitte ainult seksi ja selgitades, et sa tahad sedasama, võid sa õige pea tunda tema käsi enda ümber ja kes teab, ehk tulevikus näha ka sõrmust oma sõrmes!

Võrguta Skorpion
Võta riided seljast ja asu tegutsema! Meessoost Skorpionitega ei pea sa mitu korda kohtamas käima, et aru saada, kas  „tõmmet“ on või ei ole. Juhul, kui lased tal tegutseda ja tunned tõmmet, on kõik korras.

Skorpioni võrgutamiseks peab olema enamat kui ainult füüsiline tõmme. Ta vajab emotsionaalset külgetõmmet. Nad on ühed intensiivsema tajuga mehed üldse ning seetõttu tahavad armatseda sinu hinge, mitte kehaga. Kui tahad võrgutada sellist meest, siis mata oma hing…, aga pea meeles, et see tähemärk peab omama kontrolli! Peate laskma mehel enda üle kontrolli  võtta või siis vähemasti teesklema, et tal selline kontroll on.

Võrguta Ambur
Ütle oma Ambur-mehele, et sooviksid lennukist välja hüpata, benjihüpet teha, võtta ette reisi Afrikasse, ronida Mount Everesti tippu …ja sa oledki teel tema võrgutamiseni!
Ambur armastab väljakutseid ning seiklusi. Ta soovib avastada kõike, mis elul pakkuda on ja püüab järjepidevalt välja selgitada, kus peitub maailma tõde. Soovides sellist meest võrgutada, pead näitama, et oled osake sellisest tõest!

Ära kindlasti klammerdu tema külge! Ta vajab vabadust. Kui tahad teda võrgutada, pead aru saama, millal temast kinni hoida ning millal vabaks lasta. Anna talle midagi, millesse uskuda ning üsna pea oled lisaks tema kehale saanud ka tema hinge.

Võrguta Kaljukits
Selle mehe võrgutamiseks pead sa austama tema soovi  kõige üle kontrolli omada ning tema ambitsioonikust. Oma iseloomu poolest on ta hea inimene, ent  ta on tihtipeale kohustustes sedavõrd kinni, et unustab suhte üldse ära! Lase tal võtta kontroll kõige üle, et ta tunneks end autoriteetse isikuna, see on suur samm tema võrgutamise suunas!

Neile meeldivad traditsioonid – seega soovivad nad enda kõrvale partnerit, kes oleks stabiilne ning etteaimatav.

Võrguta Veevalaja
Võrgutades Veevalajast meest pead olema külma närviga ning järjekindel. Juhul, kui oled liiga emotsionaalne ning hakkad talle oma  tunnetest  rääkima, ei vii  ta sind  kunagi isegi voodisse. Enamik neist on väga kinnise loomuga isiksused, seega pead sa olema järjekindel, kui soovid selliseid mehi  võrgutada.

Ennekõike oleks  soovitav Veevalajaga sõbraks saada ning sealt edasi võrgutamiseni jõuda. Kindlasti peab talle võimaldama võimalikult palju vabadust! Pane ta ennast vabana tundma ning varsti ta ongi sinu!

Võrguta Kalad
Laenuta mõni romantiline film, kutsu ta enda juurde ning ole valmis kaduma tema lummavatesse silmadesse! Võrgutades Kalade tähtkuju meest peaksid end talle täielikult avama. Ütle talle, et tema ongi see ainus, kes suudab su hinge päästa! Ta soovib hingesugulust rohkem kui mõni teine tähemärk.

Kui võid pakkuda piirideta armastust, suudad sa  selle mehe võrgutada! Ta on õrnahingeline, kaasatundlik ning armastav. Kui ta tunneb, et soovid teda võrgutada, võtab ta need tunded enda omaks ning soovib sulle samaga vastata.

Andmed pärinevad: sexualastrology.com

Buduaar.ee